Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Gość karolinka:*
I tak długo czekałam na tą miesiaczkę i wreszcie przyszła haha mam zaciesz xd:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka:*
no poszłam do kuchni moja mama odchewala pierogi mi i ja mowe tak mamus sluchaj bo mam taka sprawde a ona slucham cie curus a ja dostalam okres a ona ooooo to witaj w gronie kobiet powiedziala zebym se odniej wziela podpaske od niej a jutro mi kupi i po krzyku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha tez tak powiem jak dostane :) i jak się z tym czujesz masz takie uczucie ze się coś z cb wylewa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooh miesiączka łe
ratunku ja nie mam jeszcze okresu a mam 12 lat chodze do klasy 6 . Boli mnie brzóch ,głowa mnie tez boli, wymiotowałam , kręciło mi sie w głowie ,,mam śluz od jakis 3 lata,rosną mi piersi,zadne tabletki na brzuch mi nie pomagają . czy to są obiawy miesiączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooh miesiączka łe
a i czułam na wf jak mi coś leci wiecie z czego poszłam do łazienki a majtki czyste ,mam terz owłosienie lonowe i pod pachami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka:*
wiesz co nawet nie nawet brzuch mnie nie lubi. Ale i tak jest troche przerąbane bo trzeba sie często myć bo wlosy lonowe masz tak pobrudzone krwia ze masakra i trzeba pamietac ze nie mozna sie kąpac w gorącej wodzie bo mozna dostac krwotoku;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o zal to głupio bo ja uwielbiam sie kompac w gorącej wodzie oooh miesiączka łe : byc mozliwe ze to są te obiawy a leje ci sie sluz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka:*
wlasnie kapa kapa ze nie mozna sie kapac w goracej wodzie bo ja tez uwielbiam. Nie sluz mi nie leci ale dzisiaj rano tak jak pisalam mialam taki brazowy a ogulnie to mialam juz chyba ze 3 lata taki bialy rociagliwy. I mi sie zdaje ze jak masz taki brazowy to w najblizszym czasie dostaniesz miesiaczki. A tobie leci sluz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no już ponad 1,5 jak nie więcej chyba ok2 lat coś takiego kiedyś to mi nie przeszkadzało ale teraz strasznie mi przeszkadza bo teraz tak dużo się tego narobiło ze szok a poza tym dyskomfort myśleć czy ci się przebiło na spodnie zawsze tak mam ze myślę bo mi się tego wydaje tak dużo a gdy idę do łazienki to na oko mało tego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka:*
zawsze tak jest ale wiesz z okresem jest gorzej bo jakby ci spodnie przemogly to wszyscy mieli by pompe bo se idziesz a tu taka plama krwi na spodnich znam to skas bo moja psiapsiolka tak miala i musialam z nia latac do kibla zeby przemywaala to woda i zawiazywala se bluze na biodrach ale chlpaki i tak mieli polew wiedz z tym to jest masakra. A jak sluz ci ubrudzi spodnie to nie jest tak zle tylko wyglada jakbys sie zlała. Mówie ci najlepiej wypatruj brazowego sluzu bo wtedy bedziesz miala miesiaczke zaniedlugo. Ale zawsze bac przygotowana na to mozesz miec wieczorem bialy sluz wstajesz se rano a tu okres :) a wiesz w jakim wieku twoja mama dostala??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol ; )/ : (
siemka ! : ) do kklaudek ; jak masz brązowy śluz to na 100% będziesz miała okres też tak miałam : ) i ie martw się tym najlepiej dostać w domu ^^ i ciesz się bo ja sie baardzo ciesze . Wyczytałam że jak sie dostanie okres to ci piersi rosną łiii ^^ no ale nic . do wszystkich: pozwólcie mi sie cieszyć moją 1 miesiączką i mnie nie dobijajcie prosze : ( z góry dzia ; * pozro dla moich dziewczynek : *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka:*
do lol ; )/ : ( ja tez sie ciesze z pierwszej miesiaczki i nawet jak mi wszyscy mowia ze jak bede miala nastepna miesiaczke to mnie bedzie tak bolec brzuch ze ch.j, ale ja tyle czekalam na miesiaczke i gowno mnie to ze mnie bedzie bolec przynajmniej jestem juz kobitka a nie dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja przyjaciółka miała fajnie bo wakacje dostała .... ale to było po 4 kl tak jej zazdrościłam ale teraz uważam ze za wcześnie dostała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka :D kklaudek jak masz brązowy to będziesz miec niedługo ;) ja też ostatnio miałam i czekam na nią ;) karolinka no witaj w świecie kobietek ;) skrzepy chyba mogą byc czarne ale na wszelki wypadek się mamy spytaj ;) oooh miesiączka łe jak najbardziej to objawy okresu . czytałam na necie że zawroty głowy itp mogą byc objawami aczykolwiek współczóję ci tych przeżyc . i mam jak ty czasem czuję też że mi leci a na wkładce nic nie ma ;( nośwkładki jak cos to ci nie przecieknie ;) nareszcie forum ruszyło dużo nowych dziewczyn jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igorek
śiema wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka:*
hehe spytalam sie mamy mowi ze to okres. Kurde mam taka nadzieje bo juz mnie dobijalo to czekanie. Ale juz mam 2 dni:D:D wiedz to chyba okres a jak nie to sie chyba rzuce z mostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka:*
do kklaudek: moim zdaniem za wczesnie dostala bo okres zabiera ci cale dziecinstwo. Stajesz sie juz kobitka. I jest jeszcze jeden problem ze coraz trudniej jest ci sie czego kolwuek nauczyc w szkole nie wiem dlaczego ale tak juz jest:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do :karolinka:* .... ty na 100% masz okres więc się nie martw ;) no wiem już jako dziecko dostałą a my w 4 kl chodziliśmy na pole i się bawiliśmy a ona nie mogła :Dlatego ja się ciesze że tak wcześnie nie dostałam to jest nawet szczeńcie ...... u mnie w klasie z 11 dziewczyn tylko 2 nie maja ja i taka jedna Magda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka:*
heh a u mnie czekaj mam 13 dziewczyn w klasie to okres ma 8 razem ze mna to juz 9. Moja kolezanka dostala wyobraz sobie w 2 klasie podstawowki poszla do lazienki na przerwie a tu ciotka, a najgorsze ze nie wiedziala co to jest i sie poplakala ze jest chora i ze umrze xd teraz sie z tego smiejemy ale wtedy to nie bylo smieszne tylko tragiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igorek
tak tak masz rację w 2 klasie potstawuwki ta niewie co to jest o już w 4 klasie wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka:*
do igorek: no 4 klasa to juz rozumiem ale 2 masakra ona w 1 klasie juz miala cycki wlosy pod pacham i lonowe. I jak dostala okresu to zamiast powiedziec to pielegniarce zeby dala jej podpaske to ta wsadzala se na majtki papier toaletowy xd. Ale potem miala przejebane bo pojechala do ginekologa z mama i musiala brac hormony na zwolnienie miesiaczki bo bylo to nie bezpieczne dla jej plodnosci nie wiem dlaczego:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol ; )\; (
do karolinka :*: masz racje nic mi nie zepsuje dziś humoru ^^ ; * a jak tam u was leci ? : *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka:*
do lol ; )\; ( u mnie nawt spoko brzuch mnie nie boli a ni nic ale mam bardzo obfita ta miesiaczke zmieniam podpaske co godzine masakra leje sie ze mnie jak z kranu:/ ale sama tego chcialam a co u cb??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igorek
moje koleżanki na koloni dostały po tyn ja pani opowiadało i przypominała co to wszystko znaczy dlaczego się dzieje tak a dwa dni po tyn dostały latał ja wściekłe do kibelka i do pani do wchowawczyni lepiej nie muwić co się działo a w ostatki dzień koloni to siostra zakonna przebrała się za ducha jak się wstraszyły to wciekły do pokoju to jedna została i muwi my się nie boimy i uciekła siostra przyszł i muwi tak zgaśće światło i ićś spać wszystkie kture spały to wmazaloiśmy pastom do zemduw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka:*
haha tez mialam takie przezycie bylam na wycieczc na 2 ygodnie nad morze. O 22 wszyscy mieli juz isc spac bo jak nie to na nastepny dzien trzeba bylo zmywac na stoluwce po sniadaniu fuuuujjjj....I w tych pokojach bylo jedno dosyc duze okno ale kapa bo byly w nim kraty a ja wymyslilam zeby wziasc zlotowke i poodkrecac srubki i wyjsc i tak tez zrobilysmy. Godzina 23 a my odkrecalysmy srubki wychodzilysmy przez okno i chodzilysmy sobie do 5 rano po plazy. Godzina 5 rano wchodzilysmy do pokoju spowrotem przez okno i kladlysmy sie spac pobutka byla o 8 i nikt sie nie skapl ze se przez cale 2 tygodznie wychodzilismy ale mielismy ubaw buhahaah.:):) a ty igorek masz juz okres??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×