Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

a u mnie też ten śluz :/ dużo i taki ciągnący . wkładki mi się skończyły i dupa :/ a ja mam też 12 lat i u mnie w klasie 7 dziewczyn ma (włącznie ze mna) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :D ja miałam dziś śluz taki rzadki rozciągliwy i dużo go było . jakbym się zlała :( ehhh to czekanie mnie dobija ://

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmhmhmhmhmhmhm
Hehe ;D Ja też taki miałam... 5 lat temu, przed 1 miesiączka ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maarta ;*
OMG. Już od dawna nie wchodziłam. Forum rozkręca się, że ho ho xD. Ja właśnie dziś dostałam kolejny okres :( . Wesoołych ;** A co tam u Was ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol ; )/ : (
Ha ! dziś skończyłam 14 lateq !! jupiiii ; D ale okresu jak nie było tak nie ma : ( łeeeeee : (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol ; )/ : (
dziewczyny.... dostałam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ^^ ale fajnie ; D piersze było takie coś brązowe a teraz czerwone ale cuuudnie ; * wgl mnie brzuch nie bolał . pozdro ^^ ; *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OOObitka
Gratulacje ;) Chociaż za jakieś 2 miesiące myślę że już nie będziesz się tak cieszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka .... hmmm jak myślicie kiedy dostane okres jeśli mam włosy łonowe leje mi się śluz mam duże piersi i boli mnie podbrzusze (śluz mi się leje ok 1,5 roku i mam 13,5 lat) pliss odpiszcie ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lol gratuluję ! ;) chcę byc na twoim miejscu :) ..... coraz więcej lasek z forum dostaje a ja nic :( Maarta ; *witaj ponownie na forum ;) kklaudek masz te objawy co trzeba . możliwe a nawet całkiem prawdopodobne że niedługo dostaniesz :D miej wkładki i podpaskę ze sobą . 3maj się jak coś to napisz nam na forum jakbyś dostała ;) a u mnie od 2 dni tak się śluz leje że szok . taki gęsty białawy ale tyllllllllllllllllllllllllllllllleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee go jest aż mi wkładka przemaka :( a okresu nadal nie ma :( okropieństwooooo .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki fortuna22 bardzo mi pomogłaś..... wiecie co dziś ten śluz zrobił się taki brązowawy co to morze być?? pomóżcie pliss.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dziś tylko troszkę śluzu ale bardzo żle się czuje ... Masakra poprostu tak mnie łeb boli że szkok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igorek
kklaudek Czasem nawet bordowy. A już po jakimś czasie czerownieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igorek
vvkasikxx a leci ci dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igorek
lol jeszcze będziesz miała dosyć ja już mam o 13 miesiędzy a byłam głupia bo chciałam dostać a teraz bardzo zazdroszcze dziewczynom z klasy że mogą uprawiac gimnastyke byłam najlepsza za dziewcząt a teraz muszę się ograniczać szkoda gadać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igorek
kklaudek nie wiem o co ci chodzi że nadal leci po 1 miesiączce? oto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka:*
hej laski mam nadzieje, że mi pomożecie. Dzisiaj rano wstałam i miałam na piżamie taki ciemno brązowy śluz, wiec założyłam podpaskę bo wkładki mi się skończyły. Po południu ide do kibelka patrze a tu cała podpaska w takim czymś zaschniętym czarnym tak jakby zakrzepnięta krew i jak się podtarłam to na papierze była sama krew. I tak mam nadal tylko nie pasuje mi to, że na podpasce jest to czarne a nie czerwona krew.Powiedzcie mi czy to jest miesiączka i czy to czarne na podpasce to zakrzepnięta krew. Dodaje, że była by to moja pierwsza miesiączka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igorek
kklaudek porozmawiajmy na gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolinka;* być możliwe że to była twoja 1 miesiączka a krew po skrzepnięciu jest brązowa ..... nie wiem i nie chce cię wprowadzać w błąd bo nie miałam miesiączki ale ty chyba dostałaś:) więc gratulacje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igorek : sorka ale nie mam gg bo mi się usunęło a ściągać nie będę bo mi się zcina kąp bo mi się psuje muszę oddać do naprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka:*
kuje :** kklaudek. Mam nadzieje bo już tak czekałam na tą miesiączka moja mama też mówi że to miesiączka. A ty dostałaś już??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igorek
tak ale możesz soibie poczytać napisz w google jaki kolor ma miesiączka i będziesz miała jai kolor ma miesiączki??zapytaj.com.pl ale ci gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka:*
hehe wiem coś o tym śluzie ;) jest obrzydliwy no ale cóż taka jego natura a ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka:*
ja w maju dokładnie 13 ale nie w piątek :P skoncze 14 czyli mam jeszcze 13,5 tak jak ty:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha ale ci fajnie że już dostałaś też bym chciała a jak o tym mam powiedziałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×