Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Gość lalalaka
zwyczajnie jak o wszystkim innym , jak bedziecie same powiedz ze zaczelas miesiaczkowac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy z mamą o takich sprawach nie rozmawiałąm i raczej unikam tego tematu ! Jak mam powiedzieć mamie o pierwszej miesiące ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mucha97
A co już go dostałaś(okres) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mucha97
Jak ktoś tu kiedyś powiedział :D "pow. mamie: przyszła do mnie ciocia z czerwoną walizką" .:D:D albo coś w stylu pożyczysz podpaski?:D ja bym pow to 1 albo Mamo! dzisiaj nadszedł ten dzień! potrzebuje podpasek... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia.
Albo powiedz mamie że : mamo podpaski mi się przydadzą.;D Ja miałam tydzień temu miesiączkę ale nie powiedziałam jeszcze tego mamiee. hehe.. bojeę sięę..;(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miki1996
Dziewczyny jak miałam raz brązowy śluz przez 2 dni, a po 28 dniach znowu tylko przez ok.5 dni i jeszcze po 18 dniach znów to samo to co to może być!!!????????? Jak to plamienie to kiedy będzie miesiączka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mucha97
miesiączka.:) witamy w świecie kobiet ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miki1996
Wiesz mucha czegoś tu nie rozumiem...Bo jeżeli to miesiączka to dlaczego ten trzeci raz dostałam ją po 18 dniach a nie po 28 ?????;/ A ty już miałaś swoja pierwszą miesiączkę???;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miki1996
Dziewczyny...!? Jeżeli to jest okres ( opisane powyżej) to dlaczego ten 3 raz nie wystąpił on po 28 dniach tylko 18 ????;/ Pomóżcie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miki mysle ze to bylo planienie( nie jestem do konca pewna) jezeli tak to okresu mozesz sie spodziewac w najbizszych tygodniach a jezeli to bly okres to na poczatku moze byc nieregularny :) nie przejmuj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia12
Miki, mam to samo, tylko to nie jest u mnie krew tylko brązowy śluz, miałam to dopiero 2 razy między plamieniami było 29 dni to tak jak przy okresie, też mi się wydaje, że to był okres a w twoim przypadku jeszcze niereguralny, nie martw się to się unormuje, w sumie to ciekawe po ilu dniach ja będę miała 3 plamienie..,.? Tak jak ty nieregularne czy normalnie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miki1996
dzięki;) Do Sylwia12; Wiesz u mnie wczoraj wystąpiło trochę krwi ale tak mało że nie wiem co (zobaczyłam ją przy podcieraniu, a potem już cały czas nic)...Dziś znowu tylko brązowy śluz nie wiem wgl. o co chodzi;):D A tobie życzę żeby to wystąpiło regularnie bez żadnych problemów i niepewności;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia12
Miki1996, dzięki, ty też się nie martw, to miesiączka tylko nieregularna, na pewno się to jeszcze ureguluje;) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZKZ pomocy
Ostatnio jak się poszłam myć na majtkach zauważyłam jakąś plamę koloru ciemno pomarańczowego. jak myślicie co to jest??? PS. Wszystkie objawy okresu mam. Piersi zaczęły mi rosnąć 1,5 roku temu!!! POMOCY!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to poczatek plamienia okre powinnas dostac w najblizszym czasie (za tydzien lub 2 albo za kilka dni) :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZKZ pomocy
Dzięki może ktoś jeszcze... Piszcie na mój adres e-mail: kasia1998m1@o2.pl Błagam piszcie!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja1998
Tak tu czytam i czytam .. Ale nie wiem . W grudniu kończę 12 lat . Nie mam jeszcze miesiączki . Prawie codziennie bardzo boli mnie brzuch i jest mi niedobrze . a , i jeszcze kręci mi sie czasami w głowie . Byłam na USG , ale wszystko w porządku . Pani powiedziała że to przez dojrzewanie . Mam śluz gdzieś tak około 2,5 roku . Czytałam że przed miesiączką staje się obfity . Wczoraj właśnie miałam bardzo obfity śluz ... I czasem na majtkach zostaje nie żółty , a brązowy . Jak to pisały dziewczyny . Piersi rosną mi tak około ponad pół roku . Błyskawicznie rosnę . Każdy mnie zaczepia i mówi że jestem wysoka :) . Troche przytyłam . Biodra mi się poszerzyły . Twarz mi się wydłużyła . Dużo się pocę , bardzo przetłuszcza mi się skóra i włosy . Tylko że nie mam owłosienia łonowego ani pod pachami ... :( . Pomoże mi ktoś . ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja1998
A , jeszcze mama ostatnio mówi do mnie : Idź do sklepu po podpaski . A ja mówie : Nie bede Ci szła po podpaski ! . A mama mówi : No a jak ty będziesz potrzebować ?? . A ja : Taa , ciekawe kiedy za 5 lat xd . A mama na to : Może już w przyszłym roku . A może jeszcze w tym ... . No . A ten śluz to prawie codziennie mam , przezroczysty , ale na majtkach robi się żółty lub jasno brązowy . Mam huśtawki nastrojów , oo , i to jakie .. Już pisałam że mi sie czasem kręci w głowie . No i mnie często strasznie boli . Ja tu normalnie męczarnie teraz przeżywam .. Zwijam sie z bólu brzucha . Tak mnie właśnie kuje cały , ale chyba najbardziej na dole .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia12
Na pewno niedługo dostaniesz okres, jeśli już masz takie bóle brzucha to pewnie zbliża ci si,ę wielkimi krokami ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatuszek ;)
hej . mam pytanie . mam 14 lat i jeszcze nie miałam miesiączki . śluz mam od ponad 3 lat , piersi rosną mi jakoś 2 lata , mam owłosienie na c*** i pod pachami . często miewam bóle pleców , dolnej części brzucha , bóle głowy , zmiany nastroju , wahania temperatury (raz mi zimno , raz gorąco ) . pare dni temu miałam dużo śluzu a od paru dni praktycznie go nie ma . cały czas mam wrażenie ze coś mi leci ale nic . powiedzcie mi czy to objawy miesiaczki . Z góry dzięki za odpowiedz . ; ) PS. chiałabym jeszcze dodać że od jakiegoś tygodnia jest mi niedobrze i często sikam , czasami tez kręci mi się w głowie ale nie wiem czy to ma jakiś związek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kwiatuszek masz wszystkie objawy przedmiesiaczkowe.Napisałaś ze miałaś duzą ilość sluzu a po kilku dniach nic, tez tak miałam wiec rade ci sie przygotować na pierwszą miesiaczke powinnaś ją dostać jeszcze na wakacjach (ja dostałam po kilku dniach)ale ty mozesz miec inaczej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatuszek ;)
wielkie dzięki za odpowiedź ; ) będe czekała z niecierpliwością ; pp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatuszek ;)
mam jeszcze jedno pytanko ;) któraś z dziewczyn podała numer GG do ginekologa . chciałabym napisać tylko nie wiem co no i jak zacząć tą rozmowe . Będe wdzięczna za odpowiedź ;** aha. jeszcze chciałąm się zapytać czy znacie może jakieś ćwiczenia rozluźniające na pozbycie się bólu brzucha .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatuszek ;)
Właśnie skończyłam rozmowe i ta pani ginekolog doszła do wniosku , że powinnam dostać okres teraz tzn. do końca sierpnia ;) Mam nadzieje że to szybko nadejdzie bo umieram z powodu bólu brzucha i pleców . Jutro wybieram się do sklepu w celu zakupienia podapasek . może macie jakieś propozycje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatuszek ;)
halo .! jest tu kto? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatuszek ;)
w takim razie jutro kupie któreś z tych . a znacie jakieś sposoby na pozbycie się bólu brzucha i pleców. Nie chcę sie faszerować tabletkami . ciocia każe mi pić jakieś ziółka (chyba rumianek) ale nic nie pomaga . pomocy bo ja umieram .!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×