Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Gość gabi01102
Ja mam 11 i nie miałam!Ale z tego co koleżanki (w moim wieku i w wieku starszym) opowiadały nic przyjemnego nie radze sie śpieszyć bo sama też nie biegne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mini1996
Maatyla; Co do twojego poprzedniego pytania to powinnam jutro dostać swoją 2, dziś miałam taki mały śluz brązowawy;D Tak też miałam przed 1. Boję się tylko,że znów będzie ze mnie się lać krew;D A CO tam u was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinkaaa17
U mnie nic . Czekam na pierwszy okres... ale mi się nie śpieszy tylko mnie denerwuje to, że koleżanki w klasie mają a ja i moja przyjaciółka nie .;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie ok:) nadal mam Ala okres:D Mini: a co z moimi pozostałymi pytaniami? Pewnie jutro dostaniesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinka: ej spoko:) w mojej poprzedniej klasie tez prawie tak ja miałam moje 5 koleżanek miały, a ja z moimi 2 koleżankami nie:) a teaz w mojej nowej klasie to mam tylko ja, moje 3 przyjaciółki i koniec:) ale pozostałe 6 dziewczyn nie:) wyluzuj to samo przyjdzie:) ja w ogóle o tym nie myślałam, niby miałam śluz , przychodze i ba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mini: ej wiesz czasem mam wątpliwości czy ja mam okres:( No bo patrz jeżeli krew przez 2 godziny mam tylko pierwszego dnia, a przez resztę dni brązowy śluz z krwistymi kropkami.... Ej bo dobra, na dodatek nawet podpasek nie musze nosić:( błagam Odpisz!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinka: don' t worry moje 6 koleżanek nie maja, a ty masz dopiero 12 lat (chyba, masz) (jeżeli tak to tak jak ja:) ) a są w 1 gimnazjum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igorek
cześć mogę komuś pomuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema igorek: możesz mi:) przeczytaj to co napisałam do mini i odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i igorek: jeszcze te pytania przedtem początek raj strony:) z góry dzieji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maatyla- jeżeli chodzi o to, że mniej ci leci to sądzę że to normalne. Wieczorem akurat mi leci, bo mój okres nie byłby sobą gdybym nie pobrudziła po kąpieli świeżo zmienionego ręcznika. Ale np. po nocy budzę się z prawie czystą podpaską. Macica nie kurczy się cały czas, tylko robi przerwy. Więc nie powinno lecieć dokładnie cały czas, bo wtedy boli. Co do zapachu, tak, jest, ale wystarczy się często podmywać żeby go zlikwidować. No i są zapachowe podpaski, albo w twoim przypadku wkładki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oh Oorbitka; dzięki! Ja mam takie momenty ze mi nic nie leci, ale tez takie ze po prostu czuje to i to jest niekonfortowe... Albo nawet jak nie leci to tak jakby osadza się i w czasie podcierabia to wszystko wychodzi...Sorka za doslownosc i opisu... Ej Kurde tak jakoś głupio się czuje, bo zawsze wyobrazalam sobie inaczej pierwsza...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh, chyba każdy tak ma. Chociaż zdarzają się różne dni. Tym co mi najbardziej dokucza jest ból. Ten brzucha jest u mnie potwornie mocny. I do tego boli mnie jeszcze pochwa-dosłownie, nie na zewnątrz tylko pochwa jako kanał. jakby było tam za dużo krwi i rozsadzało.Czuję tą gorącą krew i jeszcze ten ból jak stoję, siedzę, cały czas. Doprowadza mnie do szału. Ma tak któraś z was czy jestem nienormalna? Bo to jest naprawdę niekomfortowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oorbitka: mam podobnie, tylko ze tak z bólem podbrzusza warijuje 2 dni przed, a w czasie okresu jest mi ciagle słabo (na lekcjach ciagle chodzę do piguly) i musze mieć otwarte okno- tak mi gorąco! Co do bólu Pochwy tez tak czasem mam, coś w stylu takie uciskania, gorąca i szczypania....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie po prostu boli. I też jest mi słabo, ale jednak nie chodzę do pielęgniarki bo tak głupio by było. Ze wględu na to że u nas do pielęgniarki chodzą tylko plastiki i mówią 'Boli mnie głowa' jest to źle postrzegane, a poza tym wizyta u niej nic nie daje i wszyscy by się domyślili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oorbitka: a mi w trakcie. Wiesz mam czasem watlpliwosci co do tego ze jestem Kobietka:(:/...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka:*
dziewczyny opuszczam forum swiat mi sie zawalil mam pocieta reke i dziure w sercu. DZIEKUJE WAM ZA WSZYSTKO I TRZYMAM KCIUKI ZEBY DO WAS MIESIACZKA PRZYSZLA I ZEBYSCIE NIE MIALY TAKIEGO PECHA JAK JA:(((( pa:******

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolo : )/; (
kkarolinka co się stało ??!! :( a co do pytania z góry tak pod wieczór jest mniej a zapach jest :) co tam u was karolinka koniecznie odp !! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolo : )/; (
sory smród hhahaah :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol : )/; (
podpisałam sie lolo -a powinno być lol hahha :) piszcie co u was ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka:*
do lolo zerwal ze mna chlopak i sie pocialam i teraz tego zaluje i nie wiem co dalej bedzie mam ochote zniknac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze, że tego żałujesz, bo to nie jest żadne wyjście z sytuacji. Może nie był ciebie wart. Z czasem będzie ci lepiej. Wiem, że takie głupie pocieszenia zwykle nic nie dają, ale jakoś trzeba żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×