Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Gość karolinka:*
wlasnie laski co tam u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde, ja chyba idę na obiad:) pa za 2 godziny wrócę:) trzymajcie sie i piszcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol : )/: (
nom ja jestem ^^ co do twojego pytania : Zaczęło się tak .. chciałam się trochę więcej dowiedzieć o okresie i jego objawach. W domu mamy bym sie wstydziła zapytać a z kol tak sobie tylko 5 min gadamy o tych babskich sprawach. więc zasięgłam informacji z netu. Głowiłam się jak napisać treść w googolach więc napisałam "jakie są objawy okresu" no i wyświetliło mi sie pare linków ale wybrałam akuratnie"kafeterie" weszłam i czytałam sobie pare str. i stwierdziłam że nic nie zaszkodzi sobie tu konta założyć i was zapytać więc napisałam dostałam odpowiedz. Byłam zadowolaona że ktoś mi odpisał i tak to sie zaczeło z tym forum. Ale po kilku dniach dostałam okres ^^ tak to jakoś było tylko teraz w histori komputera usuwam te stronki żeby bracia sie nie skapczyli i mnie nie wyśmiali hahah : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol : )/: (
nie jetsem pewna czy to ktoś przeczyta ale jak pytają to odpowiadam haha :D ^^ a u was co tam słychać ?? hmmm ??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol : )/: (
:D jak masz jasno żółty to ci się okres zaczyna lub kończy w twoim przypadku się chyba kończy nie wiem dokładnie czy tak jest ale ja tak mam ty chyba tez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lol: znaczy już wczoraj przestał mi lecieć Moj ala okres i zmienił sie w taki żółty śluz, dziś tez tak nam tylko mniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol : )/: (
:) kurcze ale minie cycki bolą rosną jak wściekłe wiesz możne czy to normalne ? ja od tamtego czasu to juz mam 1 ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol : )/: (
widzę matyla ze coś za mną nie przepadasz wiec ja się zmywam a szkoda paaa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lol: to normalne:) tez tak miałam:) jak ja normalnie śpię na brzuchu, to wtedy 1,5 roku temu to nie mogłam- tak bolaly!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol : )/: (
numer stanika "A"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×