Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ruda kicia

Napisz jak wyobrażasz sobie osobę z poprzedniego wpisu

Polecane posty

Gość Majunia4644
Misiolandia, wiek okolo 25, brunetka, szczupla, 170 cm wzrostu, troche egoistycznA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majunia...hmm, około 17 lat, brązowe kręcone włosy, oczy ciemne, figura pełna i zgrabna jenocześnie...eee, około 160?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majunia4644 SILENT ANGEL- BLONDYNKA DLUGIE WLOSY, ROMANTYCZNA, BUJAJACA W OBLOKACH, LUBI KOLOR NIEBIESKI jaka blondynka? nie bujam w oblokac i nie lubie niebieskiego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carolyna- lat 20, blondynka, długie włosy, zielone oczy, wysoka ok 178

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majunia4644
Nikt ejszcze dobrze w pelni mnie nie opisal dobrze, zawsze jakis blad:) Misiloandia- chyba sie nie znamy:) Carolyna- Wiek oolo 18 latek, blondynka z brazowymi oczami, pelny biust ale szczupla, marzycielka ktora jednak twardo stapa po ziemii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lipss:P no więc...mam zielone oczy i długie włosy...ale brązowe:] i nie jestem wysoka, mierzę 165 :D...no, chyba ze obcasy założę :classic_cool: to wtedy się inaczej sprawy przedstawiają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lipss...kształtne usta :classic_cool:, ciemne włosy...długie, ale raczej proste...oczy...hmm...jasne...około 170? szczupła, ale z tzytzami :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majunia4644
Lipsss- brunetka o niebieskich oczach, 167 cm wzrostu, bardzo lubi kolor czerwony, troszke dumna, wygadana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o dziewczyny troche trafiłyście:) majunia wzrost strzeliłas idealnie :classic_cool: i ze brunetka to tez, ale włosy krecone długie,oczy ciemny brąz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehhe Mawronko rozśmieszyłaś mnie :P ;) a chciałem Ciebie wyzwać :P to zostawię 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ty Koralina wydajesz mi się na laskę tak przeciętna 6,7 pkt no ponad :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złoty- szczupły, średniego wzrostu ok 180cm, oczy piwne, raczej luzny styl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złoty ---pan ponad 50 lat, raczej zaniedbany, popsute zęby, ogląda dużo kobiet w necie,jest fanatykiem urody kobiecej, czasmi sie onanizuje przed kompem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lipsss Kochanie masz gorące usteczka :P ;) jedrniutkie jak moje :P ;) 168 blondyna zielono-szare oczy, nosi wysoki obcas, biodrówki raczej dziewczyna spokojna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złoty obwieszony świecącymi łańcuchami imitacja oj kupowane na metry :)))) trafiłam haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko na podstawie nicku żłoty mi on się widzi jako mocno nażelowany blondyn :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×