Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Hej dziewczyny. Dziś do 18 miałam czystą bieliznę . O 19 poszłam do toalety a tu cała bielizna w białym i lepkim śluzie pomóżcie-piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maatyla
Miałam tak samo, dzisiaj, ale 29 dni temu miałam pierwszy okres i nie wiem kiedy przyjdzie drugi...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maatyla
Do gośka 114: może nos wkladki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igorek
do lol to dostałaś drugą bo ja tak?! :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igorek
do gosi144 noś podpaski noś noś !!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maatyla
Do igorek: po jakim czasie dostałaś drugiej miesiaczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Co tam u was ?. Ja właśnie jestem w drodze do warszawy i pisze z telefonu . No a po południu lece .. ehh .. a tak poza tym cały czas ból brzucha i pleców i do tego mała ilośc białego śluzu ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxkasikxx12
U mnie spoko dzień się dla mnie dopiero zaczoł wiec nie wiem . Mam nadzieje że bd ok bo idę dziś na uro do mojej Kumpelki :). Ad$ka i co twój chłopak już wie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igorek
do maatyl ja dostałam po15 dniach do pierwszej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maatyla
Siemka, jak się dzisiaj macie? Mnie boli mocno brzuch! Do igorek: No to chyba mam problem, bo okresu ( pierwszego) dostałam 30 dni temu a jeszcze nie mam drugiego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xxkasikxx12 : nie widziałam sie z nim narazie bo pojechał z rodzicami na narty ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mini1996
Do Maatylda; To ni musiała być pierwsza miesiączka. To mogło być plamienie przed miesiączkowe które może być sporo czasu przed pierwszą miesiączką. Również, mogła to być tak jak w moim przypadku miesiączka bezowulacyjna , a prawdziwa może przyjść po kilku miesiącach ( u mnie przyszła równo po pól roku). Pierwsze takie plamienie miałam 3 dni, następnie po 28 dniach znowu ok 5-6 dni. Denerwowało mnie to,że za każdym kolejnym razem to plamienie występowało co 2-3 tygodnie. Mam nadzieje,że wszystko w twoim przypadku się ułoży i będzie git. :) --------------------- Rozpoczęcie dnia niezbyt ciekawie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maatyla
Ja rozmawiałam o tym z moja mama i ona powiedziała ze ona tez miał taka pierwsza i ze ona ona od zawsze miała nieregularna raz co 32,34 dni a innym np co 16 i ona powiedziała ze na stówę miałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maatyla
To ty miałas już okres? Ja myślałam ze tylko plamienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maatyla
A tak po za tym to strasznie mnie boli brzuch i dół pleców, Do aduska: bo ty jestes w drugiej gimnazjum, nie? Ja w pierszej ale poszłam o rok wczsniej. Zrobiłas już projekt edukacyjny?? PS: Sorka ze nie na temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maatyla
Aduska, wylecialas już ze nie odposujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wylatuje za godzine jestem już na lotnisku ale z fona pisze :D ja nie mam ale chodziło mi o ciebie :) projekt edukacyjny ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maatyla
O dzięki:) bo tak, takie coś ze trzeba zrobić w ciagu trzech lat taka głupota. Ej dobra Sorka ale ja mam koncert ze szkoły muzycznej i musze lecieć PS: do Aduski; miłego lotu:) napisz wieczorem:* ja tez napisze pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka .przepraszam że nie pisałam ale nie miałam czasu :( matyla gratulacje ! ;) u mnie nadal nic ://// aduśka naprawde ci współczuję . niby fajnie paryż piękny ale.... musisz zostawic tu drugą połówkę ... zwłaszcza że jesteście ze sobą 3 lata .... ale wiedz że masz nasze wsparcie ;) trzymaj się ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol : )\: (
hej fortuna już myślałyśmy że nas opuściłaś :( jak tam u ciebie?? :) masz już jakieś bardziej charakterystyczne objawy ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maatyla
Do fortuna: dzięki, ale nie wiem kiedy przyjdzie następny okres:( niby miałam dopiero 1 okres ale dla mnie wcale to nie jest fajne boli brzuch, plecy zygac mi się chce i być mi się nie chce (oprócz zygania:)) co tam u ciebie wszystko ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maatyla
Do lol: ty już miałas pierwsza, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mini1996
Maatyla; Jak twoja mama ci tak powiedziała to na pewno masz. Gratulacje! Jak twoja mama miała nie regularne to ty może tez będziesz miała;) Witaj w świecie kobiet;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maatyla
Dziękujem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mini1996
Maatyla ; Chodzisz do szkoły muzycznej?? Grasz na jakimś instrumencie, Czy śpiewasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maatyla
(to chyba ja CIE powinnam przywitać, a nie ty mnie, ja miałam 16.12.10 :) ):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maatyla
Do mini 1996; znaczy tak, gram na skrzypcach, próbuje na fortepianie, mam kształcenie słuchu, audycje i chór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mini1996
Maatyla; To Fajnie;) Ja osobiście nie chodzę do żadnej szkoły muzycznej ale lubię śpiewać w podstawówce chodziłam na zajęcia muzyczne. grałam tam na keybordzie no i śpiewałam . Teraz w gimnazjum już tak nie mam;( Ale lubię czasem sobie w domu pograć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maatyla
Hej mini co tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×