Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ruda kicia

Napisz jak wyobrażasz sobie osobę z poprzedniego wpisu

Polecane posty

oj ciele ciele:O no to masz pozamiatane:P coś mi mówi że krową zostaniesz:P żubroń ty skończ z tymi sikami bo to moczopędnie działa a wstawać mi się nie chce:O ciupaska ta kreska to kojarzy mi się z ostatnim słowem, zawsze musi należeć do ciupaski:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może powinniśmy zmienić temat topiku na: : Napisz jak wyobrażasz sobie popuszczajacą osobę z poprzedniego wpisu:P żubroń - siarczyście, obficie i z dziką pieśnią na ustach .obozowa wredna krowa. - po cichaczu i z pewną dozą nieśmiałości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mur i betonica - dziewczyna która twierdzi że zawsze ma rację i nawet jak jej nie ma to i tak ją ma;) Jeśli do kogoś nie dochodzą jej argumenty słowne wtedy zaczyna stosować bardziej radykalne metody. Jej wygląd w przeciwieństwie do charakteru jest niepozorny - mur i betonica to niska blondyneczka o dużych i wiecznie zdziwionych niebieskich oczętach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murebeton
fd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lauruniaaaaaaa
pozdrowionka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOPITA NIE UMYTA
ŚMIERDZI STARĄ RYBĄ, JEST ALBINOSKĄ, DAJE DUPY GDZIE SIĘ UDA, LUBI PISSING, MA CHOROBĘ PSYCHICZNĄ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zła Ruda Kicia
kapelusz uśmiechmistrza --> neinawidzi rudych ludzi, najchętniej wszystkich by zjadł w bułce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupupupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszechpolka- napewno nie matka polka , zgrywa sie na forum lubi byc uszczypliwa , ale dobry człowiek z niej , lubi radzic innym (czuje sie jak wrozka:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madchen --> Farbuje włosy na szaro, ma aparat na zebach, jiska, włosy średniej długości, chodzi w dresie z kapturem, adidasach i dżinsach, zielone oczy, małe uszy. Trafiłam? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziecko wiatru
a ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×