Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Gość Kwiatuszek ;)
Pewnie że ci pomoge . w końcu od tego jest to forum ;) też byłam stremowana zapoczątkowaniem tej rozmowy ale sie przełamałam w końcu można pozostać anonimowym . napisałąm dzień dobry bo głupio mi było napisać czesć . odpisałą i zapytałą sie jak mi może pomóc . napisałam jej że chciałabym się dowiedzieć od fachowca czy moje objawy wskazują na to że dostanę niedługo miesiączke . poprosiła mnie żebym opisała jej te objawy i tak zrobiłam . potem pytałą mnie o włosy łonowe . od kiedy je mam i jakiej wielkości mniej więcej są i o piersi . potem określiła kiedy powinnam dostać miesiączke . mam nadzieje że pomogłam . powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatuszek ;)
wiki . jak będziesz po rozmowie to daj znać jak ci poszło ;) . a wiecie może jak mi pomóc ?. chodzi o ten ból brzucha, pleców i zawroty głowy . kiedy nie przeszło mi po rumianku w końcu wzięłam nospe . brzuch na szczęście przestał boleć . ale te plecy to jest istny koszmar . może znacie jakieś ćwiczenia albo coś w tym stylu ? a co do zawrotów głowy dzisiaj siedziałam sobie u cioci na parapecie , było otwarte okno . zakręciło mi się w głowie i prawie bym wypadłą . pomocy .!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatuszek ;)
nie ma sprawy ;D a ty masz już miesiączke ? jak nie to jakie masz objawy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jeszcze nie.mam identyczne objawy tak jak ty, tylko ze mnie nie bola plecy poza tym mam wszystko.śluz w tamtym tygodniu miałm duzu a od niedzieli prawie nie mam,to chyba tak jest przed okresem prawda?a jeszcze jedno nie rozmawiałam z pania ginekolog pomyslałam ze jak mam wszystko to co ty to moze dostane w najblezszyn czasie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatuszek ;)
aha . no jak chcesz ;) większość osób ma takie objawy ale ja jednak wolałam sie wszystkiego dowiedzieć . ciekawa jestem czy powiedziałaby Ci to samo . myśle z niedługo powinnyśmy dostać ;) Jak coś sie u mnie będzie działo to dam znać . ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatuszek ;)
co tutaj tak cicho ? ;) piszcie coś ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza .
hej . mam do was pytanie . cykl miesiaczkowy liczy się od początku miesiączki czy jej zakończenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatuszek ;)
do Zuza . Długość cyklu liczy się od pierwszego dnia krwawienia miesiączkowego do ostatniego dnia przed następną miesiączką. Myśle , że pomogłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleńka13
czesc wszystkim. pomozcie mi! mam wielki porblem!! utknal mi tampon i nie moge go wyciagnać i jestem sama w domu co robic???? HELP!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fructa11
oleńka chodzi o to że urwałci się ten sznureczek ? jeśli tak to zadzwoń do rodziców zeby wrócili bo jak tampon za długo będzie ''w tobie '' możesz dostac zakażenia . jak cię boli to nie wyciągaj bo ci się może ten sznurek urwac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fructa11
dziewczyny otórz co oznacza duża ilośc żółtego zaschniętego śluzu ? ja od dłuższego czasu taki mam :( mam wszystkie objawy a śluz od zeszłych wakacji . czy któraś też tak miała ? pliss proszę o odpowiedz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatuszek ;)
Do Fructa . Żółty śluz często pojawia się jakiś czas przed miesiączka a później staje się coraz ciemniejszy . nie przejmuj się . po prostu za jakiś czas możesz dostać miesiączki . pozdrawiam ;) PS. Ja też miałam taki żółty śluz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatuszek ;)
Siemanko to znowu ja ;) pisze ponieważ jestem zaniepokojona a raczej zaciekawiona ; D jakieś pare minut temu zmieniałam wkładke i zauważyłam , że wydzieliny jest troszeczke więcej niż wczoraj (przez pare dni praktycznie jej nie bylo , śladowe ilości ) śa to takie 'smugi' które rozciągają sie na cała wkładke . ale chodzi mi przedewszystkim o kolor . miałam już żołty śluz ale nigdy taki . jest on żółtobrązowy czyli beżowy . wy też tak miałyście . co on oznacza ? pozdrawiam i z góry dzięki za odpowiedź ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katrina96
do Kwiatuszek; niestety nie moge ci pomoc bo nie mialam jeszcze miesiączki moze inne dziewczyny ci pomoga. a teraz moj problem. nie mialm jeszcze miesiaczki mam sluz itp. ale nie oto chodi. chodzi oto ze zauwazyłam u siebie wysypke (tzn. duzo krostek ktorych wczesniej nie bylo) w okolicy podbrzucha nad 'lonem'. i chcialam sie was zapytac czy wy tez tak mialyscie przed pierwszym okresem? prosze o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fructa11
kwiatuszek ;) śluz przed okresem jest właśnie taki rozciągliwy ( też pare razy taki miałam ale okresu brak) i może miec kolor brązowawy co oznacza że niedługo dostaniesz okres :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fructa11
katrina ja też mam parę takich krostek ale się tym nie przejmuję bo mam je też w okolicach biustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fructa11
myślę że w moim przypadku to jakieś uczulenie po prostu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatuszek ;)
dzięki Fructa i czekam na dalsze odpowiedzi . najbardziej zależy mi na dziewczynach które już miały okres ;) a co do tej wysypki to ja też taką mam .! też jest w okolicach podbrzusza. jakoś nigdy nie zwracalam na to uwagi ale jak przeczytałam post Katriny to sobie zdałam sprawe że tez takie mam . mam takie też na nogach ale tylko w górnej części . poszukam czegoś na necie i dam znać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fructa11
ja tą wysypkę mam też na plecach i udach ale jest nieduża i prawie jej nie widac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatuszek ;)
kurczaki ;) no ja na plecach narazie nie mam ale na brzuchu i udach jest . myślisz , że to moze być przed miesiączką ?. dziewczyny piszcie czy wy też miałyście takie coś .! ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fructa11
wpisałam w net wysypka na brzuchu i wyszło że to może byc reakcja uczuleniowa albo zwykły trądzik ! nawet kiedyś czytałam że trądzik najczęściej występóje na twarzy ,udach , biuście i plecach ;) raczej wątpie by to miało zwiazek z okresem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fructa11
chociarz z drugiej strony dojrzewamy ;) burza hormonów i takie tam ;) moze to byc od zmian hormonalnych w naszych ciałach a jednocześnie może to byc objaw miesiączki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatuszek ;)
To musimy się uzbroić w cierpliwośc w oczekiwaniu na miesiączkę .! ;) Może dziewczyny , które już miały okres mogłyby coś napisać tylko , że narazie tylko my we dwie jesteśmy aktywne na forum . Wogóle coś ostatnio mało piszecie ;) Aha , no i czekam na dalsze opinie dotyczące mojego śluzu . im więcej odpowiedzi tym bardziej będe spokojna ; D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatuszek ;)
Aaa .. Fructa znasz może jakieś sposoby na ból brzucha i pleców ?. Zgóry dzieki za odpowiedź . Po prostu umieram . Chyba się pójde zdrzemnąc może to pomoże ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fructa11
mi pomagaja ziułka babuni ale pisałaś że tobie niezbyt więc może pomasuj brzuch albo połóż na nim butelkę z gorąca wodą ;) mnie tak uczyli na wdż ale nie jestem do końca przekonana do skuteczności tej znachorskiej metody :D ale spróbuj może tobie pomoże ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatuszek ;)
Wielkie dzięki Fructa ;) . Zrobiłam sobie masaż , brałam ta gorącą wodą i jescze raz wypiłam rumianek i pomogło. Może nie do konca bo brzuch jeszcze troche pobolewa ale już jest do zniesienia . ;) A zastanawiałaś się już jak powiedziałabys mamie o miesiaczce ? ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fructa11
coś pewnie w stylu: mamo potrzebuję twoich podpasek '' albo ''mam okres jakie podpaski są najlepsze'' ale raczej nie mówiłabym jej dopuki nie miałabym całkowitej pewności że to okres ;) poza tym zauważam u niej skłonności do ciągania mnie po ginekologach:( nawet w czerwcu mówiła coś o tym żeby mnie w sierpniu zabrac chociarz mama wie że nie mam miesiączki . masakra ... ja się trochę boję tej pierwszej wizyty;) ale mam jeszcze dużo czasu do niej ;) a jakie są twoje propozycje co do zakomunikowania mamie tego faktu (okresu);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×