Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Wczoraj siedziałam sama z mamą w pokoju , ja rozwiązywałam krzyżówkę a mama coś robiła . Nagle zapytała się mnie czy nie mam miesiączki xD ;) Ja w śmiech ! Mówię ,że jeszcze biustu nie mam ! A moja mama no to co ?! Ja mówię jak "no to co ? " , żeby mieć miesiączkę trzeba mieć biust . A moja mama mówi ,że ona miała taki jak ja w moim wieku . ! Ja w ździ ! I na tym się rozmowa skończyła ! Czyli chyba nie trzeba mieć biustu ,żeby miesiączki dostać xD Albo tak jest u mnie w rodzinie xD Ale się rozpisałam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ; ) Jednak postanowiłam tu wrócić. Akurat nie mam żadnych problemów, ale chętnie z wami pogadam ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxkasikxx
OOOrbitka pamiętam cię hehe a to tak dawno było Ja myślę że nie trzeba mieć biustu bo nie które moje kol są dechy a mają okres . Podobnież trzeba mieć tylko śluz i zaokrąglone biodra .Moja mama ostatnio często rozpoczyna temat miesiączki i mówi żebym się nie martwiła bo ja dostane w tym wieku co ona a miała 14 i dostała w zimę i ja też tak dostane ... Moja mama wierzy w cuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, faktycznie dawno.Ale ja ciebie jakoś nie pamiętam. Też mam koleżanki dechy które mają okres, ale zastanawiam się czy to jest prawidłowe. Z tego co obserwuję piersi nie mają jakiejś ogromnej roli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxkasikxx
Też mi się tak zdaję A co do plamienia to nie każda dziewczyna ma moja naj kumpela nie miała tylko miała śluz 2 lata . A ja zaczynam już naprawdę się denerwować już nawet myślę o wizycie u gin .Szczerze mówiąc to ja mam tylko śluz 1.5 roku i włoski łonowe pod pachami mi zaczynają rosnąć no i biodra mi się zaokrągliły . Nicc więcej nawet ani razu mnie brzuch nie bolał :(( Ehhh co za pech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, skoro masz 14 lat to masz jeszcze 2 lata. Pewnie po prostu pod tym względem dojrzewasz później, a gin prawdopodobnie powie ci to samo. Myślę, że nie masz czym się martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daga14
słuchajcie laski dostaniecie dostaniecie ja dostalam ponad miesiąc po 14stych urodzinach wszystko bedzie ok. wiem ze to straszne kiedy sie czeka... tzn ja dostalam spoznioną po uro wiec ... ale wy napewno dostaniecie.... A TERAZ PYTANIE, moze z innej beczki alee s łuchajcie bardzo wazne.... pytalam sie wczoraj chlopaka czy jest w moim typie a on odpisał : NO TAK . czyli ze jestem w jego typie wkoncu czy moze tak poł na pol.. jak myslicie oco mu chodziło ?? sory ze tak tuu ale wiem ze na was mozna liczyc i mi pomozecie... to czekam na odpowiedzi to bardzo wazne dla mnie błagam !;* :)))) ODPISUJCIE;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxkasikxx
Dziewczyny jak mnie ten śluz wkurza. Dziś w kościele siedzę i siedzę a tu nagle jakbym się osikała zaszłam do domu patrze i wkładka wyglądała jakby była zalana wodą ! ! ! Masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daga14
nieprzejmuj sie tak to jest.... ale gdy bd miala miesiaczke to niebedzie go juz raczej tak duzo... tzn miedzy miesiaczkami .;] aa odpowiecie na moje pytanie? a pozatym uwazajcie na wkladki - mozna zlapac infekcje przez nie... niby to dobry sposob ale najlepiej miec ją tylko wtedy kiedy np mamy w dany dzien dostac okres... tak pozatym nieradzilabym... wgl.. odpowiedzcie na moje pytanie tam wyzej ... z gory dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale żeście się rozpisały dziewczyny :) Witaj OOOrbitka ponownie na forum : ) U mnie śluz jest średni . Czasami w ciągu dnia np. rano nie mam wogóle to nie zakładam wkładki wtedy a po południu mam go dużo i mam całe majtki zabrudzone i mnie to strasznie wkurza . Troche mnie boli brzuch i plecy . Robicie jeszcze brzuszki ? Bo ja jakoś wczoraj zapomniałam i musze dzisiaj nadrobić ; pp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxkasikxx
Aduśka , ja próbowałam ale przez to że jem tyle ciastek zmęczyłam się po 20 hehe . U mnie rano jak wstaję też nigdy nie ma śluzu tylko po południu i wieczorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daga14
witaj aduśka :)) słuchajcie dziewczyny wiem ze nie na temat ale błagam pytam jeszcze raz : co jesli zapytalam sie chlopaka czy jestem w jego typie a on odpisal mi : NO TAK . to znaczy ze tak czy niezbyt... jak myslicie ?? prosze o odpowiedz wrecz blagam ... :( :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz trudno mi jest to ocenić nie znając tego chłopaka i ciebie . może zapytaj się osób ze swojego otoczenia które go znają :) 20 to cienko .. ; pp ja robie po 200 :D Ale mam kondycje bo co drugi dzień mam trening więc wiadomo . :p co tam jeszcze powiecie dziewczynki ?. jak sie czujecie ? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxkasikxx
Ja się czuje wporządeczku . Wiecie kiedyś właśnie na tym forum czytałam żeby sobie przyśpieszyć to trzeba brać gorące kąpiele i pić bratka u mnie się to nie sprawdziło niestety ! ... Cholernie mnie wkurza te czekanie a zwłaszcza że ja nawet jeszcze plamienia nie miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xxkasikxx - plamienia też nie mialam ale nie każy ma . Moja mama np. nie miała , moja najlepsza przyjaciółka też nie więc to nie jest jakaś reguła . Strasznie mnie wkurza to czekanie , ale przynajmniej czekam w fajnym towarzystwie i nie jestem sama :) Ostatnio coś nie ma Fortuny . Może już dostała ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxkasikxx
Coś mi się zdaję że dostała... zazdroszczę szczerze mówiąc . Moja naj też nie miała plamienia ale za to śluz miała długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej co u was dziewuszki ? Ale chyba jakby fortuna dostała to by nam napisała ! No nie ! ;) Przecież Jula też dostała i pisze , a raczej pisała ! A jak tam u was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też chciałam zawsze dostać miesiączke ale nie wiem dlaczego mi się odechciało. Pomyślałam sobie że jak już dostane to będę już miała zawsze (aż do 50-tki) więc muszę korzystać puki jeszcze nie mam. A co zrobić aby piersi nie były tak daleko od siebie?? bo jak się połoze to mi się "rozłażą" na boki ( sorki za określenie ale nie wiem jak to nazwac)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka ja mam tak samo . A wogóle to moim zdaniem są za małe i chciałabym mieć większe i dlatego codziennie robie masaże . A czy brzuszki pomagają . Narazie efektów nie widze chociaż brzuch i plecy bola , a zresztą nie robie ich regularnie . Moja koleżanka robiła przez jakieś dwa tygodnie brzuszki i gorące kąpiele do tego codziennie wieczorem aspiryna i dostała dzisiaj po południu , Także może warto sprubować tylko trzeba to robić systematycznie .!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki ci Aduśka, będę robić masaże i brzuszki ale ile tych brzuszów robić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W maju mam wycieczkę ze szkoły do Paryża i jak do tego czasu nie dostane to wziąć sobie zabezpieczenie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę że tak- zabezpieczenie nigdy nie zaszkodzi, a przynajmniej w razie czego nie będziesz się martwić co zrobić. A może do tego czasu dostaniesz i nie będzie problemu X)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona robiła 150 rano i 150 wieczorem . Ja sie staram troche więcej robić . A masaż piersi to jakieś 300 kółek na każdą piers . :) A zabezpieczyć się warto ale mam nadzieje , że do tego czasu dostaniesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski;) sorki że mnie nie było ale miałam mało czasu:( co do spekulacji to nie nie mam jeszcze :P podzieliłabym się z wami tą radosną wiadomością :p XD xxkasikxx lepiej wez;) gdybyś dostała nie będziesz musiała pożyczac, będziesz się czuła pewnie bo jak coś to jesteś przygotowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok racja lepiej wezmę chociaż też mam nadzieję że dostane do Maja . fortuna a ty miałaś plamienie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Fortuna .! :) Co tam u ciebie ?. jakieś nowe objawy ? Robisz coś na wywołanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezbyt mi się chce robic brzuszki ale czasami tak :) niestety nowych objawów brak :( ale trudno trzeba czekac ;) xxkasikxx tak miałam plamienie może tydzień temu ale narazie nic nowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×