Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Gość Andzia.
Mam 13 latt miewam częste bóle po brzusza czasem nawet nie można wytrzymać okresu jescze nie mam ale boje się kiedy to będzie zże będe miała oplamiona spodnie itp. mam też sluż gęsty jak "kurze białko" tak mówią. też ma nie przyjemny zapach i czasem mam małe plamki krwi lecz to nie okres bo one są tylko raz i nie mam ich wgl przez parych dni czekam teraz co będzie Bo to było ok. miesiąc temu. ale czy czasem nie jestem chora lub czy moge dostać okres ;) czy lub może to długo potrwaaa.;( Dużo kol. ma i boje się że będe bez płodna..;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia.
Jakby co ten śluz mam od 4 klasy i nadal ncc.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia.
zwisa i starasznie się ciągnie. i robią się też kuleczki/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fructa11
andzia nie ma sensu się martwic ;) masz jeszcze co najmniej 3 lata żeby dostac okres :p nos wkładki wtedy nie będziesz miała oplamionej bielizny . jeśli masz wszystkie objawy czekaj cierpliwie aż nadejdzie miesiączka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fructa11
kingusia 13 zabierz podpaski i wkładki na kolonię;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia12
Przerażona_00 Wydaje mi się że nie musisz teraz o tym mówić mamie, jak to była miesiączka to dostaniesz kolejną i wtedy jej wszystko opowiesz, ale jak chcesz to możesz jej teraz powiedzieć tylko jeśli sama na razie nie wiesz co to było (plamienie czy okres) to może jej nie mów, jak nie dostaniesz za miesiąc okresu no to czekaj dalej bo moze nadejść w każdej chwili;-) Ja też czekam, za tydzień mija miesiąc od plamienia... Mam nadzieję, że to już będzie prawdziwy okres :) A co do ginekologa to chyba na razie nie masz potrzeby się zgłaszać, chyba że chcesz na kontrole... Pozdrawiam;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia.
dzięki fructa11.;) Sylwia12 też miałaś plamienie ja też to miałam i czekam bo teraz minie mi miesiąc i się okaże co będziee czy jedna czy jednak nie będzie tego..;) ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przerażona_00
dziękuje ;* głównie martwie się tym że miałam poważne problemy z odchudzaniem i to mogło wszystko zaburzyć. Teraz juz zmądrzałam waże prawie 47 przy wzroście 159 i mam nadzieje że tam w środku wszystko jest już dobrze. Mam 14 lat więc najwyższy czas na okres. No ale na razie chyba pozostaje tylko czekać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia12
Andzia No tak, teraz pozostaje nam tylko czekać... Przerażona_00 Dobrze, że już zmądrzałaś, a jak to było już dwa lata temu to na pewno jest już dobrze...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia.
Sylwia12 odezwij się jak będzie a jak nie to jescze trzeba czekać.;P ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia12
Dobrze, 1-2 sierpnia napiszę wam co i jak u mnie...;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piruśś.
Wyjeżdżam w piątek do Włoch, a tak ok 8 sierpnia powinnam dostać miesiączkę, jestem na 99% pewna, że mi się spóźni, bo jeszcze nigdy nie dostałam okresu na czas.. Ale pomijając to. Moje pytanie jest takie : Czy zmiana klimatu ma jakiś wpływ na miesiączkę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przerażona_00
Piruśś: moim zdaniem nie, ale ekspertem nie jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przerażona_00
Dziewczyny mam jeszcze jedno pytanie, mam nadzieje że mi pomożecie :) Zrobiłam zdjęcie, może nie jest to nic pięknego, ale jest na nim mój śluz, już zaschnięty. Moje pytanie brzmi: czy taka ilość to dużo czy mało ? http://tinypic.pl/i/00014/42ux0ofwerhh.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam jeszcze jedno pytanie .. : Czy to plamienie przed miesiączkowe ? Więc tak : Jakieś 5 ni temu i 2 dni temu miałam na majtkach jasno brązowo-żółty śluz . Czy to takie plamienie ? Nie miałam jeszcze okresu ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przerażona00 (czy jakoś tak ) A bo ja wiem czy to dużo czy malo ;] Myślę, że średnio, bo mi trochę już mniej leci ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fructa 11
pirruś raczej nie ale możesz się czuc nie komfortowo w taki upał . przerażona to tak średnio kinga moze to byc plamienie ale równie dobrze może to byc trochę ciemniejszy śluz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, po tym "plamieniu" miałam mało śluzu, a dzisiaj mam znowu go więcej i jest przezroczysty, co taki oznacza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia.
Hej dziewczyny to znowu jaa.;) Jak już mówiłam oresu jescze nie mam głównie zgłaszam się do tych dziewczyn które już mają miesiączke. Przechwilą byłam w ubikacji za potrzebą i zauważyłam jasno brązowy śluż czy on występuję przed pierwszą miesiączką i jakie są wgl. kolej tych śluzów.? czy w tych teraz dniach moge dostać miesiączkę..? helpp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia.
Hej dziewczyny to znowu jaa.;) Jak już mówiłam oresu jescze nie mam głównie zgłaszam się do tych dziewczyn które już mają miesiączke. Przechwilą byłam w ubikacji za potrzebą i zauważyłam jasno brązowy śluż czy on występuję przed pierwszą miesiączką i jakie są wgl. kolej tych śluzów.? czy w tych teraz dniach moge dostać miesiączkę..? helpp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia12
Hej Andzia, taki brązowy śluz występuje zazwyczaj przed pierwszą miesiączką, możesz ją dostać w najbliższych dniach, albo jeśli już jest on wymieszany z krwią to może to już być taka pierwsza miesiączka a następną dostaniesz za miesiąc, Jeśli chodzi o mnie (miałam pisać moje objawy dla przerażona_00, to za 3 dni mija miesiążc od plamienia a mi przestał lecieć śluz, słyszałam że tak się dzieje przed okresem więc możliwe że tamto plamienie to była miesiączka... Ale na razie czeka dalej... heheh, pozdrawiam Was;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia.
nom możlewe bo miałam taką dosyć wielką plame użyłam wkładnki żebym nie maiła plam i teraz ten brązowy śluz czy co to jest ciemniejszy i co pochwila leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia12
No więc, w najbliższym czasie spodziewaj się okresu...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1998
ide teraz do 6 klasy moja kuzynka idzie do 4 i już ma 3 . Mam już śluz i włoski i małe cycki codziennie boli mnie brzuch pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia.
marta1988 każdy inaczej ma zbudowany organizm niektórzy mają prędzej okres a nie którzy póżniej spojonie masz 4 lata żeby dostać okres, to prwnie że cie boli bruch to pewnie coś z nieztrawnoś gdyby cie bolało nieżej tak podbrzuchem to oznaki że twój oraganizm działa ja też tak miałam ciągle brzuch mnie bolał ale dzis już miałam ciemniejszy śluź i w najbliższym czasie możliwe że dostane okres. Nie przejmuj się ze masz małe cycki nie które dziewczyny które znam są jak dechy i nawet moje kol. z którymi pójde do 1gim. Sylwia12 No chyba..;) ja też tak myśle.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia.
te kol.miałą 16 laaaaat.!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja byłam w 5 kl podstawówki
jak dostałam pierwszy okres, pamietam ze wyszlam na wf -ie do łazienki sciagam gacie a tam plama krwi, przyszlam na sale a pani sie mnie pyta czy sie dobrze czuje bo jestem cała blada i kazała mi isc do domu jak doszłam to dopiero zaczeło mnie zaje***cie boleć i tak mam przy kazdej miesiaczce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przerażona_00
Andzia no ja też miałam brązowy śluz przez 4-5 dni a potem za miesiąc i 20 dni brązowy śluz z krwią i tak przez 4 dni z tym że pierwszego i ostatniego nie było wgl krwi tylko jasnobrązowy śluz ;) Musimy czekać dziewczyny ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia12
Do przerażona i reszty dziewczyn, Miesiąc temu miałam brązowy śluz który myślałam że już może być pierwszą miesiączką było to 1-6 lipiec, a teraz ok 1 sierpnia spodziewałam się okresu, jednak dzisiaj ide rano do toalety a na majtkach znowu brązowy śluz! Tylko że dziś dopiero 29 lipiec, czy to nie za wcześnie, powinnien być za 2 dni, ale może to na razie takie plamienie... Mam nadzieję, że za 2 dni będzie prawdziwy okres...;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×