Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Kasienkka

Bardzo szorstkie dłonie!!! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość gość
KREM ZIOŁOWY DO RĄK od Hildegard Braukmann - super sprawa, efekty zauważysz, ale tutaj przede wszystkim wymagana jest systematyczność. Używasz kosmetyku systematycznie to wtedy na pewno będą widoczne efekty - skóra będzie inna, a wiem jak ta suchość jest uciążliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Farton
A jeśli chodzi o tę maskę Epiltouch, to gdzie można ją kupić? bo widziałam tego typu preparaty, ale do stóp, nie do rąk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aria01
Epiltouch kupisz online na stronie, a w sklepach na pewno widziałam w Douglasie i chyba w Sephorze, ale co do drugiego nie jestem pewna na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobacz Hand Cream Floslek, pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paster
Ja wierzę w działanie maseł do ciała. Serdecznie polecam masła Efektimy, zwłaszcza Coconut Miracle, albo Shea Miracle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
atopowe zapalenie skory, neurodermitis, leczy sie u dermatologa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadwiga45
Mój maż miał koszmarne dłonie, do tego stopnia, że z desperacji potraktował je pumeksem. Kupiłam mu epiltouch dla mężczyzn i sam był zaskoczony z efektu, teraz już nie ma oporów żeby podać rękę nowopoznanej osobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośka112
O! Dzięki Jadwiga za poradę. Muszę mojemu mężowi kupić te rękawiczki, też ma strasznie suche i szorstkie dłonie, a żadne kremy na niego nie działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korastynka
A czym się różnią damskie od męskich? Poza kolorem opakowania oczywiście. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marianna301
Zasadniczo nie bardzo poza wymienionym przez ciebie kolorem to jeszcze tylko rozmiarem. ;) Skład jest ten sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flora21
Czyli jak facet nie da się namówić, to mogę wykorzystać jego epiltouch. :) Spróbować namówić warto, może się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrella
Oczywiście, że możesz. Sama tak robię. :D Działają identycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MatkaMężatka
Spokojnie możesz wykorzystać męża epiltouch, one są po prostu większe, ale nie sądzę żebyś miała co próbować. Jeżeli raz zobaczy jak to działa już nie odmówi, bo efekt mu się spodoba na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judyś
posmaruj kremem aktywnym eloderm (z apteki) i zaloz rekawiczki na noc. Super efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krem do rąk od HB - mocno odmienia sytuację i przede wszystkim dłonie przy nim nie są szorstkie. Oczywiście - takie kosmetyki wymagają systematyczności i dopiero wtedy można się spodziewać poważniejszych zmian. Nie oczekujcie, że nagle z niczego zrobi się idealnie. Nie zrobi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Santonika
Dziewczyny, a czy po tej masce Epiltouch jest już poprawa po jednym razie? Mam mega zniszczone dłonie, a potrzebuję właściwie efektów na już, bo niedługo ślub mojej siostry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Santonika
I jeszcze tylko pytanie - nie ma znaczenie czy to Epiltouch czy Epiltouch by Olie? To ta sama maska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jak zmywam szarym mydłem naczynia to mi tez skóra wysycha pęka i krwawi. Musisz zmienić środki do mycia. https://cutt.ly/LeoA7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gozdzikowava
Santonika to chyba to samo, na ich stronie jest opisane jako epiltouch byOlie http://byolie.com/pl/product/epiltouch-dla-niej/ a działani ejest od razu, po pierwszym użyciu zobaczysz różicę, poczytaj sobe na stronce jak najlepiej przygotowąc dłonie do użycia maseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka5551
Dostałam od siostry na święta te rękawiczki o których piszecie - Epiltouch byOlie - genialna sprawa :D nie lubię kremów do rąk, a on załatwia sprawę na kilka tygodni, tym bardziej super kosmetyk jeśli chodzi o zimę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkolorowa kredka
Ja sobie zamówiłam http://byolie.com/pl/product/epiltouch-dla-niej/ są świetne, ale dodałabym do nich na Twoim miejscu krem regenerujący, nawilżający, wtedy będzie dłuższa przerwa od złuszczania do złuszczania, jak będziesz jeszcze krem codziennie używać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alealexandra
Jeśli problem z takimi mocno szorstkimi dłońmi to tylko Kuracja parafinowa – zabieg regenerujący z rękawiczkami z serii Comfort Bielendy. Wyleczył moje dłonie, które były w tragicznym stanie po zimie. Polecam każdemu, który ma taki problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

5 PRAW NATURY - TAM JEST WSZYSTKO OPISAE Z JAKIEGO POWODU PĘKA SKÓRA WŁAŚCIWA LUB NAASKÓREK. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na taka popękana, suchą skóre dłoni polecam krem z Bielendy z linii In Good Hands, bardzo dobre kremy do rąk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×