Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

hejka ;] nie zaglądałam wieki , sorka ale brak czasu... wiecie jak to czasem jest :( u mnie spoko , nadal nie mam okresu . ostatnio w sql było to " między nami kobietkami " dostałyśmy podpaski itp . ostatnio mam sporo śluzu całkiem . co u was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młode dziewczyny mają ponadto nieregularne cykle menstruacyjne. Dzieje się tak ponieważ ich układ endokrynny dopiero dojrzewa i kształtuje się. Mniej więcej po 14-24 miesiącach od pojawienia się pierwszego okresu, dziewczyna powinna już miesiączkować regularnie. Zdarza się jednak, że cykl się wydłuża lub skraca, co może być spowodowane zmianą klimatu, nieregularnym trybem życia, albo silnymi emocjami. Fajny fragment, tlumaczacy nieregularnosc okresu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fortuna: hej:) fajnie ze wpadlas:) co u mnie? Na poprzedniej stronie... Błagam pomóż!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Błagam! Pomoxy! Teraz ide do kibelka, mam cała wkładke w żółtym sluzie, żółto-pomarańczowym! Co to jest taki sluz miałam w zeszłym miesiącu, gdy mi sie okres kończył... Błagam pomóżcie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U cb to moim zdaniem na 98% był okres;) Fajnie masz,że to krew;D Ja niestety mam brązowy można powiedzieć,że juz 2 dzień i tez dostałam tydzień przed:(:( Miałam nadzieję,że będzie krew ale nie mam;(:( Dlaczego tak jest??? Nie rozumiem tego;( Mialam pierwsza obfitą ,straszliwy ból brzuch,a ta druga i trzecia(teraz) są brązowe:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo matyla współczuję ci . oby ci okres nie zepsuł wyjazdu :* nie wiem , może to był początek okresu ? nie mam pojęcia . napisz możen do pani ginekolog ona powinna ci pomóc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia/ to raczej nie jest jeszcze okres, czuje ze te krwawienie wczoraj i dzisiaj "to coś" to było plamienia około owulacyjne, spóźnione, czuje ze w przyszłym tygodniu dopiero dostanę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia: czuje ze to dopiero było plemienia spoznionej owulacji np przez antybiotyk. Czuje ze okres dostanę za około tydzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli tak czujesz to na pewno tak jest:) Ja pisałam do pani ginekolog i ona mówiła,że pierwsze miesiączki takie są ... Mogą być cały cykl brązowe i mogą być nie regularne.; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarka 333
HEJ JA PRZED MIESIĄCZKĄ MIAŁAM MOCNY BÓL BRZUCHA I WYMIOTY ALE WYMIOTY TO OD JAKIEGOŚ ZATRUCIA A WY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia: to dobrze:) Ja Juz sie nie moge doczekać następnej @...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wasze milczenie uznam za "tak". ;) Poklocilam sie z moja przyjaciółka... Ale rak oostroo...:o Ograniczamy sie do rozmów typu: "gdzie mamy lekcje?" "w 2.16..." Tak od dwóch miesięcy... Znamy sie dopiero od 7 miesięcy, ale i tak bardzo siebie rozumiemy.. O co? Mamy taka koleżankę, która nie za bardzo ma koleżanki i ona do mnie podeszła i zaproponowała mi przyjaźń,byłam zdziwiona powiedziałam jej ze przyjaźni nie można sobie zaplanować, ale zaczelelysmy sie kolegowqc.. Marta- moje przyjaciółka, zauważyła, ze od tamtego czasu straasnzie zmenilqm sie na "złe" i przestała sie do mnie odzywać...:( Jak myślicie?? Chciałabym z nią poriZmawiac o tym, w sensie ze.. Oh! Sama nie wiem.. Porozmawiać z nią czy nie?? A jeśli tak to jak zacząć?? Pomocy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oluni[a] ? ;*
Nooo móww:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oluni[a] ? ;*
Jest pewnie trochęę zazdrosnaa:/ przejdzie jej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co, pogadaj z nią. Tylko spokojnie. Mówię ci, wasze stosunki się poprawią. Rozmowa zawsze pomaga. Spytaj co konkretnie się zmieniło i czy to na pewno przez tę nową koleżankę. Powiedz jej, że będziecie się przyjaźnić bez względu na wszystko. Może tak jak ja jest nieufna i boi się o waszą przyjaźń za każdym razem, gdy spędzasz czas z kimś innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Oorbitka: dzięki:) U mnie na razie zero sluzu... I poza tym, to dziś musze posprzątać Moj pokój:(!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co u was?? Co do sluzu- mylilam sie, ciągną mi sie takie "sznurki". Ohydka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmen155
jeśli sznurki, to znak, że juz okres niedługo !: P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carmen: tez tak myśle:) i one są żółte!! Co to znaczy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×