Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość 25 mies do....

PORÓD Katowice - prywatny szpital Łubinowa 3???

Polecane posty

Gość CYNImini
aaaa... a jakie podkłady kupujecie do szpitala? Tylko takie w formie wielkich podpasek czy też te jakby małe niebiesko białe "prześcieradełka" ? Z tych MAXI podpasek to bella mama, absorgyn czy HERTMANN ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tych wielkich podpasek mam - bella mama, a podkłady na łóżko- SEMI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CYNImini
ojej a ja wszędzie z tym ZOO wyskakiwałam... nie wiem skąd mi się to wzięło? może pora się wybrać do zwierzątek na zwiedzanie :P W 34 tyg i teraz mam termin na 15.06 ale jak mały dalej tak będzie puchł to może i jeszcze Ciebie dogonię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CYNImini
a w jakiej ilości te podkłady i podpaski Maxi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podpasek bella mam chyba z 8 opakowań czyli 80sztuk. bo ponoć idą niezliczone ilości tego na początek, a że kupowałam wszystko na allegro u jednego sprzedawcy wzięłam więcej :) a podkładów semi mam chyba 2 paczki po5szt czyli 10 razem, ale tego nawet jak się nie wykorzysta na łóżko, zawsze przyda się do przewijania malucha, czy na materac pod prześcieradło, żeby zabezpieczyć materac w razie gdyby maluch się posikał:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buziaczekk
5 tys za cc na zyczenie - zwariowali ;) to juz wolalabym rodzic sn gdybym uslyszala taka cene! Ja rodzilam i SN i CC i mam prownanie i powiem ze zdecydowanie lepszy jest porod SN choc rodzilam 26 h ale i tak zdecydowanie obstawiam za lepszy porod SN :) mniej i krocej boli, nie jest sie pocietym i ma sie 5 tys w kieszeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CYNImini
o matko!! tych podpasek to rzeczywiście od groma.. A co do podkładów to masz absolutną rację... po co kupować ceratę pod prześcieradło, która podobno odparza skoro to będzie pod ręką... świetna rada dziękuję :) właśnie teraz też siedzę w allegro i już znalazłam sprzedawce, u którego zdaje się, że zakupię prawie wszystkie niezbędne rzeczy do wyprawki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupiłam wszystko u r_p77 od podpasek, podkładów, smoczków, grzechotek, proszków, płynów, termometry itd itp.. po kocyki te z polaru i mikro coś tam i mogę polecić w 100%. przesyłka dosłownie w 2 dni, a towar super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weroNika ale do szpitala chyba wszystkiego tego nie bierzesz????? ja mam dwie paczki bellaMama i 5szt semi do szpitala. Co do wyższości sn nad cc i na odwrót to sprawa indywidualna myślę, choć buziaczkku skoro masz porównanie to pewnie wiesz co mówisz, jednak u każdej z nas mogłoby być zupełnie inaczej i mogłybyśmy mieć różne odczucia. Jedne się męczą kilkanaście godzin, dziecko doznaje urazów podczas sn i mówią, że sn nigdy w życiu, a inne bardzo ciężko znoszą cc. Fajnie by było znać przyszłośc i wiedzieć co lepsze dla każdej z nas i naszych dzieci- no ale niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CyniMini waga z usg może się wachać nawet pół kilo w te lub wewte, więc nie ma się co przejmować datą porodu z usg. Ja też jestem w34tc, w tamtym tygodniu mój podobno ważył 2300.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi nie, wszystkiego do szpitala nie biorę :D 3 opakowania bella mama, bo ponoć spokojnie idzie 10szt na dobę;/ mamy być 2 doby, więc wolę mieć zapas. a semi 5szt. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magart
Ja mam 2 paczki Bella Mama i jedna Seni po 5 szt. Jakby co to Mężulek dowiezie... Ja dalej w dwupaku. Wczoraj wieczorem mialam znowu obiecujace skurcze, ale usnelam miedzy nimi i obudzilam sie rano... Masakra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie też wczoraj męczyło i to chyba ze 2h, nawet po kąpieli się nic nie poprawiło, brzuch twardniał robiła się wielka buła, do tego ból w dole brzucha, ale w ogóle nie przybierało na sile, ani częstotliwości :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CYNImini
no tak... ale jakoś mi się wydaje, że kruszynka to z mojego nie będzie.. Do tego jeszcze jakąś bakterie w pęcherzu zaliczyłam i anemie :/.. teraz siedzę i tabletki popijam syropkiem a "mały" siedzi w brzuchu i się ze mnie śmieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Netka86
Weronika dzięki za linka:) Przyda się bardzo:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamunia ;)
Witam, 02.05 urodziłam synka na Łubinowej. Mimo małych komplikacji jestem bardzo zadowolona z porodu jak i z opieki w okresie ciąży :) Jestem wdzięczna położnej P. Sabinie za MISTRZOSTWO ŚWIATA!!! Życzę wszystkim przyszłym mamusiom lekkich porodów i takiej opieki! Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buziaczekk
Polozna Pani Sabina super babka :) bardzo duzo dziewczyn ja chwali i bardzo duzo dziewczyn chce zeby to ona odbierala porod, ja nie mialam okazji z nia rodzic z powodu cc ale przyjmowala mnie na oddzial, robila wywiad, zakladala wenflon, robila lewatywe itp przygotowania do CC wiec tylko w taki sposob ja poznalam i jak dla mnie zajebista babka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magart
wero nika Jak się trzymasz? Ja ciągle w dwupaku...chociaż skurcze coraz silniejsze i regularniejsze... No, ale zamiast się nasilać to najczęściej zanikają by pojawić się znowu za jakiś czas...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helloł. ja czuję się OK. żadnych bóli, skurczy nic. czop się trzyma, chociaż wiadomo to żadna reguła :( sprawdza się chyba scenariusz, na wywoływanie- jak tak dalej pójdzie.bo bez kitu oprócz napinania się brzucha nie mam żadnych objawów;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przed wczoraj chyba? faktycznie myślałam, że coś się zaczyna dziać. bóle były w miarę regularne, potem nawet co 4 minuty zaczęły się pojawiać, ale kompletnie nie przybierały na sile. w sumie dziwne, bo nawet po kąpieli nie przeszły...natomiast pod wieczór, już nie było nic czuć... zresztą jak widzę pisałam o tym... a do tego ja miałam dosyć długie cykle ok 33-35 dni, a tp obliczany jest dla regularnych cykli 28 dniowych , także nie nastawiałam się od początku, na ten dzień, a jeszcze jakby tego było mało to według USG termin mi się przesunął na 31 maja !!! ale tego nawet nie biorę pod uwagę... na dworze tak ciepło się zrobiło.. a ja nawet nie mam co na siebie włożyć..;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CYNImini
ojoj.... ja też mam dziwne przeczucia, że poród będzie wtedy gdy nie chce czyli PO terminie.. moja mama pierwszą i drugą przenosiła a wszystkie doświadczenia z okresu jej ciąży odzwierciedlam w 100% :/... kupujecie może pas poporodowy? słyszałam, że pomaga w obkurczeniu macicy no i że brzuch przestaje się wylewać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magart
Eh...zmagania ciężarówek... Mi mniej wiecej termin z USG pokrywa się z tym z OM - z USG jest na 22.05. Wywolywania sie boje, a Mlody nie chce zareagowac na proby 3S... :) Pasa poporodowego nie kupuje. Mam bieliznę wyszczuplajaca, ale watpie zebym ja nosila przy takiej temperaturze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cynimini nie przejmuj się... terminy porodów nie dziedziczy się po matce:p interesowałam się tym bo moja mama też mnie i brata "przeniosła" pas - utrudnia obkurczanie się macicy i generalnie nie jest polecany przez lekarzy. ale ile w tym prawdy?nie wiem ja pasa na pewno nie kupuję, także nie doradzę za bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuniu, moje najserdeczniejsze gratulacje ;) Oj, serce się ściska. Wytrzymajcie jeszcze trochę dziewczyny. A nuż akcja ruszy lada dzień i będziecie mogły uniknąć kolejnych nerwów przy wywoływaniu. Trzymam kciuki. I popieram Wero NIKĘ, pas po porodzie utrudnia pracę mięśni i dłużej się do siebie dochodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CYNImini
no proszę a ja tu: http://jejdziecko.pl/pas-poporodowy-czy-warto przeczytałam, że niby pomaga a nie przeszkadza... ale idąc za wasza radą też nie kupie... a niech mi brzuch zwisa po same kolana :P (na pewno tak się nie stanie!!!! twu twu twu) Mój "mały" ostatnio daje mi tak popalić, że czasem mam wrażenie, że jedna ręką trzyma za mostek a nogę stara się wcisnąć w żebra... a niby im bliżej tym mniej się dzieci ruszają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magart
3S - spacer schody i seks :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczęta mam pytanie czy szykując śpioszki do szpitala pieluchy i pościele prałyście wszystko w specjalnych proszkach czy standardowym dla całej rodzinki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×