Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ruda kicia

Napisz jak wyobrażasz sobie osobę z poprzedniego wpisu

Polecane posty

rude coś co trzeba przytulać - posiadaczka stałego nicka która jednak skrzętnie go ukrywa. Wysoka brunetka o niebieskich oczach i niezbyt żywym usposobieniu. Typowa domatorka, fanka kafeterii i telewizji o kazdej porze dnia i nocy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pastuszek bosy mokry od rosy
mistral....sliczna blondyna z chochlikowatymi oczami :P a.. i lubi koty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciupaska w kreske - przyznam mam trudności w opisaniu osoby której nick kojarzy mi sie dosyć dwuznacznie:P mistral - były ministrant który na kafe udaje rozwiazłego typa a tak naprawdę jest typowym syneczkiem mamuni. Niewysoki szatyn o nieatletycznej budowie. Mistrz cientej riposty - niski blondyn który ma wysokie mniemanie o sobie;) Trochę niezaradny życiowo. Księżniczka Lekko Używana - dziewica która marzy o księciu na białym koniu. Całe zycie buja w obłokach. Sympatyczna ale niesmiała. Hoża blondynka z dużym biustem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciupaska nie przez kable tylko na ekranie :P Pastuch -- sucha brunetka bez dupy i cycków z ślicznymi paznokietkami. A ... lubi piwo i wkurwiać męża :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pastuszek bosy mokry od rosy
:D mistral..zostan moim typem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helga - baba herod w stylu walkirii z rudymi włosami i biustem jak zderzaki cadilaka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze mna to same problemy maja, jak jeden spec czytal charakter ze stopki, to oczywiscie mojej sie nie dalo zanalizowac u zwariowanej, teraz znowu jakies skojarzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja udaję rozwiązłego typa ? :D:D:D:D:D :classic_cool: Pastuch wiesz, że kocham tylko Ciebie :D ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezzębna -> łysiejąca starucha z strąkami siwych długich włosów z brodawa na na nosie i zapadłymi do środka ustami żująca skórkę od chleba :D pijawa - mała obła i czarna :D (zobacz, jak ładnie udałam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×