Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość 25 mies do....

PORÓD Katowice - prywatny szpital Łubinowa 3???

Polecane posty

Gość Wigilia2012:)
sory ze tak nieskładnie ale kruszynke mam na rekach i pisze szybko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Wigilia2012 ale mnie zaskoczyłaś :):):):) Bardzo Ci gratuluję :):):) Napisz ile Malutka ważyła? Super, że tak szybko Ci poszło no i że tak wspominasz pobyt :):):) Kurcze ale się cieszę, że takie masz wspomnienia :D:D:D Mam nadzieję, że ja też takie będę mieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wigilia2012:)
Asiu najwazniejsze pozytywne myslenie:) ja sie nastawiłam ze musi pojsc gładko....i nie było innej mozliwosci:) zycze ci asiu zebys tez szybciutko urodziła:) a jak sie czujesz??który to juz tydzien??? ja urodziłam na poczatku 38 i malutka ważyła 3050 kg 55 cm :):):) teraz troszke spadła na 2800kg ale to podobno normalne:) jakbys miala jakies pytania to pisz...aha i miałam pomalowane paznokcie i u nóg i u rąk i nikt nawet nie zareagował ( albo po prostu nie było na to czasu hehe) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wg OM wychodzi 36t5dc, ale z USG jest wg długości kości Małego 35t5dc ale już wg wagi wychodzi 2-3tyg do przodu, więc ciężko powiedzieć :P To kiedy urodziłaś? 7 czy 8 grudnia? No to Malutka fajnie ważyła, ale mój już na pewno będzie większy, bo w zeszły poniedziałek miał 2800-2900g, więc jak jeszcze trochę posiedzi no to klocuś z Niego będzie :P A miałaś jakieś skurcze przepowiadające? I jak tak dojechałaś w sumie na styk, to robili Ci jeszcze lewatywę czy sam się organizm oczyszczał u Ciebie? Bo mi się brzuch zaczyna stawiać, a od poniedziałku mam w sumie rozwolnione stolce i nie wiem czy to znak, że jeszcze się załapie przed Świętami czy fałszywy alarm :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wigilia2012 No brawo! Serdeczne gratulacje!Fajnie, że jesteś zadowolona z pobytu w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona co u Ciebie? Jesteś jeszcze w domu? Dzisiaj się nie odzywałaś, więc nie wiem czy już może nie pojechałaś na Łubinową :P Odezwij się jak się czujesz :) Styczniówka a co u Ciebie? Dzieje się coś? 15Listopad dziękuję za radę z moczeniem nóg :) Jak się Maleństwo chowa :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi6
wigilia2012:) super ze juz po i ze tak szybko i sparawnie poszło wszystko:) i gratulacje :) a powiedz mi co bralas do szpitala dla bobasa (chodzi mi o udbranka , kocyk, rozek, smoczek, butelke? ??) co mialas dla siebie ? a zabieraja dzieciatko do kapania? jaka jest opieka nad malenstwem ze strony szpitala ?a dzieciatko przed wyjsciem ma robione jakies badania? np usg bioderek? dzieki i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wigilia2012:)
o Asiu to u Ciebie widze malutki juz spory:) no ot jeszcze troszke w brzuszku posiedzi i bedzie super chłopak jak dąb:D:D:D ja wiesz te skurcze i stawianie brzucha miałam od 34 tyg. cały czas i moze dlatego przegapiłam te pierwsze skurcze porodowe myląc je z tym stawianiem sie brzucha... jedyne co było juz w piatek po południu to chodziłam cały czas do toalety cisneło mnie na pęcherz bardzo..pozniej co kilka minut chodziłam i po kropelce sie załatwiałam to nawet myslałam ze jakies zapalenie pecherza mi sie przyplątało..no a skurcze porodowe jak dla mnie wyglądaja podobnie jak przepowiadajace no z tym ze sie nasilaja...ja juz odrazu miałam mocne bo tak jak pisałąm po prostu przespałam te słabe...a jak zajechałam na Łubinowa to tylko zdazyli mi zrobic KTG na szybko i odrazu na porodówke...tam byłam podłączona takze do KTG cały czas...a jak dostawałam skurczy to prosiłam o ta lewatywe...hehe i cały czas mowiłam ze nikt mi jej nie zrobił a ja zaraz oddale stolec:) a połozna zaczeła sie smiac ze to nie stolec tylko zaraz wydjdzie główka:0 a na lewatywe nie było czasu tak jak i na znieczulenie...nawet wenflonu mi nie wbijali...takze pokłóta na szczescie nie zostałam. hm te biegunki to wydaje mi sie ze tez moze poprzedzac poród no ale nie koniecznie...to bys chyba musiała miec je dosyc czeste...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wigilia2012:)
mimi 6 niestety musze uciekac bo malutka sie budzi jutro dokładnie opisze ci co i jak ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia ja od jakiegoś czasu czasem mnie jakby czyści ale nic się nie zapowiada... W piątek już 39tc. A wiecie może czy po porodzie tam bez problemu wypisują opiekę na mnie mężowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiola no ja mam tak od poniedziałku. I te stawianie się brzucha... A teraz wieczorem jeszcze wymioty mi doszły :/ Już sama nie wiem co się ze mną dzieje :/ Moja Siostra tak miała jak była z pierwszym dzieckiem w ciąży, że przez kilka dni nic nie umiała jeść bo ją na wymioty brało i biegunkę miała. Myślała, że się pączkami zatruła, a jak po 2 czy 3 dniach pojechała do swojego gina, żeby skontrolować co się dzieje to lekarz ją na porodówkę od razu wysłał, bo już miała akcję porodową...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też mdli od tygodnia, skurcze również miałam. Ostatnio wszystko ucichło i już nic nie wiem. Dziś mnie tak głowa boli że ledwo wyrabiam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1.01
Wigilia2012 moje gratulacje! Dużo zdrowia dla maluszka i mamy:) moj brzuch też czesto twardnieje ale mam tak od 20 tyg i raczej nie zapowiada to porodu. Jak długo leżałas na poporodowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, Na początek dużo zdrówka i wytrwałości dla wszystkich forumowiczek:)) Jestem na etapie 23 TC i od dłuższego czasu obserwuję forum pod kątem swojego przyszłego porodu na Łubinowej ( mam nadzieję). Mały/a póki co odwrócony pupą do świata. Możecie się podzielić opinią na temat szkoły rodzenia na Łubinowej? Zastanawiam się czy 3 spotkania to nie za mało czasu dla rodziców amatorów, żeby ogarnąć temat :) 01.01 igga123 ja również jestem z Rybnika :) do szpitala mam 5 min, ale po opiniach znajomych i rodziny nie chciałabym tam się znaleźć. Poród kwietniowy będzie moim pierwszym ale myślę, że zdążmy dojechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze mną już lepiej ale dalej nie czuję się za dobrze,ciąże przechodzę już dobrze bez żadnych problemów no ale dalej mam mocnego doła .Byłam w tym tygodniu u ginekologa na szczęście z dzieckiem wszystko ok.Kolejne USG potwierdziło że córka to już jest pewne więc syna się mąż nie doczeka będą w domu 4 baby :-) Mam na następną wizytę wybrać sobie dzień w który chce mieć cesarkę bo i tak sn nie mogę rodzić a doktór mówił że kolejka do cc jest długa to przynajmniej będę miała pewność że w ten dzień co chce mieć cc się odbędzie ale ja nie mam głowy teraz na wymyślenie jakiejś daty.Na pewno musi być o co najmniej tydzień wcześniej cesarka niż termin porodu bo to już trzecie cięcie no i mogę znowu mieć duże dziecko. huni_04 Jestem w tym samym tygodniu ciąży :-) Wigilia2012:) gratulacje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wikula Fajnie, ze sie odezwalas. Myslalam sporo o Tobie, jak sie trzymasz. Dobrze, ze juz przynajmniej ciaza wyszla na prosta. A na kiedy dokladnie masz termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja jestem po wizycie u kardiologa... heh i jestem troche smutna.... zalecenia cesarka... wiec nie urodze naturalnie bo serduszko slabe i nie chce ryzykowac 18 wizyta u dr śleczki pewnie ustali termin powiedzcie mi te ktore mialy cesarke jak to wyglada albo jesli ktoras z was pamieta na ktorej stronie jest to opisane?? chodzi mi o wszystko jaka opieka po cesarce jak to wyglada z tata i wogole..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wigilia2012:) GRATULUJĘ szczęśliwego i szybkiego porodu oraz zdrowego BOBASKA :))))))) O ile się nie mylę to dzidzia może spaść o 10% masy ciała, to jest tzw fizjologiczna spadek wagi więc nic się nie martw :) Asieńko, nie martw się, czekam na Ciebie albo Ty na mnie :D Jutro mam wizytę!!!!!!!!!!!!! Ależ emocje się we mnie kumulują... Już sama nie wiem czy chcę rodzić czy nie :D Moja znajoma niedawno rodziła 3 dziecko. Mówi, że z każdym porodem bała się bardziej... Ehhh Zobaczymy jak to będzie! Moje dwie przyjaciółki urodziły swoje pociechy, 11.12 urodziła się druga córcia mojej przyjaciółki z Malborka a wczoraj przez CC w Opolu przyszły na świat bliźniaki drugiej przyjaciółki :) Rozemocjonowałam się troszkę i źle się czułam... Ale lepiej mi się zrobiło kiedy musiałam odśnieżyć samochód, który stał chyba z 5 dni pod chmurką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A już myślałam, że napiszesz, że się "rozpakowałaś" :P Ja będę czekać na Ciebie, albo Ty na mnie :) Masz rację:) Jeśli chodzi o jutrzejszą wizytę to Ci zazdroszczę, bo ja mam dopiero 28 grudnia, jeśli dotrwam;) A Ty przynajmniej już będziesz wiedzieć co Cię czeka albo na czym stoisz :) Trzymam kciuki :) A jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katherina87
Hejo dziewczyny, powiedźcie mi jak załatwić cesarkę na życzenie w klinice na łubinowej? Chodzi mi o cenę i do kogo się z tym zwrócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i pupa... Spałam dziś 1h bo moja córcia chyba się rozchorowała :( Mąż pojechał z Nią do lekarza, bo muszę wiedzieć na czym stoję... Zęby czy jakaś infekcja? :( Odechciało mi się wszystkiego... Chore dziecko to coś najgorszego na świecie, a ja na dodatek taka niesprawna, brzuch się stawia, plecy bolą... A na dodatek ewentualne rozstanie z moją księżniczką na kilka dni :( Nie mam sił..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świateczny Mikołaj
Katherina wybierz się na wizytę do dr Ślęczki :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona no to faktycznie masz kiepsko :( A na którą Ty masz wizytę? Mi najbardziej brzuch się stawia jak coś robię, stoję, albo wieczorem. To jest twardy jak kamień, że palca nie da się wbić, a jak się położę, to 5minut i przechodzi. Kręgosłup nie boli, czasami wieczorem pachwiny bolą... Coś mi się wydaje, że mnie wyprzedzisz, ale mam nadzieję, że z Córcią to nic poważnego i szybko minie, a Ty zdążysz ją doleczyć a dopiero potem pojedziesz rodzić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu, wybacz ale nie pamiętam czy Ty chodzisz do dr na Łubinowej czy współpracującego? Ja chodzę do dr Ślęczki i zawsze jest to godzina około 18:00 bo mam 30min jazdy samochodem a wiezie mnie mąż :) Muszę dziś dokupić wodę mineralną z dzióbkiem i jestem zła bo nie doszła [od ponad tygodnia] paczka z koszulami do karmienia :/ wrrr Wszystko się sprzysięgło na sam koniec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona ja chodzę do dr. Kozy. A koszule do karmienia ja już mam 2 i 2 normalne na zapas. Myślę, że mi wystarczą :-) Daj znać koniecznie jak będziesz po wizycie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny a ja wyjeżdżam na weekend do rodziców ok 100km mam nadzieje że nic sie nie wydarzy... póki co żadnych znaków oprócz lekkiego twardnienia brzucha trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu, ogarnął mnie jakiś taki przeszywający lęk... Zaraz chlupnę sobie meliskę bo inaczej oszaleję! ivi28, ja bym się nie zdecydowała teraz na taką podróż. No ale trzymam kciuki aby było dobrze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katherina87
Do: Świateczny Mikołaj. A jak wygląda załatwienie cesarki u lekarza współpracującego. Mam na myśli np. G. Witycha. Czy któraś z Was załatwiała coś takiego z nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×