Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Gość Pomcna
Oczywiście że możesz. Jeśli macie jakieś pytania związane z dojrzewaniem i miesiączką, to piszcie na gg 4840433 postaram się odpowiedzieć i pomóc w tych ciężkich problemach okresu dojrzewania..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:o to ja ide:o jak byście chciały, to możecie napisać co sądzicie na temat mojego... Hmm.. Okresu??(?) i walentynek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajniuchna
oczywiśćie żę możesz zobaczy że jesteś odważną kobietką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomcna
Oczywiście, że mogę, po to tu weszłam ;) Ale w rozmowie jest lepiej zawsze można o coś dopytać jak się od razu nie napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajniuchna
maatyla posłuchaj przed chwilką byłam w kibelku i na wkładce zobaczyłam długą brązowawą plamę czy to tak mało obfita miesiączka ?? jak tak to jestem w 7 niebie nareszcie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajniuchna
czy teraz mam nosić podpaski czy wystarczą mi wkładki ? czy moje pierwsze miesiączki będą regularne ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajniuchna
co prawda na poprzedniej wkładce też miłam takie plamki ale mniejsze myślałam że to nic ale teraz z nowu i do tego czuje taki jakby dyskomfort , ale bardzo się cieszę że być możę jestem już kobietką prosze odpowiedzcie czy to przed chwilą było moją miesiączką ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajniuchna: jak wystarcza ci wkladka ew kilka na Dzien to tak:) Pomocna: to może mi pomozesz:) 16.12 miałam przez 6 dni brazowo-czarno-krwisty sluz, sytuacja powtórzyła sie 32 dni potem tym razem miałam wiecej krwi i trwało to 4.5 dnia- czy to okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajniychna: mi sie wydaje ze tak:) ale zapytaj pewnie bardziej doświadczona- pomocna:p ale na wszelki wypadek to gratki i witaj w świecie kobiet:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maatyla moim zdaniem to był okres i nawet teraz jak masz po 27 dniach to, to też jest miesiączka - tak mi się wydaję.:):) Napisz do pani ginekolog jak pewności nie masz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajniuchna
i do tego teraz boli mnie podbrzusze i plecy na dole i w okolicach jajników też mnie boli proszę o opinie czy to była miesiączka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajniuchna
do maatyla jeszcze sie waham czy temu komuś wyznać miłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W moim przypadku wyznanie pewnej osobie miłości jest trochę skomplikowane . Niestety;/;/; Wszystko przez pewną osobę;p ;*:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajniuchna; ja już u góry napisałam,że moim zdaniem to była miesiączka,ale lepiej napisz do pani ginekolog ( Pomocna);d ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajniuchna
proszę o opinie w mojej sprawie naprawde pliiis jestem w kropce i czuje że zaraz mi brzuch odpadnie na dole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajniuchna
moniczka wstydzę się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajniuchna
ja jestem moniczka czy cieple oklady na podbrzusze łagodzą ból miesiączkowy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajniuchna
matyla czy te okłady mi złagodzą ten potworny ból normalnie czuje że mi zaraz dolna część brzucha odpadnie tak mnie boli apropo jutro ide normalnie do szkoły bo ferie miałam pierwsza zabrać ze sobą do szkoły podpaski albo raczej wkładki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajniuchna; Nie wiem.. I nie wstydź się przecież ta pani cb nie zna;d No a ja już muszę lecieć;( Pa Laski, Kobietki;****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajniuchna: mi sie wydaje ze tak:) albo masij se brzuch, weź apap i CIEPLA nie gorąca kąpiel:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do podpasek czy wkladek- to zależy jak obfite masz krwawienie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajniuchna
raczej mam male krwawienie więc chyba wystarczą mi wkładki nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×