Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Gość Maatyla
A spx ja sobie jakoś daje radę, na szczęście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maatyla
Mini czy od tamtad jak dostałaś okresu to czujesz się jakoś inaczej, bo ja nie, i w ogóle martwię się No bo już 30 dni, ach w ogóle nie wiem co mam o tym myśleć... Może ty mi pomozesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maatyla
Mini czy od tamtad jak dostałaś okresu to czujesz się jakoś inaczej, bo ja nie, i w ogóle martwię się No bo już 30 dni, ach w ogóle nie wiem co mam o tym myśleć... Może ty mi pomozesz?M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maatyla
Przynajmniej fajnie by było, No ale trudno, szkoda myślałam ze mi pomozesz...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mini1996
U mnie dziś wszystko w jak najlepszym porządku;) Mimo źle zaczętego dnia jest wszystko ok. --------------- Wiecie dziewczyny dziś u nas jest dyskoteka a ja na nią nie mogę iść bo nie mam z kim; ( . Co piątek również u nas w barze jest Karaoke i jak zwykle moja siostra na nie chodzi z koleżankami ,a ja nie... Bo moje koleżanki z wioski są takie zamulone, że nie chcą chodzić na takie imprezki. Normalnie żal. Mam tak przerąbane że nie wiem. nawet wieczorami na spacer nie mam z kim wychodzić bo one nie chcą a czasem nie mogą...;(. Nie życzę wam takich koleżanek!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mini1996
Maatyla; Sorka;) Już jestem;) Ja czuję się tak samo;) I ty nie martw się tym ,że nie masz jej ponownie po 30 dniach ona może przyjść w każdej chwili. Bądź gotowa;) Rozmawiaj też z mamą .;D ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mini1996
Maatyla; Wiesz jak zaczęłam pierwszy raz krwawic to tak mocno bolała mnie brzuch ( na dodatek to był 1 dzień świat). Huśtawek nastroju myślę, że nie mam;) ------------ Dobra lecę;) Pa;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maatyla
Do mini 1996: dzięki, cieszę się ze nie jestem sama. Spx co do koleżanek to tez mi się średnio układa. One ciagle gadają tylko facebooku jakie fajne fotki se wstawily... Do sliczniotki: przed 1. Okresem tez mnie bolsl brzuch, niedobrze mi było ale spać to mi się chce codziennie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maatyla
Do mini 1996; może i tak ale każdy jest inny mi np mama powiedziała ze pewnie te kilka następnych nawet kilkanaście może bede miała własnie w postaci takiego sluzu z krwią i na pewno nieregulrnuch wiec nie mam się czym martwić, zreszta ona tez tak miała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maatyla
:D:):):) mam dzisiaj taaaki dobry dzień! Do mini 1996: ej wiesz co dopiero teraz zauważyłam ze jak ja codziennie mam mnóstwo sluzu to dzisiaj zero... To nawet dobrze ale co to może oznaczać?... Pomocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maatyla
Hej dziewczyny mogę zadać pytanko nie na termat? Macie już chłopaków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol : )\: (
do maatyla : nom już miałam 1 i czekam na 2 : ) a chłopaka to mam i do tego zajebistego że szok ^^ a ty ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maatyla
Co do okresu; czekam na spóźniony drugi Co do chłopaka; nie, a zapytałam by się dowiedzieć czy to jest straszny obciach nie mieć jak się ma 12,5 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Ja już doleciałam pare godzin temu ale musiałam sie rozpakowac i wgl. Jestem taka zmęczona tym lotem , że masakra ; pp No a jutro jedziemy oglądac domy .. Ja mam chłopaka . i to żaden obciach nie miec Maatyla . A co u was ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maatyla
U mnie ok, dopiero teraz zauważyłam ze przez cały dzień nie miałam sluzu. Czy to dobrze? Co o tym myślisz Adusiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maatyla
Cieszę się ze się odezwalas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maatyla
Hej No to pa! Czekałem ada żeby CIE przywitać ale teraz za niedługo idę spać:) dobrranocka:) ai fajniee by było jakbyscie nawet jutro co jest z tym sluzem:) buzka i do jutra:):):)&

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maatyla
To znaczy czekałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miło mi :) Tak jest często przed okresem więc może dostaniesz poraz drugi :D A co u reszty dziewczyn ?. ; p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej aduśka ;) mam nadzieję że mnie jeszcze pamiętasz :D sorry że sie nie odzywałam ale nie było czasu :/// u mnie jedna zmiana : mam ciągle rozciągliwy śluz ://

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matyla ja też nie mam chłopaka :) żaden by nie wytrzymał :P mam 12 lat aduśka miłego dnia i nie przejmuj się . będzie ciężko ale jak rodzice zadecydowali to nic się nie da zrobic :( nie myśl o przeprowadzce i postaraj cieszyc sie wyjazdem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Właśnie zrobiliśmy sobie przerwe w oglądaniu domów na jedzenie :D Fortuna pewnie , że cie pamiętam . Już sie tak nie przejmuje :) U mnie dzisiaj lekki ból pleców i średni biały śluz . Dobra ja kończe bo mnie mama pogania , że mi jedzenie wystygnie :P Napisze jak już wrócimy do hotelu . Papa ; *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mini1996
Maatyla; Ja też raz miałam dużo śluzu a raz mniej ;) Jest ok.;) A co do chłopaka to jestem 2 gim. i nie mam... Na razie same zauroczenia;D ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maatyla
O ze jest mniej sluzu to tozumiem ale od dwóch dni w ogóle nie mam i to mnie martwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adu$ka i jak widoki ? Bo ja ma wycieczke do Paryża w maju i ma lekki lęk wysokości oglądałaś panorame z 3 poziomu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maatyla
Co tam u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×