Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

miałyście racje że niedługo dostane... dostałam dzisiaj ... tak niespodziewanie... śpieszyłam się na tańce i poszłam biegiem do łazienki ..a tam cała wkładka w krwi...nie wiedziałam co robić ... pierwsze wrażenie... otworzyłam buzie i było tak strasznie cicho choć za ściana byli rodzice i rozmawiali .... zatkało mnie.. ;p normalnie... jak już się trochę przebudziłam z tego "transu" jakby to założyłam podpaskę ... no i oczywiście powiedziałam mamie i poszłam normalnie na tańce... ja mam to szczęście [jak narazie] że mnie nie boli brzuch wgl. może dlatego nic nie poczułam... chociaż dzień wcześniej mnie troszke pobolewał... Pozdrawiam...;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ś k a
No to gratulacje! Stałaś się kobietką! :) Acha, a myślałaś o tym że chcesz mieć czy jak przestałaś myśleć to przyszło niespodzewanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didy.
ile może trwać 2 miesiączka ? Pytam ponieważ dzisiaj dostałam 2 , i wgl czy to normalne żę miałam rano dużo , a teraz wgl od jakiś2 h. ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didy.
ile może trwać 2 miesiączka ? Pytam ponieważ dzisiaj dostałam 2 , i wgl czy to normalne żę miałam rano dużo , a teraz wgl od jakiś2 h. ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiec pytam
Mam niecałe 15 lat. Miesiączkuje od marca 2009 i o ile pamiętam to chyba 26 (w każdym razie pod koniec). Oczywiście wiedziałam zę moze być na początek niregularnie i tak rzeczywiście było. Czasem miałam na początku, czasem w środku , a czasem na końcu miesiąca. Często też zdarzało się że w ogóle nie miałam (kiedyś przerwa twrała az 4 miesiace). Podobno to normalne i póżniej się ustabilizuje wiec sie nie przejmowałam. Tylko że ja nadal nie mam pojęcia kiedy mam się spodziewać swojej kolejnej miesiączki. Ostania byłą na końcu marca (pamiętam bo jescze w szkole to było) a skończyła się w trakcie świąt wielkanocnych. Ale przed tym okresem czekałąm chyba ze 2 miesiące. Boję się że ze mna coś nie tak .Moje koleżnki już wiedzą kiedy będą miały (jedna która pózniej ode mnie dostała bo we wrzesniu )już wie dokładnie w którym dniu. Czy mi się to ureguluje pzrynajmniej tak żebym miała co miesiąc, a nie takie odstępy. Proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiec pytam
Mam niecałe 15 lat. Miesiączkuje od marca 2009 i o ile pamiętam to chyba 26 (w każdym razie pod koniec). Oczywiście wiedziałam zę moze być na początek niregularnie i tak rzeczywiście było. Czasem miałam na początku, czasem w środku , a czasem na końcu miesiąca. Często też zdarzało się że w ogóle nie miałam (kiedyś przerwa twrała az 4 miesiace). Podobno to normalne i póżniej się ustabilizuje wiec sie nie przejmowałam. Tylko że ja nadal nie mam pojęcia kiedy mam się spodziewać swojej kolejnej miesiączki. Ostania byłą na końcu marca (pamiętam bo jescze w szkole to było) a skończyła się w trakcie świąt wielkanocnych. Ale przed tym okresem czekałąm chyba ze 2 miesiące. Boję się że ze mna coś nie tak .Moje koleżnki już wiedzą kiedy będą miały (jedna która pózniej ode mnie dostała bo we wrzesniu )już wie dokładnie w którym dniu. Czy mi się to ureguluje pzrynajmniej tak żebym miała co miesiąc, a nie takie odstępy. Proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kar95
Hej;* pozdrawiam wszystkie dziewczyny;)) chciałam Wam powiedzieć, że nie należy przejmować się tym kiedy nadejdzie okres, też kiedys nie mogłam się tego doczekać, ale jak w końcu dostałam go pomyślałam, że nie potrzebnie się tak ekscytowałam. To wcale nie jest takie przyjemne, Najbardziej prawdopodobne jest to, że okresu dostaniecie mniej więcej w tym samym wieku co wasza mama, więc spytajcie się kiedy u niej to było. Z własnego doświadczenia wiem, że pierwsze 2 lata okresu są bardzo nieregularne i to jest normalne, przerwy mogą trwać pare tygodni, ale również wiele miesięcy i nie należy się tym przejmować bo to jest jak najbardziej normalne;) całuje gorąco ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirian.
Dziewczyny mam problem . Miesiąćzkuję już od jakiegoś roku. Od samego początku mam wszystko rgularnie, ale nie wiem dlaczego mam każdamiesiączkę tylko jeden dzień.! Wiem , żę może i powinnam się cieszyć , że tak krótko , ale już sama nie wiem czy jest okejj . Czy to normalne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirian.
Dziewczyny mam problem . Miesiączkuję już od jakiegoś roku. Od samego początku mam wszystko regularnie, ale nie wiem dlaczego mam każdą miesiączkę tylko jeden dzień.! Wiem , że może i powinnam się cieszyć , że tak krótko , ale już sama nie wiem czy jest okejj . Czy to normalne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirian.
Dziewczyny mam problem . Miesiączkuję już od jakiegoś roku. Od samego początku mam wszystko regularnie, ale nie wiem dlaczego mam każdą miesiączkę tylko jeden dzień.! Wiem , że może i powinnam się cieszyć , że tak krótko , ale już sama nie wiem czy jest okejj . Czy to normalne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirian.
Dziewczyny mam problem . Miesiączkuję już od jakiegoś roku. Od samego początku mam wszystko regularnie, ale nie wiem dlaczego mam każdą miesiączkę tylko jeden dzień.! Wiem , że może i powinnam się cieszyć , że tak krótko , ale już sama nie wiem czy jest okejj . Czy to normalne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy miesiączka moze trwac... 1 dzień...? bo tak miała i w nocy...krwi miałam dośc dużo...ale następnego dnia nic nie było...;p chociaż brzuch boli... ale w trakcie miesiączki nie tylko przed.. a co do pytania do moim wpisie to dostałam jak nie myślałam.. byłam wgl gdzie inaczej myślami..i jakoś tak wyszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey... ja juz pisałm że dostałam ale nie wiem czy miesiączka może trwac 1 dzień ..krwi było dużo więc napewno sie niezraniłam ...od 2 dni nic nie leci...dostałm we wtorek i przez noc jeszcze leciało... ale na drugi dzień nic..;| czy tak może byc... co do pytania do wpisie to ; myślami byłam gdzie indziej... nie spodziewałam się... wogle ..;) i nagle bum!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ;) dostałam okres 27 grudnia i od tej por miałam 27 stycznia, 26 lutego, 26 marca, 29 kwietnia. więc cz można uznać że mam już uregulowany cykl i nie będzie już nieregularności? i jeśli tak to mogę spróbować tamponów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ;) dostałam okres 27 grudnia i od tej por miałam 27 stycznia, 26 lutego, 26 marca, 29 kwietnia. więc cz można uznać że mam już uregulowany cykl i nie będzie już nieregularności? i jeśli tak to mogę spróbować tamponów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ;) dostałam okres 27 grudnia i od tej por miałam 27 stycznia, 26 lutego, 26 marca, 29 kwietnia. więc cz można uznać że mam już uregulowany cykl i nie będzie już nieregularności? i jeśli tak to mogę spróbować tamponów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirian.
odpowie mi ktoś .:> ?? to jest miesiączka co mam bo mam nawet sporo krwi ale poprostu nie mam zielonego pojęcia dlaczego mam tylko 1 dzień ją .:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doma1230
To takk : Mam 12 lat i mam 165 wzrostu. Trenuje siatkówkę i prawie wszystkie dziewczyny z treningów a także z klasy juz dostały okres ; / Troche mi wstyd ;/ Bo przeważnie gadają o tym w szatni a ja nie mam nic do powiedzenia ;// Zawsze jak sie pytają to odpowiadam ze nie mam a one sie cicho brechtają i są zdziwione ;/ . . . Kiedy bym mogła dostać okres??? Mam owłosienie pod pachami juz ok. roku i to ażż tak wielkie ze zaczęłam się pod koniec 4 kl golić ;/ Owłosienie łonowe także mam i to też nie małe ... a ten śluz mam codziennie i to takie wkurzające jak na terningu leje mi sie on w gacie . . . i czuje sie wtedy nie komfortowo . . . i gdy wstaje zawsze mam białe plamy na gaciach . . . mam go od około roku . . . mam mało pryszczy i czasami mnie brzuch boli . . . Kiedy moge go dostać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doma1230- ja tez tak miałam dziewczyny się zemnie simiały że ja niemam miesiaczka a każda dziewczyna miała w klasie jak się czujesz niekofortowo to załuż wkłatke to niebedziesz miała brudnej bieliżny a ja jeszcze niemam pod pachami włoskąd ale w miejcach intymnych mam i to sporo i dostałam miesiaczke ale śluż możesz mieć 2 lata i dopiero możesz dostać miesiaczke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama0698
Odpisze ktoś????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajka :P
Hej dziewczyny.. :* Mam kłopot.. Przynajmniej ja tak uważam.. Bo tak:.. Mam już 14 lat.. Śluz już od jakichś 2 albo 2,5 lat mi leci, a dalej pierwszej miesiączki nie dostałam.. Czy ze mną jest coś nie tak, czy to normalne?? Proszę o odpowiedź i dzięki!! Całuski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajka :P
Hej dziewczyny.. :* Mam kłopot.. Przynajmniej ja tak uważam.. Bo tak:.. Mam już 14 lat.. Śluz już od jakichś 2 albo 2,5 lat mi leci, a dalej pierwszej miesiączki nie dostałam.. Czy ze mną jest coś nie tak, czy to normalne?? Proszę o odpowiedź i dzięki!! Całuski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajka :P
Hej dziewczyny :* Mam problem.. Przynajmniej ja tak uważam.. Bo tak: .. Mam 14 lat. Od jakieś 2 albo 2,5 lat leci mi śluz.. A jeszcze nie dostałam pierwszej miesiączki.. Czy coś jest ze mną nie tak?? Czy to normalne?? Proszę o odpowiedź i dzięki. :* Całuski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajka :P
Hej dziewczyny :* Mam problem.. Przynajmniej ja tak uważam.. Bo tak: .. Mam 14 lat. Od jakieś 2 albo 2,5 lat leci mi śluz.. A jeszcze nie dostałam pierwszej miesiączki.. Czy coś jest ze mną nie tak?? Czy to normalne?? Proszę o odpowiedź i dzięki. :* Całuski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajka :P
Hej dziewczyny :* Mam problem.. Przynajmniej ja tak uważam.. Bo tak: .. Mam 14 lat. Od jakieś 2 albo 2,5 lat leci mi śluz.. A jeszcze nie dostałam pierwszej miesiączki.. Czy coś jest ze mną nie tak?? Czy to normalne?? Proszę o odpowiedź i dzięki. :* Całuski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CRAZYKOTQ
Wczoraj okropnie mnie bolał brzuch, nie mogłam się ruszyć nie mogłam wytrzymać, miałam pomarańczowy śluz. Dzisiaj rano wstaję i ... brązowordzawa wydzielina. Poszłam do szkoły, ale na drugiej lekcji nauczycielka zwolniła mnie do domu, bo bolało. No i fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CRAZYKOTQ
Wczoraj okropnie mnie bolał brzuch, nie mogłam się ruszyć nie mogłam wytrzymać, miałam pomarańczowy śluz. Dzisiaj rano wstaję i ... brązowordzawa wydzielina. Poszłam do szkoły, ale na drugiej lekcji nauczycielka zwolniła mnie do domu, bo bolało. No i fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CRAZYKOTQ
Aha mam 12,5 lat. Śluz i owłosienie od lipca 2009, piersi od 2 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CRAZYKOTQ
Aha mam 12,5 lat. Śluz i owłosienie od lipca 2009, piersi od 2 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×