Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość 25 mies do....

PORÓD Katowice - prywatny szpital Łubinowa 3???

Polecane posty

itania ja miałam krocze wydepilowane przez samą siebie, ale tak z tydzień, może dwa wcześniej. poród złapał mnie w nocy i nie zdążyłam poprawić :) I do poródu nikt mnie nie golił, ani nic takiego nie proponował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
itania ja też przygotowałam się wcześniej w domu jak mama_agusia tak dla lepszej higieny i samopoczucia - w sumie przydało się :P bo miałam nieplanowane cc (położna mnie pochwaliła hehe za przygotowanie do porodu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zygfisach
a możece zdradzić jak to same zrobiłyście, bo jak idę do lekarza i się golę to dobrą h razem z lusterkiem:((, może znacie jakiś lepszy sposób?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie sama wygolilam i robilam to regularnie na kilka tyg przed planowanym porodem tak na wszelki wypadek nie bylo to latwe ale jakos sie udawalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krem do depilacji :) Nakładasz, czekasz trzy minuty i ściągasz szpatułką - niestety z użyciem lustra :) albo kupujesz taki co się zmywa gąbką pod prysznicem - wtedy trochę łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama_agusia a jakiej firmy uzywasz tego kremu bo nie wszytkie sa dobre?? przy pierwszej ciazy na to nie wpadlam i meczylma sie maszynka, wiec teraz wolala bym isc na latwizne:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a działa ten krem? a zresztą sama chętnie wypróbuję :) bo maszynka mnie przeraza, a depilacja np woskiem w ogole nie wchodzi w grę ;) maszynki używam ale generalnie nigdy nie golę całej powierzchni, tylko tak boczki itp bo potem cierpię katuszę.. a to gdzies się zatnę, albo strasznie szczypie, nie mówiąc już o tym, co się dzieje po kilku dniach gdy zarost odrasta ;-) może jakas staroswiecka jestem i nie na topie, ale wolę kontrolowany gąszcz od tego bólu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja golę zwykłą maszynką i robię to na wyczucie, czasami z lusterkiem ale fakt-łatwo nie jest bo brzuszek przeszkadza :D Ale golę tak od jakiś 5 lat więc na wyczucie i na pamięć jężdzę maszynką :D Kurcze ale ciepło, ja ciągle leżę z wiatrakiem nad głową, ponoć to niezdrowe???? mama mi ciągle to powtarza, ale bez tego ani rusz!!!! Najchętniej weszłabym do jakiegoś Adriatyku, mmm :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Itania "kontrolowany gąszcz" haha ale się uśmiałam z tej nazwy :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja osobiscie tez wole maszynke ( aby uniknac podraznienia zwykle wystarczy golic z wlosem a nie pod wlos ;) ) a co do kremu do depilacji jestem przeciwna bo skora jest dziwnie podrazniona a to takie delikatne miejsce ;) tak czy inaczej bez lusterka ani rusz ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używam kremu od lat. Nie mogę sie golić, nawet na nogach, bo od razu mam jakieś ropiejące krostki. A po kremie nic mi nie jest, ale to sprawa skóry... Trzeba wypróbować różne metody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, jak widać każdy jest mega inny, bo ja np. po kremie mam natychmiastową wysypkę i to nie po jednym, tylko wypróbowałam już kilka :D ] Każdy musi przetestować na sobie i wybrać najlepszą metodę. Dziewczyny po cesarce proszę napiszcie czy mąż jest obecny podczas operacji, widzi np. za szybą co się dzieje itd.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co dziewczyny, nasi lekarze tez kiedys byli praktykantami przeciez jakos musza sie uczyc : juciaS dziekuje Ci bardzo za kontakt do pani dynii- super kobieta :D golenie sie- maszynka :P na pamiec hehe bo nic nie widac :D po kremie wloski jakos dziwnie mi odrastaja i strasznie lapia sie wszytkiego- to samo na nogach feeee wiec maszynka pozostaje nadal w uzyciu- codziennie, nie sprawia mi to zadnych problemow- nooo moze troche ale do przezycia, a swoja droga nie wyobrazam sie nie golic 'tam' :) Sierpniowa mamo tez mam termi na koniec sierpnia :) 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ja sie pospieszyłam i musieli mi zrobić cesarke 1 lipca zamiast 14 dostałam skurczy w nocy a rano juz jechałam do szpitala. Wszystko odbyło się bardzo szybko najpierw pod ktg potem od razu zaczeli mnie przygotowywać do cc. Generalnie jestem zadowolona troche mnie wkurzały te praktykantki ale niektóre były naprawde w porządku pomocne i kumate:) a niektóre troche gorzej zresztą tak samo jak reszta personelu zależy jaka zmiana przyszła ale ogólnie wspominam wszytko dobrze, sama operacja bardzo szybko i myśle że różnica między tą cesarka a poprzednią ogromna teraz dużo szybciej doszłam do siebie także jakieś nowe metody stosują mniej ingerencyjne a najbardziej doskwierała dieta głodna byłam i nie mogłam sie doczekać kiedy będe mogła jeść:) Sedonia - niestety już sie nie spotkamy na łubinowej życze powodzenia i nic sie nie bój nie jest źle:) może później jeszcze coś dopisze teraz wszystko kręci się wokół mojej Hani jest słodka i nie możemy sie z mężem na nią napatrzeć:) Pozdrawiam wszytkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łucja, miałaś czekać na mnie!!!!! Haha, żartuje, serdeczne GRATULACJE, dziwne mi właśnie było, że się nie odzywasz, cieszę się, że już masz to za sobą i tulisz swoje maleństwo... :D:D:D:D Życzę dużo zdrówka dla Was!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orzeszek26 Tak przeszedł, ale łapały mnie takie skurcze, że upuściłam szklankę z wodą na podłogę, straszny ból. Leżałam praktycznie cały czas i pomogło. Teraz jedynie wchodząc do wanny mnie złapał skurcz w krzyżach-dużo gorszy od tego między nogami!!! I leżę dalej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierpniowa-mama
Witajcie, Upały masakra, kupiłam dzisiaj basen ogrodowy i tak mam zamiar się schładzać bo mąż powiedział, że nie wypada iść mi z takim wielkim brzuchem na publiczną plażę :(. Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, przynajmniej będę mogła wyjść z basenu i iść na drzemkę do domku kiedy tylko mi na to ochota przyjdzie. Nescafe87 widziała wcześniej twoje wpisy i tak naprawde to m.in. dzięki Tobie zdecydowałam się wpisać na forum, bo podczytuję już od bardzo dawna. Może się spotkamy ? ;) z tego co pamiętam przylatujesz na sam poród z USA? Już jesteś w Polsce czy dopiero masz zamiar? Bo z tego co wiem w bardzo zaawansowanej ciąży nie pozwalają latać samolotem. Co do golenia : to ja też wolę maszynkę :) i jadę na oślep heheh. Jeśli chodzi o kremy to się boję ponieważ to jednak chemia i być może przeniknąć część do krwiobiegu, przecież niektórzy lekarze przestrzegają nawet przed zwykłymi kremami na celulit hmm..... Jestem ciekawa jakie będzie podejście personelu jak będę chciała ograniczyć ingerencję praktykantek ? Bo o ile mogą mierzyć i ważyć mnie to myśl o wkłuciach wszelakiego rodzaju mnie przeraża, boję się wkłucia wykonywanego przez doświadczony personel a co dopiero przez osobę, która nie wie co robi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sierpniowa_ mama Ja Ci napisze zaniedługo jaka była reakcja na nie dopuszczenie do wszelakich zastrzyków praktykantek i praktykantów, doświadczę na własnej skórze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia 22
Witam Was:) Cały czas Was podczytuje:) Mam dwa pytania, jak jest z zabezpieczaniem się po porodzie przed kolejną ciążą a drugie czy myślałyście o pasie ściagającym brzuszek? Bo są różne opinie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sierpniowa mamo :D ja z wielkiej brytanii i jestem w polsce od niedzieli- z zmaiarem stalego pobytu ale zaobaczymy :) moze jest jeszcze ktos z terminem na koniec sierpnia? osobiscie chcialabym urodzic wczesniej bo maly w zeszlym tygodniu- 32 wazyl juz 2400 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam pytanie do mam zoltaczkowych dzieci :) czy na lubinowej lezy sie do skutku z dzieckiem czy jak to jest? ja z malym lezalam tydzien i to bylo malo, teraz te zsi eobawiam tego ze moze to dlugo trwac a nei chce jzuw domu chinczyka trzymac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łucja- gratulacje!!! ale macie fajnie ze wasze malenstwo jest juz z wami :) dziewczyny czy ktoras wie ile maja miejsc dla rodzacych na łubinowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariola SZ
Witam, jestem zainteresowana porodem na łubinowej i chciałabym się dowiedzieć jak najwięcej. dziewczyny jak to jest, czy trzeba być pacjentką ktoregoś z lekarzy na łubinowej, żeby mieć tam poród? Ja mieszkam w Częstochowie, tutaj chodzę do lekarza prowadzącego, ale rodzić chcialabym w katowicach na łubinowej. Gdzieś wyczytalam, że trzeba odbyć 3 wizyty u lekarza na łubnowej aby dostać skierowanie na poród. Czy to prawda i czy na pewno mam potem zagwarantowane miejsce? Koszt tych 3 wizyt to 600zł? a potem już podczas porodu za nic się nie płaci? Czy za zzo trzeba dodatkowo płacić i ile?a poród rodzinny? nie ma problemu z obecnoscią męża? czy za porod w wodzie trzeba zapłacić? gdyby były jakieś komplikacje z dzieckiem to gdzie je przewożą? i ile wcześniej trzeba zadzwonić się umówić? dodam że jestem w 19 tc, poród mam 1 grudnia. dzięki z góry za informacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariola SZ Ja miałam dotąd lekarza prowadzącego ciążę z Mysłowic ale teraz byłam na wizycie u doktora Kozy,koszt wizyty130zł.Powiedział że wystarczą 3 wizyty u niego i nie mam się co martwić bo na pewno będę rodziła na Łubinowej.Z tego co wiem to jak nie ma się lekarza prowadzącego z Łubinowej to nie można tam rodzić.Podczas porodu już się za nic nie płaci chyba że chcesz zzo to z tego co wiem to płaci się 500zł jedynie nie płaci się za znieczulenie przy CC.Mąż może być obecny przy porodzie jedyne nie przy CC.Nie mam pojęcia gdzie przewożą dziecko jak są jakieś komplikacje ale przypuszczam że na Ligotę bo to najbliżej. 28.09.2010 płeć: dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia 22 nawet przy karmieniu piersią trzeba się zabezpieczyć - albo standardowo prezerwatywa albo tabletki specjalne dla karmiących Azalia które bierzesz przez 28 dni bez przerwy - co do pasa to nie polecam gdyż powoduje on jeszcze większe zwiotczenie mięśni brzucha bo przytrzymuje je pas i nie pracują - więc zamiast pomagać pas ten może jeszcze więcej zaszkodzić ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia 22
To w jaki sposób pozbyć się brzucha po porodzie? Ćwiczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×