Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Jeżeli mowa o romiarach stanikow to musze sie pochwalić-> mam 65 A, jak dla mnie to dużo, zwłaszcza ze jestem straaasznie szczupła:):):) a mam większe od dziewczyn starszych o rok z mojej klasy:) tylko 3 maja ode mnie większe:):):) PS: ja nie rozmawiam na temat masturbacji- jestem katoliczka, a masturbacja jest obrzydliwa:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula.p:-)
Mam tez problem z krostami na twarzy robia mi sie, sa dosyć widoczne a po 1,2 godzinach nie ma po nich śladu. I ostatnio poszlam do szkoły i mialam 3 na czole i po 1godzinie nie bylo śladu i wszyscy tak sie patrzyli. Tez tak macie ? * tez nie gadam o mastubowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula.p:-)
Odpowiecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula: ja nie mam:) po prostu mam taka cerę:) ale od czasu do czasu wyskakuje mi pryszcz, i wtedy umieram:) ale wiesz zachęcam CIE do codziennej pielęgnacji skory z "ziaja" i "under 20" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) sorka , że długo nie pisałam ale nie było czasu . U mnie bóle podbrzusza i biały ciągnący się śluz. I chyba będę chora bo bardzo boli mnie gardło i głowa i mam katar. I mam straszne wachania nastrojów. A co do masturbacji mam takie samo zdanie jak Maatyla. PS. Jestem już w Polsce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm . masturbacja .. radze ci się nie masturbować zobaczysz jak dorośniesz i będziesz chciała uprawiać seks to będziesz tylko myślała o sobie a o partnerze wgl. Tylko na myśli będziesz miała żebyś ty się dobrze czuła podczas stosunku. jednym słowem będziesz samolubna. nie radze. a co do twojego pyt. to ja sie nie masturbowałam. a u was co tam dzewczynki ?? :) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do było do tej kaczuszki. a ja wiem na temat masturbacji z wychowania do życia w rodzinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula.p:-)
Do MoNiCkAaa: dzieki, no chyba masz rację bo czasem tyle tego śluzu a tak jak teraz to nic nie widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hah :D czyli ja ma największe cycki z forum ??!! haha bardzo sie ciesze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula.p:-)
Do Matylda: no Sorry paznokcie maluje a ty ? Mam ferie juz tydzien a ty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE WIEM JAK TO KTO NAZYWA JA MAM J1 (CZYLI TAK JAKBY CAŁOŚĆ) TY MASZ TAK JAKBY 0.75 rozumiesz ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 75A- Aduska- cieszę sie ze wrocilas, Widzialas życzenia?:) Paula- ja malowalam ale teraz już nie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×