Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Gość Sylwia12
Proszę piszcie w jakim wieku dostałyście pierwszy okres a jak ja od ok ... pół roku mam bezbarwną wydzielinę to znaczy że niedługo dostanę okres i ile mogę na niego czekać? Mam już 14 lat ! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia12
Piszcie w jakim wieku dostałyście okres a ja jak od pół roku mam bezbarwne upławy to kiedy go dostanę? Mam już 14 lat i się martwię. :( Miałam kiedyś 2-dniową wydzielinę wymieszaną z krwią ale to było w lutym i od tej pory nic... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fructa11
ja jeszcze nie miałam ale mam wszystkie objawy i jestem przygotowana ;) do sylwia 12 : nie powinnaś się martwic, okres na pewno zjawi sie w swoim czasie, a z tego co pisałaś o plamieniu wiadomo ,że może to byc w najbliższym czasie :) noś ze sobą podpaskęi nie przejmuj się bo masz czas do szesnastki trzymaj się ***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fructa11
do laalkaa; może to od tego że miesiączkujesz od niedawna? powiedz o tym mamie albo zgłoś się do ginekologa.twój wiek też może miec znaczenie:( a teraz ja ;) gdzieś tak 7 lub 8 czerwca założyłam czerwone majtki i zapomniałam wkładki . popołódniu idę do kibelka ana tych czerwonch slipach 2 bordowe plamy . czy to plamienie ? to raczej nie był śluz bo po zaschnięciunie był kremowy:( jak uważacie piszcie pliss (tak na marginasie jestem tu nowa ,ale forum znam od dawna;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fructa11
to znaczy nie był kremowy sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerażona_00
Myśle że to napewno jest meisiączka, ale powinnaś o tym powiedzieć mamie, i może powinnyście rozwarzyć wizytę u ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam nadzieje, ze dobrze trafiłam moglibyście oddać głosik na tą fotkę - http://konkursfoto.develey.com.pl/zdjecie/mi- tez-smakuje Wystarczy wpisać jakieś byle jakie dane przy rejestracji i prawdziwego mejla, bo na niego przyjdzie link zeby aktywować zalogować się następnie. No i zagłosować. Tylko minutka a bardzo bym prosiła. Pozdrawiam Was serdecznie i z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fructa11
hej odpisze mi ktoś ? ostatnio mam strasznie dziwny śluz to jest raz jest raz go nie ma albo jest brązowawy a na drugi dzień kremowy i mam bóle przedmiesiączkowe ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mini1996
Miałam już śluz biały, żółty.Dziś będąc w łazience zobaczyłam śluz kolory ciemnego(brązowego).Piersi rosną mi od ponad roku i mam owlosienie łonowe i pod pachami.Czy to jest możliwe,że niedugo odwiedzi mnie pani odwiedzająca wszystkie dziewczyny?? Czekam na Odp. Plisssssss!!! ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fructa11
jeśli miałaś brązowy śluz to znaczy że w najbliższych dniach dostaniesz okres ;) przygotuj sie bo możesz dostac na zakończenie roku ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerażona_00
ja brązowy śluz miałam prawie miesiąc temu.. i okresu nie widać ;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mini1996
Dzięki fructa11;) Do przerażona_00; Czytałam, że przed miesiączką może śluz wgl. nie występować.Jeżeli miałaś śluz koloru brązowego to gdzieś tak ok. 14 dni ( lub więcej) przed miesiączka może on zniknąć ;) wtedy tylko zostało czekać na miesiączkę;) Może tak jak to do mnie napisała fructa11 MOŻESZ DOSTAĆ TUŻ NIEBAWEM ,MOŻE NAWET NA KONIEC ROKU;( ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piruśś.
Kurcze, dziewczyny mam taki problemm.. Chodzi o to, że ostatnio miesiączka spóźniła mi się 3 miesiące i dostałam ją 27 maja. Czyli dzisiaj już powinnam mieć następną.. Ale znowu się troszkę spóźnia, a najgorsze jest to, że na początku sierpnia jadę do Włoch, a boję się, że miesiączka znowu będzie mi się tak długo spóźniała i nie będę się mogła kąpać itp. ;/ Co zrobić, żeby ta miesiączka już nadeszła.. Jestem bardzo zaniepokojona. ; / Dopiero nie ma jej od 2 dni, niby nie ma nic niepokojącego, ale nie chce znowu czekać 3 miesiące.. :( I nie wiedzieć kiedy znowu dostanę. Ostatnio jakieś 2 dni bolał mnie brzuch itp. Pomóżcie.. Może też miałyście taką sytuacjee??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fructa11
jak bolał cię brzuch to znaczy że możliwe jest nadejście okresu. jednak jeśli wcześniej spózniała się 3 miesiące to moze się on trochę opóznic. powiezd mamie może wspólnie coś zaradzicie ;) na wyjazd do włoch wez chłonne podpaski ;) i trzymaj się może wszystko będzie dobrze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fructa11
sorki za błędy ale klawiatura mi się psuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziuu ;D
Mnie też bolał przed miesiączką brzuch. Miałam skurcze i nie dałam sobie rady. Ale dwa dni później (czyli wczoraj) dostałam miesiączki ;D Tak się cieszę! Ja się trochę wystraszyłam, ale zawsze możesz liczyć na mamę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fructa11
gratuluję stania się kobietką ;) chciałabym dołączyc do tego grona:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sally111
Bo dziś zaczełam gadkę z mamą o okresie było tak Ja:boje się że nie bd miała dzieci Mama:Dlaczego ja:bo mam 14 lat a nie mam okresu mama: napewno dostaniesz w tym roku ja:babcia powiedziała że ona miała 14 lat i bd to miała po niej mama: ja też dostałam w wieku 14 lat więc napewno w tym roku dostaniesz No i pytanie czy dostanę okres w tym wieku co mama i babcia no bo sluz mam od roku o piersi mi rosną od 1,5 roku i ogólnie ! Sorrki że tak prosto z mostu ale wiem że wy mi pomożecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klauduuu$
Do: Saly111 Myślę, że niedługo dostaniesz skoro twoja mama i babcia dostały w podobnych wiekach. Chociaż zdarza się, że nie są takie same. Jeśli masz już 14 lat, to już chyba czas najwyższy :) Słuchajcie, ile może się regulować miesiączka? Bo ja miałam pierwszą pod koniec marca i 2 miałam już normalnie co miesiąc ale teraz mi się spóźnia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia12
Ja mam taki problem W lutym przez 3 dni miałam brązowy śluz. Potem aż do lipca czyli dzisiaj normalny bezbarwny a dziś znowu brązowy. Nie boli mnie brzuch ani nic więc nie wiem czy świadczy on o okresie czy o jakiejś chorobie... Proszę o pomoc. ! Dlaczego przez te miesiące nie miałam tego brązowego śluzu i czy jeśli on zapowiada miesiączkę to kiedy ją dostanę? Czy znowu za 4 miesiące ten śluz się powtórzy a okresu nie dostanę? Plss;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mini1996
Jak tak jak ty miałam brązowy śluz 24.06.2010r tyle że 2 dni, a teraz mam bezbarwny i tez nie wiem czy to dobrze :/ Dziewczyny pomóżcie! Czy to jest normalne?? Pliss;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fructa11
sylwia 12 .to jest plamienie przedmiesiączkowe. noś ze sobą podpaskę bo w najbliższych dniach możesz dostac okres mini; tak to normalne;) byc może to był okres a za miesiąc będzie następny:) ja też miałam plamienie i teraz czekam na okres klauduuu$ okres może się regulowac nawet 2 lata. nie przejmuj się wszystko z tobą ok;) trzymajcie się ;) ***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jula1234567
Mam 12 lat ide teraz do 6 klasy, mam bardzo mocne bule brzucha nisko mam śluz i to juz od ponad roku, rosną mi piersi od 4 klasy,mam włosy pod pachami i na pochwie,biodra mam coraz większe, niewiem co mam robic prosze o odpowiedz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klauduuu$
jula1234567: Jestem w twoim wieku. Myślę,że skoro masz bóle podbrzusza to niedługo dostaniesz :) Noś podpaske w razie czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia12
dzisiaj już drugi dzień tej brązowej wydzieliny, tylko, że teraz to ona już jest czerwona, to nie sama krew tylko (tak mi się wydaje) krew z śluzem. Jest tego bardzo mało... Nawet nie plami mi majtek tylko widać tego trovhę na papierze a rano na papierze miałam takie brązowe kulki zlepione (jakby gumowe) to chyba zaschnięta przez noc ta wydzielina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lollaxd
Do Sylwia12 - tak to raczej miesiączka. Ale lepiej zapytaj się mamy. W 99 % to okres wg mnie ^^ Mój problem Spóźnia mi się 8 miesiączka. Miesiączkuję już ponad rok. Boli mnie zawsze rano podbrzusze. W dzień nie ma śluzu, a w nocy ( np . dziś ) znalazłam na prześcieradle plamę śluzu! O czym to świadczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fructa11
lollaxd : zależy czy spóznia się pare dni czy tygodni :( co do śluzu to może to trochę dziwne ale myślę że to nic złego ( ale ekspertem nie jestem więc 100 % pewności nie mam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia12
lollaxd: szkoda, że nie napisałaś jaki jest ten śluz, jeśli jest bezbarwny to moim zdaniem nie ma się co martwić, nawet jeśli ma lekko brązowy kolor, to chyba też nic złego, ale na 100% też nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia12
Jeszcze jedno, dziś już 3 dzień tego plamienia... Źle się z tym czuję, tak niekomfortowo... Ile max może ono trwać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×