Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Gość Lollaxd
Do Kasia,,, ( czy tam jakoś ) - Kasiu, uwierz mi, że nie ma się do czego śpieszyć. Ja mam już ponad rok, a jestem od Ciebie tylko rok starsza. Ja mam go tak dość! Szczególnie od ostatniej zaczęła mi się już taka prawdziwa krew obfita na mega i bóle brzucha. W sobotę przez to, że okres mi się niedługo zacznie, bo mam na 18 termin to zemdlałam, wymiotowałam i kręciło mi się w głowie. Jednak większość dziewczyn i kobiet przechodzi okres bez dolegliwości. Ja tą szczęściarą nie jestem. A co do okresu to możesz dostać niebawem, noś przy sobie podpaski. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mam pytanie przedwczoraj miałam na bieliznie kilka czerwonych kropek z śluzem a na drugi dzien czerwona plamkę co to mze byc pierwsza miesiaczka? ps mam wszystkie objawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiasipi4646
Niedawno tu pisałam że jeszce nie mam miesiączki i martwię się czy wszystko ze mną ok. Pierwszą miesiączkę dostałam 24 maja(poniedziałek) i trwała ona 6 dni. Teraz oczekuje na drugą;). Bałam się wcześniej ze jak dostane w szkole to przemokną mi spodnie i będzie srtaszna siara. a tu nic! i dostalam w szkole! więc w niedziele wieczorem mnie troche bolal brzuch ale zasnelam bez problemow a rano w poniedzialek nic, zalozylam tylko wkladke jak zawsze. w tym dniu mialam ytlko 3 lekcje. ostatni byl wf, ale na szczescie pani nie bylo i siedizelismy na swietlicy. jak przyszlam do domu i poszlam do ubikacji to dopiero wtedy sie skapłam ze dostalam okres :). teraz sie ciesze ze nie mialysmy wf-u bo nie wiem jakby to bylo :/. Więc dziewczynynie martwcie sie ze pierwszy okres dostaniecie nagle i zaleje was krew :D. napewno będzie jakis znak ze okres sie zbliza( niekoniecznie śluz). moze to byc po prostu bol glowy, brzucha itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misisipi4646
do kamila14. tak to raczej jest pierwsza miesiaczka. gratuluje stania sie kobietką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc .. Od dłuższego czasu mam śluz .. Dziś bolał mnie brzuch ale tylko jak szłam .. jak stałam to nic mnie nie bolało . Kiedy mogę się spodziewac okresu .. Proszę piszcie ; ( A teraz jeszcze boli mnie głowa i brzuch ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika08
Miesiączki nie da się przweidzieć. Pozatym nie napisałaś ile masz lat i czy masz inne objawy dorastania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinkaa01
Dziewczyny proszę pomóżcie. Mam 13 lat i nie mam okresu ! Trochę się tym martwie bo jak jedyna z klasy go jeszcze nie dostałam. Mam już owłosienie pod pachami i łonowe, szerokie biodra i powoli zaczynaja rosnąć mi piersi. Przez jakieś 5 dni wydobywała mi się z pochwy brązowa wydzielina ? Zaczęło się to dokładnie 29.05. Jak myślicie to mogła być pierwsza miesiączka ? W tej wydzielinie nie było wgl krwi. Miała czekoladowy kolor. Boję się że to mogły być jakieś inne niepokojące objawy. Pomóżcie proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje misisipi4646 a ty dostałaś drugi okres miesiac po pierwszej miesiaczce ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mam jeszcze jedno pytanie bo ja już nie wiem czy to jest miesiaczka czy plamienie przedmiesiaczkowe ? w sobote miełam kilka małych kropek i jedna plamke a nadrugi dzien nic wiec poszłam na basen i na szczescie nic nie było zas w poniedziałek miałam wieksza plame i do tej pory nic może mi ktoś odpowiedziec ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Mam 13 lat ! Jak pisałam wcześniej bolał mnie brzuch - ale tylko jak szłam . Jak stałam to nic mi nie było . ! Mam owłosienie tak gdzie byc powinno . Bolała mnie wczoraj głowa . I lecie mi sluz od dłuższego czasu - no moze nawet bardzo długiego . Kiedy moge miec miesiaczke . ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kamila14 myślę, że to mogła być pierwsza miesiączka. to zależy od wielkości tej plamy, ale też od innych czynników. odczuwałaś jakieś dolegliwości? może też być tak, że dostaniesz 'prawdziwą' miesiączkę w najbliższym czasie. obserwuj się bacznie i napisz jak się wtedy czułaś, to będzie łatwiej odpowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JUlaa. ;*
Hej Ada. To nie jest straszne. Ja już miałam... dostałam w szkole. ;D Naszczęście miałam przy sobie kilka podpasek, bo pielęgniarka nam dała jakieś 10 dni przedtem. Brzuch mnie bolał przed nią i miałam przez 5 dni popsuty humor. Myślałam, że każdego po kolei pozabijam. :) I stało się. nie chciałam mieć. Bo myślałam, żę to jakaś masakra, ale da się przeżyć. Zapytaj mamę, starsze kuzynki albo siostry jak one przeżyły pierwszą miesiączkę. ;* Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JUlaa. ;*
Kamila. Właśnie zależy jaka była ta plama. Nie wiem, ale radzę ci nie chodzić na basen, bo jeżeli dostaniesz wtedy, to będziesz miała straszną siarę. Powstrzymaj się jeszcze trochę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia.'.'.'.
Piszcie!!! Błagam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Mam 13 lat ! Jak pisałam wcześniej bolał mnie brzuch - ale tylko jak szłam . Jak stałam to nic mi nie było . ! Mam owłosienie tak gdzie byc powinno . Bolała mnie wczoraj głowa . I lecie mi sluz od dłuższego czasu - no moze nawet bardzo długiego . Kiedy moge miec miesiaczke . ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerażona_00
hej dziewczyny. mam wszystkie inne objawy dojrzewania. tydzień temu zaczęło mi lecieć coś brązowego z pochwy i trwało 4-5 dni. nie było tam wogóle krwi. boję się co to mogło być przypominało coś jakby śluz, jak myślicie to pierwsza meisiączka ? czy za około miesiąć mogę się spodziewać normalnej 'czerwonej' miesiączki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lollaxd
Do przerażona - myślę, że to mogła być pierwsza miesiączka. Oj, nie sądzę : po 1 aby ona pojawiła się za równy miesiąc, po 2 aby była czerwona. Pierwsze są nieregularne i raczej skąpe i brązowe. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klauduuu$
Ja też miałam pierwszą miesiączkę taką brązową ale 2 miałam za prawie równy miesiąc i była normalna, czerwona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niekoniecznie, Lolla xD. na przykład ja pierwszą miesiączkę dostałam 27 grudnia i od razu była czerwona, a wszystkie następne były regularne, bo największa różnica to były 2 dni. ale faktycznie często jest nieregularnie. przerażona, to na 100 % była pierwsza miesiączka, więc za miesiąc lub nie za miesiąc spodziewaj się następnej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerażona_00
pocieszyłyście mnie bo mam już prawie 14 lat i od dawna marzyłam o pierwszej miesiączce. martwi mnie tylko to że to było czysto czekoladowego koloru, wogóle krwi. na początku było tego duużo a potem przez kolejne dni coraz mniej i kolor z ciemnego zmienił się w jaśniejszy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klauduuu$
Ja miałam tak samo jak przerażona_00. Tylko raz wieczorem miałam małą plamę koloru jasno czerwonego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerażona_00
kurcze ;| ja nie miałam nawet najmniejszej plamki krwi.. i to mnie właśnie martwi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lollaxd
Ja miałam w piątek dostać miesiączkę, a jej nie mam. Tylko jest obfity śluz i kłują mnie jajniki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerażona_00
jak chciałabym w końcu dostać normalną miesiączke. przynajmniej nie przejmowałabym się czy coś nie jest nie tak. lollaxd myśle że skoro kłują cie jajniki miesiączke bd miała lada dzień ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lollaxd
No, niech się zacznie i skończy przed zakończeniem roku szkolnego. Bo ja kończę podstawówkę i zakończenie będzie ok. 3 godz. A podpaskę muszę taką na noc wymieniać co 2 godziny ! To jak ja wytrzymam ? A jeśli dostanę i mi się przed zakończeniem nie skończy okres to co ja mam zrobić ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klauduuu$
Do Lolaxd : Nie przejmyj się zakończeniem. Najwyżej na chwileczkę się wymkniesz do łazienki i już ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerażona_00
o jeju.. a jak dostanę pierwszą miesiączke na zakończeniu.. akurat wtedy wypadnie 28 dni odkąd miałam tą brązową wydzieline.. boje się troche, choć bardzo chciałbym dostać już miesiączke, tylko ja z klasy jej jeszcze nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laalkaa. ;(
Dzwiewczyny bo mam taki nie tyowy problem , miesiączkuję już ok .5 miesięcy , i za każdym razem moja miesiączka trwa 1 dzień i to tylko rano mam krew i jest jej bardzo mało , ale normalnie boli mnie brzuch i jajniki i wszystko , źle sie czuję wtedy tego dnia , boje sie że to może nie wiem nie być miesiączką , ale mam to mniej więcej co 28 dni i wszystkie objawy dojrzewania . To jest normalna taka krew , więć to chyba to Ale Niewiem, może to nie jest miesiączka ? Bo wszystkie dzieczyny mają okres przez pare dni i w miare obfity , a ja jestem jakaś inna. :< Błagam Was pomóżcie mi. :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia12
laalkaa nie wiem, wydaje mi się że to jest okres bo jak masz to mniej więcej co miesiąc no to nie wiem. Ja mam inny problem. W lutym przez 2 dni leciała mi jakas wydzielina z krwią. Powiedziałam wtedy o tym mamie, ona powiedziała że to plamienie przedmiesiączkowe, ale Wszystko minęło i od tamtego czasu nic. Mam tylko bezbarwną, żadką i bezwonną wydzielinę, czasem trochę poplami mi majtki ale to wszystko. Dodam że piersi mi rosną ponad rok, mam wszystko na swoim miejscu , ale mam już 14 lat i martwię się czy coś ze mną nie tak... Co to mogło być, ta wydzielina z krwią? Miał ktoś coś podobnego? Proszę o pomoc. Kiedy dostanę okres i czy nie mam jakiegoś zakażenia albo coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×