Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Gość angela 12
Witam! Juz od roku i 6 mies. mam sluz.a jest on koloru przezroczystego a czasem bialego. Piersi mi rosna i mam owlosienie, ale miesiaczki nie. pliss.. pomozcie mi.. a mianowicie jakie mialyscie objawy, jesli moge wiedziec??? Zastanawiam sie kiedy ona nastapi. Czekam na odpowiedzi ;(((.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fructa11
piszcie pliss byłabym bardzo wdzięczna:) nie chciałabym żeby ONA zaskoczyła mnie podczas drogi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fructa11
ktoś usunął mój poprzedni komentarz więc napiszę jeszcze raz ; jutro jadę na tygodniowe wakacje i akurat wtedy mija miesiąc od plamienia . obawiam się że mogę dostac okres i bardzo bym nie chciała by zaskoczył mnie w drodze . ostatnio 2 dni bolał mnie brzuch i dziś mam taki dziwny rzadki śluz :( piszcie jak myślicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fructa11
ktoś usunął mój poprzedni komentarz więc napiszę jeszcze raz; jutro jadę na wakacje i akurat mija miesiąc od plamienia .Obawiam się że mogę dostac okres .Nie chciałabym żeby zaskoczył mnie podczas drogi . wiem że to nie znaczy od razu że dostanę okres ale ostatnio 2 dni bolał mnie brzuch i mam taki żadki śluz więc sama nie wiem ... piszcie pliss jak uważacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lollaxd
Ten śluz jest bezbarwny i taki rozciągliwy xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lollaxd
Do fructa11 - weź podpaski. Możesz dostać miesiączkę, ale nie musisz. Na wszelki wypadek weź. A jedziesz na obóz czy z rodziną ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fructa11
jadę z rodziną ;) dzięki za odpowiedz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia12
Ja już pisałam, przez 3 dni miałam brązową wydzielinę, trochę z krwią... (Jeszcze nie miesiączkuję i mam 14lat) Nie mówiłam o tym mamie bo miałam nadzieję, że będzie tak jak 4 miesiące temu, czyli będę to mieć przez 3 dni i samo minie. Jednak dziś już 4 dzień i rano miałam gęsty brązowy śluz, przed południem lekko czerwony a teraz taki jasno kremowy, trochę czerwono-brązowy tylko taki jaśniutki... Czy to minie? Ile czasu może trwać takie plamienie? Czy to że ta wydzielina się tak zmienia to źle? Proszę piszcie...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia12
Do lollaxd: wydaje mi się, że nie ma się czym przejmować, niereguralne miesiączki to chyba normalna sprawa u dorastających dziewczyn a jak nie zauważasz u siebie żadnych innych objawów to nie masz się czym martwić... A mi ktoś pomoże? Wyżej jest opisany mój problem;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia12
Piszcie proszę bo się martwię. ! ;( Powiedzieć o tym mamie?! Ostatnio coś kłuje mnie b boku, czy te upławy to może być coś z nerkami??? Jak tak normalnie chodzę albo coś to tego nie mam, tylko jak sikam to na papierze mam taki brązowy, kremowy albo czerwony śluz (jego barwa się ciągle zmienia) Bardzo się boję, piszcie, proszę;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sanczojoa
Hej dziewczyny!! Ja już nie wiem co z tym śluzem moim grane. Raz jest przez 5 miesięcy a potem nie ma. i potem znowu jest. Mam lat 12.No i mi piersi rosną przez no jakieś dwa lata. i okropnie bolą!!.Ten śluz mam od ok 1,5 owłosienie pod pachami i tam :) No ja nie wiem wy też tak macie z tym śluzem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sanczojoa
Do sylwia12 myślę że powinnaś powiedzieć o tym mamię moja mama mnie się np pyta czy mi podpaski potrzebne?! nie wiem jak twoja ale myślę że powinnaś jej powiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sanczojoa
PS a może ty niedługo będziesz miała miesiączkę?? całkiem nie wykluczone brązowy śluz itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lololohyjythtyt
ze mnie leciało jak z wieprza przy 1 okresie, bleeeeeee. Wszystko mi przeciekło, mimo że miałam 2 podpaski. Masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj wreszcie dostałam okres- zwykle dostawałam 27-29, więc to trochę dziwne. Ale najgorsze to że tuż przed wyjściem do kościoła zobaczyłam i zdążyłam tylko wziąć trochę papieru bo nie miałam akurat blisko podpasek, ale na szczęście nie przeciekłam. Niestety, 25 lipca jadę na obóz i nie wiem, czy mam się spodziewać miesiączki normalnie 7-29, czy około 4? Tak czy siak załapie się na obóz a tam będzie windsurfing, basen itd. Więc co mam zrobić? Nigdy nie próbowałam używać tamponów, to mój 7 okres teraz jest. To nie za wcześnie? I ogólnie co mam zrobić z tym obozem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia12
U mnie już normalnie;) Do sanczojoa: Dzięki, jednak nie mówiłam nic mamie, samo przeszło po 4 dniach, dalej nie wiem co to było, ale jeśli już okres to jak dostanę następny to jej powiem oczywiście. To plamienie już przeszło, jeszcze mam taką delikatnie kremową wydzielinę, i takie jakby resztki tego brązowego ale to tak minimalnie więc myślę, że to takie resztki...:) Co do tego co pisałaś to moja mama też by się na pewno tym zainteresowała ale tak jakoś głupio teraz po wszystkim o tym mówić... Jak się jeszcze coś takiego zdarzy to na pewno jej powiem;) Dziękuję wszystkim za odpowiedzi;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia12
Dziś 5 dnia, znowu zauważyłam małe ilości czerwonego śluzu, czy to takie "resztki" czy jestem na coś chora?! Mam nadzieję, że to się szybko skończy bo nie chcę o tym mówić mamie, a jak tak dalej będzie to chyba będę musiałam... Ile maksymalnie może trwać takie plamienie, lub okres jeśli to już on? Prosze, pomóżcie...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klauduuu$
Do OOOrbitka: Ja dostałam raz miesiączkę na zawodach pływackich :) Nigdy wcześniej nie używałam tamponów, jednak wtedy musiał być mój pierwszy raz. Nie było aż tak źle. Bardzo wygodnie, chociaż wolę tradycyjnych podpasek ;) PS: To była moja 3 miesiączka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klauduuu$
A do Sylwia12: Ja mam miesiączkę ok. 4-5 dni. Nie mam pojęcia, czy to co opisujesz to miesiączka. Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia12
No ok, dzięki, jednak powiedziałam o tym mamie, ona uważa, że to plamienie, a że trwa już 6 dni to pewnie niedługo dostanę okres;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sanczojoa
a mi ktoś odpowie?? Wy też tak macie??mój pierwszy śluz był 1,5 roku temu potem przerwa dosyć długa potem znowu był dosyć długo a teraz już nie ma to normalne????? a tak ogólnie to jakie są te objawy przed pierwszą miesiączką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sanczojoa
do Sylwia12 bardzo dobrze że powiedziałaś mamie to przecież nic strasznego a teraz już się tak nie boisz że coś z Tobą nie tak prawda?? wiesz że jakby co to ci mama pomoże pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sanczojoa
Słyszałam że dziewczyny mają 1 miesiączkę podobnie jak mama moja mama miała jakieś 12 i pół i ja też tyle mam ale moje siostry miały lat 14 rosną mi piersi nawet długo no i mam śluz jakieś 1,5 roku, ale jest go mało wy też tak macie bo u mnie raz jest go tak dużo że mi bielizna przesiąka a czasem czuje że mi leci ale gdy idę zobaczyć to nawet nic nie widać a jak wy macie napiszcie żebym się nie martwiła PLIS!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia12
Sanczojoa, nie masz się czym martwić, teraz zostaje ci wyłącznie czekać aż dostaniesz okres. Miesiączka może, ale nie musi wystąpić na rok-2lata od pojawienia się śluzu. Nie martw się, ja też tak mam że raz jest a raz go nie ma. To normalne:) Pozdrawiam;* I dziękuję za odpowiedż sanczojoa;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocnik-mie@wp.pl
Miesiączka to jest coś strasznego. Napoczątku chciałam ją bardzo dostać i kiedy wreszcie ją dostałam stwierdziłam że to coś strasznego. Wogle nie można się kompać np. w jeziorze latem, zimą czujesz zimno a przede wszystkim wykosztowujesz się na podpaski i tampony strasznie boli brzuch, masz dyskonfort, dziwne uczucie mokrych majtek. Ale wy oczywiście chcecie ją mieć nie wiem dlaczego... Objawy miesiączki są łatwe przez kilka dni (np.2) nie masz upławów a potem BAM.! jest ich tyle że musisz się normalnie umyć. Trochę może pobolewa brzuch ale ja nic nieczułam bo grałam z koleżanką w kosza ;) Dalsze szczeguły mogę odpisywać na e-maila pomocnik-mie@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, rozmawiałam dzisiaj z panią ginekolog, odpowiedziała na wszystkie moje pytania związane z miesiączką. Doradziła mi kilka spraw związanych z dojrzewaniem. Możecie śmiało do niej pisać, jej gg 4840433. Oby było więcej takich dobrych ludzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia12
Hej, to znowu ja... Niesety...:( Pisałam tu wcześniej o brązowym śluzie. Po 5 dniach od jego minięcia, pojawił się delikatnie żółty śluz... Martwię się, bo zawsze miałam przeźroczysty... Proszę, piszcie o czym to swiadczy... Choroba czy kolejny objaw miesiączki? ... Mam już tego dość. ! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lollaxd - zmieniam pseudonim !
Sylwia12 : Sylwio nie martw się ! To miesiączka, ale jeszcze nieregularna, to normalne ! Ale na wszelki wypadek napisz na GG jeśli masz do : 4840433. Ma na imię Klaudia i ma 25 lat. Jest początkującą panią ginekolog. Porada jest anonimowa. Akurat teraz jest dostępna. Może jednak nie odpisać, bo akurat teraz z nią rozmawiałam bo miałam problem z okresem to napisała że zaraz wraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maarta ; *
Zmieniam pseudo na Maarta ; *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maarta ; *
To ja Lollaxd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×