Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hostess

honorowe oddawanie krwi!!!!

Polecane posty

czy ktos moze oddawal kiedys krew? jak sie do tego przygotowac?? chcialabym oddac krew w pracy ale nigdy jeszcze tego nie robilam napiszcie mi o swoich doswiadczeniach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przegraliśmy życie ludzie
wpierw i tak muszą ci zbadać krew :D moja nie nadaje się nawet do mycia podłogi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj brat systematycznie oddaje krwe nie trzeba sie specjalnie przygotowywac podpinaja sie do zyly a ty masz zciskac i rozluzniac dlon dostaje sie jakis pasztet chyba i z 6 czekolad ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oddawanie krwi to nic strasznego:) najpierw ankieta, potem pobieranie probki krwi do badania, potem badanie u lekarza w gabinecie- a potem juz to pobieranie krwi wlasciwe :) nie boli- mi sie tylko zawsze slaob robi po samym pobraniu juz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość georgia123
ja tez oddaje krew regularnie od 3lat nie przygotowywuje sie specjalnie no moze wysypiam sie w noc przed pobraniem krwi ale czekolada na koniec i tak osladza mi caly zabieg...uwazam ze to swietna rzecz i ciesze sie ze temat taki zaistnial na naszym forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze nie oddawalam krwi bo jakos trudno jest mi sie wybrac do stacji krwiodastwa wiem ze wymowka glupia ale o wiele latwiej byloby mi oddac krew w pracy albo z okazji jakiejs akcji ogolnopolskiej mam wtedy impuls do dzialania i pewnie nie szlabym sama tylko ktos z moich znajomych tez by sie przeszedl:) podziwiam kazdego krwiodawce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kiedys oddawalam
akim specjalnym wozie, i dostalam 6 czekolad:) najpierw wypelnialam ankiete, potem mi pobrali krew zeby zbadam w takim malym urzadzeniu, potem podlaczyli do strzykawy i upuscili troche:) jak sie oddaje to trzeba iles dni po okresie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadzinka
te autobusy do oddawania krwi bardzo dobrze kojaze:) sa wszedzie fajna rzaecz chociaz ja jeszcze nie oddalam krwi ale czasem mam ochote tak podejsc do tego busika i po prostu na spontana oddac krew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ktos moze oddawal krew w tych autobusach sepcjalnych co jezdza po miastach????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulaaaaa
koniecznie zjedz lekkie sniadanie przed oddaniem krwi! np. bułeczka i jogurt ;) i nie idz sama, popros kogos, zeby poszedl z Toba, nawet jesli ta osoba nie chce oddac krwi!! bedzie razniej i bedziesz miala pewnosc, ze w razie jakiegos zaslabniecia kto Ci pomoze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulaaaaa
hooo... to u mnie są bardzo hojni:D dostalam kawe o 10 czekolad ;) ale tu chyba nie o to chodzi.......;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogatoooo
to u was bogato ja jak kiedys oddawalam krew to dotalam tylko jedna tabliczke czekolady gdzie ty oddajesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanannananana
ja nie moge oddawac krwi bo mam za niska hemoglobine:( denerwuje mnie to ze mimo iz chce to nie moge a tak wielu ludzi ma mozliwosc a nie chce im sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulaaaaaaaa
stolica woj. lubuskiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj tata cale swoje zycie, hmm, od kiedy pamietam oddaje krew. Jestem na uniwerku medycznym, wiec wiem jak duze zapotrzebowanie jest na krew, ale.. choc zaraz po przyjezdzie tutaj stawilam sie do kolejki, od razu skreslono mnie z listy potencjanych kandydatow bo.. jestem Europejka a na dodatek w latach 90tych przebywalam w Anglii i moj zapal diabli wzieli... zaproponowano mi oddawanie krwi dla siebie.. tak w razie czego.. ale jakos nie mam ochoty;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja oddawalam pare razy krew,rowniez w autobusach do poboru krwi.Po ostatnim oddaniu zrezygnowalam bo zaslablam w tramwaju.Niestety nikt mi nie pomogl,bo chyba mysleli ze narkomanka jestem(opatrunek na rece).Zawsze dostawalam piec czekolad i kawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze chciałam oddac krew. jednak gdy juz sie wreszcie doczekałam pełnoletnosci i poszłam oddac, okazało sie ze nie moge bo trzeba wazyc conajmniej 50 kg...i w ten sposób moje marzenia o byciu honorową pysły na zawsze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmm
ale zawsze mozna troszke przytyc wiec moze kiedys ci sie jeszcze uda:) mi tez nie za pierwszym razem pobrali krew do donacji bo wczesniej bralam antybiotyk ale odczekalam wybralam sie ponownie i nie bylo przeszkod:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie zaraz spadnie deszcz pytan czy przez oddawanie krwi mozna schudnac i ewentualnie ile i w jakim czasie hahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmm
o blagam tylko nie to niech ten temat zostanie ominiety przez fale diet odchudzajacych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tttaka jedna zwykkla taka
heheh racja:) zaraz zlecą się te od odchudzania :) w sumie pol litra wody waży poł kilko, wiec te prawie pol litra krwi to laseczki drogie tez na wadze zrobi swoje :D ja bylam kilka razy oddac krew, ostatnio oddawalam osocze, bo pełnej krwi mojej grupy było sporo w zapasie:) 40 min bylam przypieta do maszyny, ta popierala krew, a po chwili oddawala cala reszte , po pobraniu osocza i tak kilk razy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oho oho oho
no właśnie, ile można schudnąć oddając krew? czy można nie przyjąć tych czekolad, bo jestem na diecie? a kawkę chętnie wezmę bo lubię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liiiiiiipa
kawki mozesz sie napic na miejscu, lub herbatki :) i do jedzena dostaniesz bulke i kielbaske- tak jest u mnie;) i nic nie schudniesz, a jak jestes na scislej diecie mozesz miec slaba krew i i tak jej nie wezma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmmmm
dziewczyny uspokojcie sie to nie jest temat o odchudzaniu tylko o krwiodawstwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram
oddawanie krwi sama w wypadku samochodowym stracilam duzo krwi i mozliwe ze ktos z was mnie uratowal dostalam 3 litry krwi ponad 6 osob oddalo dla mnie krew nigdy nie zapomne tego i sama bede oddawac krew ale jeszcze nie moge chce splacic ten dlug

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×