Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

hej dziewczynki ;) co u was ? u mnie jak zwykle zero śluzu , zero bólów . już się pogodziłam z tym ,że chyba w najbliższym czasie nie dostanę miesiączki . a jeszcze pytanko jedno . sory ,że nie na temat . bo ja od półtora tygodnia się rozciągam i jeśli dzisiaj bym na jeden dzień( dzisiaj ) przestała (czyli dzisiaj się nie rozciągała ) to mogła bym stracić rezultaty ? bo do szpagatu ( pełnego) brakuje mi z 15/17 cm .Ja wczoraj przeszłam 2,5 km . i dzisiaj boli mnie każdy mięsień . a nie chce ich bardzo przeforsować . co o tym myślicie ? powinnam dać sobie dzisiaj spokój z rozciąganiem czy nie zważać na ból i dalej się rozciągać ? ale się rozpisałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwunia: sorry bo ja sie nie znam na rozciaganiu- ja codzień Robie brzuszki- minimum 100 i wiem ze jeśli raz nie zrobię następnego dnia bedZie bolalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewuszki wiecie co...? Dziś miałam normalny biały śluz idę do kibla,a tam biały i ciut brązowego;/ Nie wiem co to. Miesiączka powinna być za ok. 1 tydzień. Myślałam,że to mogła być ta owulacja ,ale nie wiem;/;/ Pomóżcie:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponoć przy owulacji może wystąpić krew lub coś w tym stylu,ale śluz jest przeźroczysty ( jak białko kurze) i rozciągliwy,a ja bardziej miałam taki bielszy;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) u mnie dużo takie sluzu jak u cb Monia... Monia: rozumiem ze z tym brązowym sluzem Juz sie wyjaśniło...? A co u was? PS: do kobiet które Juz kiedyś jako kobiety przeżyły chorobę...: choroba opóźnia czy przyspiesz okres??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.mydziewczyny.pl/sites/pl-PL/Your%20Body/Pages/PeriodPredictor.aspx?TID=4c16b4cf-ac9b-4ba9-9735-3ada26c773ef Str, wiem ze żałosne- ale tam ci ibliczaja za ile najprawdopodobniej dostaniesz okrees...:) Monia; mi sie wydaje ze to było normalne... A ostaatnio wyczytałam, ze ilośc okresu zależy od tego jaki jest typ błony dziewiczej i szparek w niej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest ktoś? Mam tak samo jak Moniczka, identycznie, troche sluzu, a tam mały glucik brązowy, a około 14 powinnam miec 2 okres:P co to ? wiem ze dawno mnie tu nie było ! ale juz nadrabiam! i powracam, takze spokojnie Matyla!: *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Carmen: dawno nie pisalysmy:) co u cb? Ja tez powinnam dostać około 14- mam nadzieje ze dostanę jak najszybciej- 21 wylatuje na Cypr i chciałabym sie troch pokąpac:)... A z tej str, która podalalam- można sprawdzić kiedy sie następny okres dostanie, mi wychodzi ze na 100% dostanę miedzy 12 a 19, a najprawdopodobniej 14 a 19, mam nadzieje ze 16:) Carmen: może ty sie znasz.. Czy choroba przesuwa okres do przodu czy do tylu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Co u was? Ja mam pytanie, trochę nie na temat. Czy da się schudnąć z nóg? A jak tak, to jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej: Oorbitka: jeżeli Juz to polecam ćwiczenia- biegaj, skacz na skakance, rób przysiady- cwicz, a odrazu zobaczysz rezultaty!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmen155
jestem, wiesz co, nie wiem.. a na google nie ma jednoznacznej odpowiedzi.. ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmen155
ja ide juz spac, mam na rano jutro napisze pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
carmen15; ty masz fajnie bo u cb to jest 14 dni po miesiączce,więc to na 98% jest owulacja (chyba,że miesiączka,ale to jest raczej nie możliwe). U mnie nie wiem czy to owulacja... Dziś np. miałam taką żółtawą wkładkę i rozciągliwy ciemniejszy śluz (lekko brązowy,ale nie przez cały czas) Jest tego Maało!!! Ja mam głupi organizm!! Wgl. go nie rozumiem!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmen155
moniCZKA - TO nie moze byc owulacja ( w sensei jajeczkowanie ) bo ono jest 14 dni PRZED okresem,a ja mam za 4 dni miec... mam tak samo jak ty , dzis mialam takie bialo zolte gluty a rano bezowo jasniutko brazowy sluz..;/ co to jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) co u was? U mnie dziś strasznie dużo sluzu- mokrego, kleistego, pezejrzystego i sliskiego, Fuj:( Carmen i Monia: sorry ale nie moge wam pomoc.. Nie mam czegoś takiego, u mnie gdy "jakeczkuje" boli mnie jajnik..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmen155
mattyla z twojego opisu sluzu wyniksa ze nidlugo okres:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej , co u was ?ja to tym bardziej nie mogę wam pomóc , bo nawet miesiączki nie mam ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×