Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość 25 mies do....

PORÓD Katowice - prywatny szpital Łubinowa 3???

Polecane posty

Gość Bogusia wp
nie mogę się tam dodzwonić, cały czas zajęte...spróbuję później, a jak by ktoś do tego czasu wiedział niech da znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogusia wp ja już od dawna wiedziałam ze chce rodzić na łubinowej ale jak tam dzwonilam to Pani na recepcji powiedziała ze jesli chce sie tylko "zaliczyć" wizyty u lekarzy na Ł . to wystarczy jak sie pójdzie po 35 tc. wiec ja byłam na 1 wizycie w 34 a potem 36 tyg. no i teraz mam iść jeszcze 4 marca ( czyli to bedzie 3 wizyta ) no i pewnie lekarz wyznaczy 4 ale oczywiście nie wiadomo czy sie do tego czasu dotrwam 2w1 :) ja poszłam do dr ślęczki bo potrezbowałam lekarza co przyjmuje w piątek i lekarz jest na prawde miły nie ma tam opóźnienia w przyjmowaniu pacjętek wizyta trwa ok 15 minut ale nie czuje sie jakiegoś popędzania i odpowiada na wszystkie pytania bardzo zrozumiale :) no i każda wizyta 200 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogusia wp
murzynku dziękuje za info, tylko Ty idziesz do Ślęczki, a ja do dr Dyni, i nie wiem czy u niej wystarczą 3 wizyty ? czy musi być ich zdecydowanie więcej? czy nie ma to znaczenia do jakiego lekarza się chodzi, ważne, żeby współpracował z Łubinową? bo wpis sylwicy82 mnie trochę zaniepokoił, że się nie zmieszczę i już jest za późno.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a g a
Bogusia wp Ja poszlam do dr Dyni w 30 tygodniu po raz pierwszy i nie bylo zadnych problemow. mam na razie 2 wizyty i czeka mnie jeszcze jedna, ostatnia, na ktorej dostane skierowanie do szpitala. W szpitalu powiedzieli ze jesli bym wczesniej zaczela rodzic (a nie miala jeszcze skierowania) to wystarczy powiedziec ze sie jest od dr Dyni, jakby cos to sa pieczatki w karcie ciazy... Nie martw sie, zdarzysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogusia wp
a g a dziękuje Ci pięknie, to mnie uspokoiłaś:) mam dziś pierwszą wizytę, ale z tego co wiem nie ma tam zapisów na konkretną godzinę więc jadę w ciemno, dobrze, że mam 3 min samochodem do niej na Drozdów, trochę się obawiam, że będę czekać 2 h w poczekalni bo z tego co wiem Pani dr jest bardzo dokładna. czy mam zabrać ze sobą wszystkie badania, które robiłam dotychczas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a g a
Bogusia wp Nie masz co jechac w tym tyygodniu, bo pani dr jest jeszcze przez ten tydzien na urlopie i nie przyjmuje. Najlepiej od razu w przyszlym tygodniu we wtorek. Jesli jest sie zaraz po 16:30 to dlugo nie trzeba czekac. No a wizyta trwa ok. 30 min, szczegolnie pierwsza bo musi wszystko pozapisywac. Co do badan to wystarczy karta ciazy, chyba ze dawno nie mialas robionej morfologii to przed wizyta mozesz zrobic bo i tak Cie skieruje na morfologie i mocz. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwica82
Bogusiu:) moim zamiarem nie było Cie niepokoić:) ja z tych, co lubią mieć zawsze wszystko sprawdzone, wiec dlatego zasugerowałam w razie czego telefon. ja od początku prowadze ciąze u swojej pani dr u siebie w miescie, która wspołpracuje-dyżuruje na Łubinowej, na USG połowkowym bylismy jedynie u dr Kozy no i pewnie lada chwila bedziemy jezdzic na KTG:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogusia wp
ooooooooooooo to dobrze, że mi powiedziałaś z tym urlopem bo bym klamkę pocałowała :)) chodzę też do innego lekarza i mam w miarę świeże badania moczu i krwi, także myślę, że do za tydzień jeszcze będą ok.;) zastanawiam się tylko czy zakładać drugą kartę ciąży? czy jak to zrobić, bo w sumie mam zamiar chodzi do dwóch lekarzy..a w karcie zostało już malutko miejsca.więc tak chyba będzie najlepiej :) sylwica spoko nic się nie stało:) Tobie życzę powodzenia!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogusia to daj znać jak z ta kartą, bo też się nad tym zastanawiam. Dziewczyny, ja mam trochę nietypową sytuację, mam torbiele endometrialne na jajnikach, sama zastanawiam się czy by nie można zrobić cc i usunąć od razu te torbiele, bo nie uśmiecha mi sie laparo niedługo po porodzie. I moje pytanie: czy ktoś z Was miał tego typu operację cc+ usuwanie torbieli na Łubinowej? Do dr Wieczorka wybieram się dopiero w kwietniu, ale już się martwię jak to będzie. Narazie nie mam wskazań do cc :( a wolałabym pocierpieć raz, a nie dwa razy.Proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a g a
marc_cain w takim razie powodzenia... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magart
Hej Dziewczyny! Jestem w 27 tc i potrzebuje zmienic lekarza prowadzacego i szpital. Dalam sie namowic na doktora o ktorym nawet teraz mowic nie chce a od poczatku myslalam o kims z Lubinowej. I mam teraz dylemat gdzie sie zapisac...myslalam o dr K.Koza tylko boje sie (jak widze nie ja jedna),ze mnie nie przyjma do porodu na Lubinowa. Na rejestracji nic konkretnego sie nie dowiedzialam.... Poradzcie cos prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kas_luk
Ja jestem w 18 tygodniu i też chcę zmienic lekarza i juz zdecydonym cc bardzo dobrze go wspominamy i jak tak przejrzałąm lekarzy z łubinowej to tylko on mi pasuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylweka28
do usia86 jak tam po wizycie u lekarza? co tam wogóle słychać? nie wiesz może kiedy w tym tygodniu on ma dyżur na łubinowej,bo zapomniałam zapytać go?pozdrawiam:) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Sylweczka28 Cześć, wczoraj byłam u doktora i u malutkiej wszystko w porządku:) odstawił mi doktor Fenoterol także została mi tylko luteina i dzisiaj brzuszek jakby twardszy się zrobił, ale na razie nie czuje żadnych skurczy więc nie będę panikować... A u Ciebie jak tam? Są jakieś postępy czy dalej cisza? może jak się cieplej zrobi to dzieciątka chętniej będą wychodzić bo na takie zimno to ja też bym się nigdzie nie ruszała :) Dr Kobylec zawsze ma dyżur w piątek, raz się tylko zdarzyło, że pojechałam a go nie było... Najlepiej zadzwoń na rejestracje i się upewnij, bo szkoda żebyś niepotrzebnie jeździła... Wybierasz się na USG może? Ja byłam dopiero na 2 i się zastanawiam kiedy każe mi na 3 przyjść... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esniowa
Witam wszystkie obecne i przyszłe mamy.Jest może ktoś z terminem na wrzesień?Ja jestem w 11 tyg.ciąży,w pon czekają mnie badania prenatalne,coje sie nieco-strach czy wszystko oki.Już rodziłam na Łubinowej 11.03.2009r.i widać nic sie nie zmieniło.Chcę ponownie tam rodzić ale wybieram sie na wizyte gdzies kolo 30 tyg.ciąży.Mam nadzieje ze mnie przyjmą,na to licze bo warunki i opieka na 5+.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
esniowa na pewno wszystko będzie dobrze, powodzenia :) ja mam termin na koniec czerwca/początek lipca. Szykuje się ktoś wtedy?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
esniowa a do którego lekarza będziesz sie wybierać? Ja myślę o dr Wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Sylweczka28 Sylwia mam do Ciebie pytanie, czy Ty się zawsze wcześniej umawiałaś z dr Kobylcem na łubinową na USG, czy po prostu przyjeżdżałaś jak on ma dyżur? Pytam bo jestem troszkę zaniepokojona twardością mojego brzucha po odstawieniu Fenoterolu i bym pojechała na ł jutro ale się z dr nie umawiałam i nie wiem czy mogę... Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylweka28
do usia86 tak ja zawsze wcześniej umawiałam sie z nim na wizyte na łubinowej!! ja właśnie też chciałam do niego jechać bo nie wiem co mam robic,na jutro mam termin porodu a tu nic sie nie rusza!!i nie wiem czy mam tam jechać na te ktg bo podobno po terminie robi sie je co dwa dni a nie zapytałam sie go czy mam przyjeżdżać jak już będe po terminie!!wizyte u niego w przychodni mam dopiero na następny tydzien we wtorek a to już będzie 4 dni po terminie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Sylweczka28 Nie wiem co mam Ci doradzić... Najlepiej chyba będzie jak zadzwonisz na łubinową jutro i porozmawiasz z nim... ja chyba poczekam do wtorku i jak się skurcze będą powtarzały to pojadę do przychodni... To moja pierwsza ciąża i czasami to już nie wiem co mam robić... Nie wiem czy coś się dzieje, czy to ja panikuje... Mam nadzieję Sylwio, że do wtorku już będziesz miała maluszka przy sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nutka86
Ja mam termin na 13 lipca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Bogusia wp Bogusiu na kied y masz termin? Chyba jesteśmy na tym samym etapie ciąży.Ja mam termin na 19 maj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karwenka
esniowa ja mam termin na wrzesień:) początek w sumie. tez rodziła już wcześniej i też a łubinowej, w 2007r. wtedy nie prowadził mnie lekarz z łubinowej, natomiast teraz chodzę do dr kozy. mam nadzieję że dotrwamy bez większych problemów do terminu porodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiek_29
Dziewczyny ja obecnie jestem w 35tyg i termin mam na 7-go kwietnia czy któraś z was też ma ten termin? Ja całą ciążę chodzę do dr Słonicza, opieka ok, jestem zadowolona, jest to moja druga ciąża i jestem ciekawa waszych opnii na temat Łubinowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiek_29 Ja mam termin na okolice 12 kwietnia więc w bliskich okolicach twojego :) Zaczynam powoli odczuwać niedogodności końcówki ciąży- od paru dni męczą mnie potworne skurcze łydek:( po jednym z nim mam odczucia jakbym naciągnęła co najmniej jakieś mięśnie i ledwo się kulam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiek_29
Do Hana 8053 Wiesz co ja to właściwie mam tak z usg termin około 10go a z okresu na 7-go; szczerze to wolałabym żeby młody urodził się na koniec marca, ja kurczy łydek nie mam, ale całą ciąże miałam bóle spojenia łonowego, teraz trochę się uspokoiły, ale cięzko mi już długo chodzić bo maluszek naciska głową na pęcherz... A to twoje pierwsze, czy rodziłaś już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiek_29
do Hana 8503 a co będziesz mieć syna czy córkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To moja pierwsza ciąża także do końca nie jestem świadoma tego co mnie czeka :) może i lepiej. U mnie właśnie termin z OM jest 12 kwiecień a z USG wychodzi na 9 kwietnia. Lekarz mówił mi że oni za taki wyznacznik główny biorą ten termin z OM. Byłam na łubinowej jedynie na obejrzenie szpitala i poznanie drogi dojazdu do niego a tak to opinie o nim mam jedynie od lekarza który prowadzi ciąże , dwóch znajomych no i prześledziłam formum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiek_29
Hana, szczerze powiem, że dojazd tam to trochę mnie przeraża czy zdązymy mieszkam w Sosnowcu, córkę (obecnie 7lat) rodziłam w państwowym szpitalu nr 1 w Sosnowcu, bez swojego lekarza i wszystko było ok, mam więc nadzieję, że teraz też. teraz ma być syn a podobno chłopcy rodzą się wcześniej więc może już niedługo bo przecież 38 tydzień to już terminowy dzidziuś więc może jeszcze tylko 3 tygodnie a nie 5 kto to wie... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×