Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość 25 mies do....

PORÓD Katowice - prywatny szpital Łubinowa 3???

Polecane posty

Gość wikusia23
no to cale szczescie,ze wszystko skonczylo sie szczesliwie:)ja tez sobie czekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankasos
Witajcie, ja też rodziłam na łubinowej dokładnie w wielką sobotę urodziła, przyjęta na oddział byłam w wielki piątek. Pomimo ciężkiego porodu bardzo dobrze go wspominam, myślę że w zwykłym szpitalu albo ja albo mała nie miałybyśmy szans. Ogromna pomoc położnej, fachowa opieka i szybka interwencja wobec małej po porodzie spowodowała ze jestesmy obie na tym swiecie. Mój poród trwał 20 godzin w sumie ( od odejscia wód płodowych) w trakcie porodu prosiłam o ZO bo nie dałabym rady jednak bez i po tym wszystko szybko się rozwinęło i urodziłam w ciągu 2 godzin równo po podaniu znieczulenia. Polecam szpital w 100% a z położnych polecam p. Ewę :) z nią rodziłam i to przemiła kobieta która miała wiele cierpliwości dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulcia_2
witam!od dłuższego czasu czytam forum, ale pierwszy raz w końcu coś pisze :) mam pytanie do Mam, które już rodziły na łubinowej: co trzeba zabrać ze sobą do szpitala?? jestem juz w zasadzie spakowana, bo termin porodu mam na 24 maja (chociaz wczoraj na wizycie u doktora Wieczorka dowiedziałam się, że mogę urodzić wcześniej, bo mam już ok.1,5 cm rozwarcia), ale może tam mają jakieś konkretne rzeczy, które muszę zabrać... zapomniałam zapytać w szpitalu, a na stronie nie mogę znaleźć informacji na ten temat.z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stu234
Witam Będzie mi miło, i proszę o poparcie i głosik na mój blog ( o porodzie i Prawach Rodzącej na sali porodowej ) http://bobbyy.pl/blog.php?id=195 dziękuję serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulcia na Łubinowej w rejestracji daja taka kartke z rzeczami do zabrania. Kartka wielkosci zeszytu rzeczy naprawde podstawowe. Moja kolezanka rodzila 5 maja na Łubinowej i mowi ze naprawde nic wiecej oprocz tego co napisane na kartce miec nie trzeba. Mozesz tam zadzwonic i poprosic o przeczytanie bo to zajmie Pani moze z 1,5 minuty a ty sie upewnisz, ze masz wszytko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikusia23
kas luk co tam u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kas_luk
wikusia23 No wlasnie mam skurcze zaczynam je juz liczyc i chyba to juz kwestia godzin bo sa coraz bardziej uciazliwe ... A Ty jak tam ?! trzymam kciuki za postęp u Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikusia23
no ja dzisiaj bylam na ktg,i mnie badal lekarz,ale narazie mam czekac,wszsystko u mnie przygotowane do porodu,ale to jeszcze nie to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietnióweczka09
Marushka83 śledzisz jeszcze wątek? Chciałam się zapytać jeszcze czy zapisując dzidziusia na szczepionki musiałaś wcześniej podać jakie szczepienia będziesz robić?? Bo ja jak dzwoniłam to pani mnie zapytała na co będę małą szczepić. Powiedziałam, że podstawowe bo w sumie nadal się zastanawiam na co jeszcze i chciałam prosić o radę doktora. Czy oni tam mają te wszystkie szczepionki czy sama muszę kupić?? Proszę o odpowiedź i pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiecien2009
Hej Kwietnióweczka! To znów ja :-) Odpowiadam Ci na pytanie. Ja DZISIAJ szczepiłam córkę. Wcześniej umówiłam się z doktorem co będziemy szczepić, ale oni mają u siebie na miejsu szczepionki i doktor mówił, że w poniedziałki ma dostawy bieżące więc nie musisz chyba ich uprzedzać. Ja zaszczepiłam dzisiaj wszystkie 3 preparaty: skojarzoną 6 w jednym (obowiązkowa), rotawirus i pneumokoki. Rotawirus był podany doustnie, a pozostałe dwie domięśniowo do uda. Dało sę przeżyć :-) Koszt całkowity z wizytą to 870pln. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reniferek79
I nastała cisza na forum:)) Pewnie dziewczyny na porodówkach. A ja czekam do przyszłego tygodnia. Mój mały coraz mniej aktywny, też przygotowuje się do przyjścia na świat. A ja coraz bardziej ociężała:) Pozdrawiam wszystkie majówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marusha83
Kwietnióweczko ! Ja wcześniej uzgadniałam z doktorem na co będę szczepic i podawałam to na recepcji. Nie musisz kupowac szczepionek.Nie musisz szczepic od razu na wszystko, uzgodnij z lekarzem co ci poleca.Wydatki są ogromne i doktor zdaje sobie z tego sprawe, możecie razem przedyskutowac harmonogrm szczepien.Wiem,że na rotawirus warto zaszczepic i trzeba podac dwie dawki do końca 6 miesiąca życia.Jeśli chodzi o pneumokoki to ja szczepię ale nie trzeba szczepic od razu.Ponoc też jest nowa szczepionka, z mniejszą ilością wszczepien.Wszystko to powie Ci Dr. podczas wizyty.Czy ty może byłaś już na tej kontroli ? Ja byłam u innego lekarza w moim mieście, standardowe badanie takie na odwal się!Czy na kontroli po porodzie należy zrobic usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neti7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neti7
A ja mam pytanie czy może wiecie coś na temat szczypionki priorix? bo z waszych wypowiedzi wnioskuję że chodzicie do dr Guzikowskiego czy mogłaby któraś z was zapytać go co sądzi o tej szczypionce bo na innych forach czytałam że nie polecają jej dziewczyny a my mamy w czerwcu iść na to szczepienie z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiecien2009
Sorki za wypowiedzi nie na temat ale w końcu każdą z Was to czeka :-) Ja szczepiłam SYNFLORIX - najnowsza 10-cio serotypowa szczeopinka na pneumokoki dostepna od kwietnia 2009. Poczytajcie sobie: http://www.roik.pl/synflorix%e2%84%a2-innowacyjna-szczepionka-przeciwko-pneumokokom-firmy-glaxosmithkline-zostala-zarejestrowana-w-europie/comment-page-1/ pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietnióweczka09
Do kwiecień2009 i marushka83 Dziewczyny kochane, dziękuję za odpowiedź...ja bym też chciała na wszystko, ale rodzina jest na nie rotawirusom...że to niedobrze tak na wszystko szczepić...ehhh, mam nadzieję, że lekarz przekona na wizycie, że jednak warto. Marushka ja już jestem 7 tygodni po porodzie i jeszcze nie byłam na kontroli....tak mi szkoda 200 zł,a gdzie indziej to jakoś nie mam ochoty skoro ciąża prowadzona przez dr Wieczorka, cc również wykonane przez niego...z drugiej strony wolę dziecku coś kupić i tak się łamię....myślę, że usg jednak powinno być wykonane...pozdrawiam Was i Wasze maleństwa:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AbEjA
Dziewczyny z całą pewnością polecam Wam starą szczepionkę na pneumokoki. Tę 7 walentna - Prevenar. Dodatkowe 3 serotypy wirusa występujące w nowej szczepionce, dostępnej w PL od kwietnia, to serotypy wirusów, które nie wystepuja w naszym kraju. Wypytajcie szczegółowo swojego pediatrę o szczepienie Synflorixem. Mało jest danych dotyczacych tej szczepionki w języku polskim, ale występuje sporo opinii, ze to mały "bubel". Dobrze byłoby przed rozmową z pediatrą pogrzebac w sieci bo niestety wiekszość pediatrow ma jakieś nazwijmy to "zobowiazania" w stosunku do przedstawicieli firm farm.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikusia23
kas luk co tam u ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kas_luk
Tak więc 13-05-2009 na swiat na Łubinowej przyszła moja córeczka !!!! :) Jestesmy od wczoraj w domku bo niestety porod trwajacy juz pare ładnych godzin zakonczył sie cesarskim cieciem ... ale jesli chodzi o szpital pesonel i wszystko co z tym zwiazane jestem bardzo zadowolona opieke czuje sie tam caly czas a do tego co wazne zyczliwosc :) wikusia23 a kiedy Ciebie to malenstwo pogoni ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikusia23
kas luk ,ja tez juz jestem po:),urodzilam 13 tak jak i Ty:),tylko,ze ja z 12 na 13 o 0.35,trafilam do szpitala ok 24 z pelnym rozwarciem a o 0.35 juz byl moj synus na swiecie,a wiec porod ekscpresowy:),ja lezalam w pokoju 203 a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kas_luk
W takim GRATULACJE !!! Ja lezałam w 102 :) Zazdroszcze takiego finału ale najwazniejsze ze jestesmy juz po i mamy swoje pociechy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a krocze nacięte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikusia23
krocza nie mialam nacietego,ale musieli mi zalozyc 2 szwy kosmetyczne bo peklam ale minimalnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikusia23
ja rowniez Ci gratuluje i zycze powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to super
że maiłaś pękniecie niz nacięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neti7
gratulacje dziewczyny! Wikusia23 a ile ważyła w końcu twoja dzidzia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda168
czesc dziewczyny, odwołalam wizyte u dr wieczorka, jutro mam wizyte u dr kozy na mickiewicza, on na pewno wystawia skierowanie do porodu na łubinowej? przeprowadza też badanie kwalifikujące do porodu? bo slyszałam coś o wizycie kwalifikacyjnej u dr wieczorka. Jeszcze mam pytanko czy dr koza sam z siebie robi wydruk zdjęcia z usg czy trzeba poprosić? no i czy pod koniec ciąży każe chodzic do siebie tez co dwa tygodnie? bardzo Wam dziękuję za odpowiedzi :) gratuluję mamusiom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda 168 ja dzisiaj bylam na drugiej i chyba ostatniej wizycie u dr Kozy. ( wczesniej prowadzilam cala ciaze u lekarza wogole nie zwiazanego z Łubinowa) Juz na pierwszej wizycie wypisal mi skierowanie do porodu!!! I nie ma z tym problemu i nie trzeba nigdzie isc nic potwierdzac. Dzis wpisal mi to jeszcze raz w karte ciazy. Badanie kwalifikujace do porodu???? Co to jest??? Mnie badal normalnie i zrobil USG za pierwszym razem ( bez wydruku) a dziisja tez mnie badal bo chcial zobaczyc czy sie szyjka juz skraca. I ponownie USG zmierzyl wielkosc glowki i tulowia dla oszacowania wielkosci dziecka. Zastanawia mnie tylko ulica ktora podaalas ja bylam u niego na ulicy Mariackiej w Katowicach. Wiem ze przyjmuje jeszcze chyba na Kosciuszki ale o Mickiewicza nie slyszalam. Mam nadzieje, ze rozwialam twoje watpliwosci i jestes juz dobrze nastawiona :) Gosc jest naprawde super!! A teraz ja mam pytanie!! Dziewczyny ktore rodzily na Łubinowej i mialy robione znieczulenie ZO. Mam w czwartek albo w piatek jechac na konsultacje do anestezjologa na Łubinowa zapomnialam tylko zapytac czy to jest odplatne... Jesli tak to na jaka kwote mam sie przygotowac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×