Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Gość a ś k a
No, ja też mam wszystko oprócz miesiączki...:( i chce mieć. Wiem że to będzie męczące no ale nie miałam i chce zobaczyć jak to jest. Co do tych czarnych paprochów to ja mam takie od 1,5 m. Ale one czasem są też czerwone. No wyglądają normalnie takie kropeczki ale nie jest to plama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znak zzapytania
jestem szczupła osobą i jeszcze nie miałam okresu, mam włoski tak jak trzeba ;] i w ogóle, biust mam mały, śluź miałam z jakieś 2 lata, ale teraz przez ostatnie może 3 dni jest on brązowawy. Co on oznacza? czy to jakiś stan chorobowy, czy zbliżająca się miesiaczka? proszę o odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znak zzapytania
a i jeszcze zapomniałam dodać, że nie mam żadnych bólów podbrzusza i głowy, jedynie jak coś to nastrój mi się zmienia i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ś k a
ammm... a ja mam takie pytanie. Bo na papierze mój śluz jest przezroczysty ale na wkładce wygląda na kremowy. to on jest biały czy kremowy? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandruska...72635
A ja mam juz duże piersi nawet i owłosienie;/ a i śluz to znaczy że nie długo bede miała okres?? odpiszcie jak najszybciej.....z góry dzieki papa całuje laski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oolaaaaaaaaaaaa
Do okresu nie ma co się spieszyć uwierzcie. Jutro jadę do Włoch ok. 19. od 2 mieś nie miałam okresu i nie wiem kiedy go dostane..jak dostane tam na miejscu to chyba padnę.. ale jeszcze gorzej jak dostane podczas drogi .;/ 20 h w autobusie.. Ostatnio się często denerwuje i mam zmiany nastrojów tak jak przed okresem.. ;//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IzKa :*
hejjka mam taki problem ;) miesiączkuje już od ponad pół roku i nie zawsze mam miesiączki obfite a trwają po 2tygodnie i więcej i się strasznie boje...mamie nie mówiłam bo jest w szpitalu chociaż chyba się domyśla bo jak była jeszcze w domu to widziała jak dużo podpasek se kupuje i nawet coś wspominała żebym poszła do ginekologa ale ja sama nie chcę iść a mamy teraz nie ma a moje 2 psiapsiółki mówią mi żebym poszła ale ja się wstydzę i się boje ;) no i jestem w kropce ... jeżeli jest jakiś sposób na skrucenie okresu to proszę o pomoc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piruśś.
Hmm. Myślę, że nie ma żadnych sposobów aby skrócić okres.. Słyszałam, że jeśli się zażywa rutinoscorbin to jest ona mniej obfita, ale radzę nic nie kombinować. Ile masz lat? Ogólnie to mi się okres spóźniał trochę ponad 2 miesiące ! : O Czekałam, czekałam i się doczekałam : ) Dzisiaj nareszcie nadszedł xd Ale strasznie jest wkurzające to czekanie. ; /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Izki.Dziewczyno nie masz na co czekac,chcesz dostać anemii albo coś gorszego? Miesiączka nie może tyle trwać nawet na początku.I uwierz mi ale pójście do lekarza to żaden obciach,w życiu będziesz musiała przejść dużo bardziej wstydliwych rzeczy.pozdrawiam i nie bój się lekarza ,przecież możesz iść do kobiety ginekologa,ja chociaż mam 29 lat muszę się przyznać że chodzę tylko do kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Izki.Dziewczyno nie masz na co czekac,chcesz dostać anemii albo coś gorszego? Miesiączka nie może tyle trwać nawet na początku.I uwierz mi ale pójście do lekarza to żaden obciach,w życiu będziesz musiała przejść dużo bardziej wstydliwych rzeczy.pozdrawiam i nie bój się lekarza ,przecież możesz iść do kobiety ginekologa,ja chociaż mam 29 lat muszę się przyznać że chodzę tylko do kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oolaaaaaaaaaaaa
Ja na razie nie byłam u ginekologa.. Wróciłam z Włoch, a okresu brak. ;// Już 3 mieś nie miałam.. To jest strasznie wkurzające bo nie wiem kiedy dostanę. ;( 11.06 Wybieram się do Egiptu.. w kalendarzu wyszło mi, że powinnam dostać 10.06. ale ja nie miałam już 3 razy więc nie wiem.. Mam nadzieje, że dostanę przed wyjazdem bo inaczej całą wycieczkę będę się martwić :((((( Czemu okres może mieć aż takie opóźnienie !? Proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piruśś.
A który to by był twój okres. ? Mi ostatnio miesiączka spóźniała się ponad 2 miesiące, więc myślę, że to normalne. Przez pierwsze lata okres jest nieregularny i to naturalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirian.
pisałam już wcześniej ale nikt mi nie odpowiedział. mam taki problem że moje miesiąćzki trwają tylko 1 dzień , mam 15 lat i miesiączkuję od jakiegoś roku. Najczęściej jest tak żę rano patrze okres a potem już go wogóle nie mam tylko sam śluz i bób brzucha , pleców przed i po. czy mam się martwićczy to jest normalne w sensie miesiąćzka 1 dnia.. :>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kicia ;)
Hejka dziewczyny nie spieszcie sie tak do tego okresu uwierzcie mi To nie jest nic fajnego :( Ja miesiaczkuję od listopada ubieglego roku :) I mam juz dość !! A bardzo chciałam mieć miesiaczke a teraz nie chce ! Własnie dzisij mam i jest srednio obfita masakra ;) Do mirian. Ja tez miałam miesiączki ktore trwały 1 dzień ale miałam takie ktore trwały 7 dni ;( Do a ś k a U mnie tez zaczeło sie od paprochów po przez nasilenie sluzu i dzien przed 1 okresem strasznie bolały mnie plecy ana drugi dzien dostałam Wiec sie przygotuj ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panga
ci co nie mają niech sie ciesza ja tez nie mam i sie ciesze bo moge chodzic na basen i wszedzie a jak ci sie pojawi takie cos w jakis fajny dzien to nic naprzyklad wakjacje przerabane !!! :) nie martwcie sie ja sie ciesze ze nie mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panga
nie martwcie sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piruśś.
Hmm.. Jeśli jakaś dziewczyna nie ma okresu to też nie jest za fajnie, bo przecież miesiączka może nadejść w każdej chwili, w najmniej oczekiwanym momencie (mowie tu o dziewczynach które mają objawy itp.), a jeśli ta miesiączka już jest no to wiadomo też nie fajnie. Więc i tak źle, i tak niedobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalaxD
Pomóżcie. Od jakiegoś tygodnia boli mnie brzuch (dół brzucha) Nie miałam jeszcze nigdy okresu. Mam już włosy no wiecie gdzie powinny być...... I piersi zaczynają rosnąć. No i sama nie wiem czy to już nie długo. Co o tym sądzicie prosze odpiszcie. No i czasami jestem bardzo szczęsliwa a za pare minut zła na wszystko ach te humory nr.gg :22978598 Czekam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscc
ja dostałam okresu gdy mialam 14 lal i 1 mies. hah bardzo sie przejmowalam tym, że nie go nie mam. a jak dostalam to stalo sie do dla mnie obojetne... najgorsze byly te rozmowy naszych dziewczyn z klasy o okresie w ktorych nie bralam udzialu... :/ ale już jest spoxx ;] ja przy 1. miesiączce mało krwawiłam, trwała ona 5 dni chyba... don't stress babki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lollaxd
To było dziwne... 7 okresu dostałam 1 tydzień po 6!!! To było tak : mama o 6.45 przyszła mnie obudzić ( czwartek ) , po czym poszła robić śniadanie. Leżałam jeszcze do 7. Nagle jeszcze jak leżałam zaczął mnie mocno boleć brzuch ( u dołu ) . Oczywiście pomyślałam, że jeszcze nie czas na 7 ciotkę ^^ .Godzina 7 . Wstaję idę do kibla. Sikam. Podcieram się a tam...cała masa krwi!!!!Patrzę w to miejsce a tu całe zakrwawione i jeszcze cieknie krew. Przeraziłam się ( do tej pory moje miesiączki raczej były skąpe i brązowe). Poszłam się ubierać. Zakładam majtki i idę po podpaskę. Patrzę na bieliznę a ona cała we krwi!KOSZMAR!!!Zakładam podpaskę i idę do szkoły nie mówiąc mamie. Po szkole powiedziałam mamie o okresie. Miesiączka trwała 2 dni i była okropnie obfita ;//. Dopiero w jej czasie zrozumiałam co to PRAWDZIWY okres tzn. że moje spokojne życie z tym, że okresy są bezbolesne i słabe się SKOŃCZYŁO. MASAKRA to była.O każdej sekundzie marzyłam by miesiączka się skończyła. W szkole nie mogłam wytrzymać z bólu podbrzusza ;// i z tego, że ciągle cieknie ze mnie krew ;// . Mam już dość tych miesiączek ;/ :( Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lollaxd
Dlaczego nie piszecie, piszcie :p .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oolaaaaaaaaaaaa
do piruśś. Miesiączkuje już prawie rok. Licząc miesiące przerwy.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roksi ..
Hej dziewczyny ! Wczoraj ma wkładce zobaczyłam wielką brązową plame... I dzisiaj znowu była, tylko że większa. Czy to miesiączka? Może ona mieć taki czekoladowy kolor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roksi tak to jest miesiączka lepiej nałóż podpaske żeby ci nie przeciekło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia685
Moje gg 4840433 piszcie z pytaniami dotyczącymi dojrzewania i miesiączki, chętnie szybko i fachowo odpowiem i doradzę. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sari502
mi piersi zaczęły rosnąć ok.1,5 roku temu wydzielinę mam z 3 lata a bule brzucha 6 miesiecy.A okresu nie mam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam problem.. od pewnego no można powiedziec ze mam taki jakby śluz ..Tylko własnie nie wiem czy to jest sluz .. ten "sluz" to mam w okolicy no wiecie .. tego miejsca . Czy to sluz czy nie .?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala1111
Nie mam jeszcze miesiączki, jakieś 10 dni temu wystąpiła brązowa wydzielina przez ok. 5 dni. Mam już inne objawy dorastania. Jak myślicie czy miesiączka może nastąpić w najbliższym czasie ? Mam 14 lat, moja mama miała okres w wieku 15 lat. Odpowiedzcie proszę ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lollaxd
Do ala1111 Tak, to była pierwsza miesiączka. Gratuluję ;d. Mam pytanko :p Wczoraj rano kręciło mi się w głowie, wymiotowałam i zemdlałam gdy wchodziłam na górę do pokoju ! O mało bym się przewróciła ze schodów, ale na szczęście przytrzymałam poręcz i jakoś doszłam na górę. A byłam sama w domu. W moim pokoju usiadłam na podłogę i czekałam aż przejdzie, szłam do kibla i wymiotowałam :( :/. A na 18 mam termin okresu, czy to może być tym spowodowane ? Pozdrawiam Lollaxd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia.'.'.'.
Chodzę do klasy 5 teraz będę chodziła do 6. Ja mam śluz ponad 1,5 roku (czasami jest żółty), piersi mam nie małe rosną mi od ponad 1 roku. Owłosienie mam sporawe, szerokie biodra, przetłuszczające włosy, trądzik, często mam zmiany nastroju i bardzo często prawie co dzień boli mnie brzuch. Okresu nie mam ale wkurza mnie że dziewczyny z mojej klasy mają. Żeby dostać okres oddała bym wszystko (nie wiem co robię). Piszcie na mój e-mail: kasia1998m1@o2.pl Błagam piszcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×