Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Gość Maatylda
Martyna: co tam u cb!? Jak duzo masz okresu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmen155
u mnie dalej nic, pierwszy okres miałam około 16 stycznia do dzis nie ma drugiego, tylko sluz raz przezroczysty raz biały, raz taki jak kurze białko, raz gesty, :(((( sama nie wiem co jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maatylda - 2-3 razy miałam wielką brązowo-czerwoną plamę, a pod wieczór średnią plamę samej krwi ;) Mama dała mi podpaski :D Mam pewien problem... Mama mi powiedziała,że będę musiała się zwolnić z wuefu (mam we wtorek,2) . A w dodatku sama będę musiała o tym powiedzieć pani. Ja się po prostu wstydzę :( A jak wy się zwalniacie ? Nie wstydzicie się ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
carmen155- nie przejmuj się. Okres w końcu przyjdzie ;) Na początku jest on nieregularny,więc wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja powiedziałam pani , że jestem niedysponowana i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam tak powiedzieć :( Wstydzę się .... Aduśka- to jak,masz GG ? Napisz do mnie ; 13701823

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej;) sorka,że mnie nie było ,ale w szkole mam masakre... Codziennie np. teraz do końca tygodnia mam albo spr albo p.k:(( No to tak; Maatyla;Wszystkiego najlepszego!!! Dużo zdrówka i szczęścia:***** (spóźnione życzonka):) Wiesz ja mam pana od w-f ,ale my po prostu mu mówimy,że jesteśmy niedysponowane:P A co do nauki to też mam takie postanowienie,żeby mieć dobrą średnią,ale nie wiem co z tego wyjdzie...:):) Pozdrowionka dla wszystkich:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ;) co tam u was ? u mnie nadal nic , tylko śluzu rozciągliwego dużo :( jak tam wasze okresy ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolcia:*
hej dziewczyny mam do was takie pytanko:miałyście przed okresem ciemno-żółty śluz??? albo taki przezroczysty co się klei ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolcia;*- przed okresem miałam brązowy i biały pomieszany z czerwonym ;D Wczoraj jeszcze była sama krew pod wieczór :D A dziś jak wróciłam ze szkoły to musiałam podpaskę wymienić .Ale nie wiem,czy już mi się nie kończy,bo od wrócenia ze SQL do teraz nie ma już nic. Mama mówi,żebym na wszelki wypadek założyła jeszcze jutro podpaskę do SQL (mam w-f ) :D Może to taka przerwa,a może miałam tylko 2- dniowy :) Ale ciesze się,że w końcu jestem kobietką. fortuna22- nie martw się,na pewno niedługo przyjdzie do Ciebie wiesz kto ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ; ** U mnie 6 dzień ale już końcówka bo jest brązowy więc są to 'resztki' .Ja mam dzisiaj tyle nauki, że nie wiem czy się wyrobie . Ale cóż nic nie poradze. Ja przed okresem śluzu nie miałam przez pare dni wogóle . PS. Zauważyłam, że już któraś osoba złożyła życzenia matyli a nie martynie . To Martyna miała urodzinki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka:*
do lolcia;* sluchaj ja mialam przed drugi okresem żółty sluz i przed trzecim tez. wlasnie mam taki zaciesz bo dostala dzisiaj 3 okres:D ale mnie brzcuh boli niestety:(( ale da si wytrzymac a co u was laski??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No długo :) Byłam pewna że będzie 2-3 dni a może nawet 1 a tu 6 :D Brzuch bolał mnie w 1,2 i 3 dzień potem już luz . A tak poza tym to mam już dosyc tej szkoły. Mam tyle nauki, że nie mam chwili dla siebie . Jest godzina 19.22 a ja jeszcze mam tyle do nauki a ucze sie od godz. 16 . aaaa x// a co u was ?. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście okresu a nie nauki :( aduśka współczuję ale trzeba wytrzymac do wakacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj trzeba, trzeba :) No a dzisiaj niestety będzie zarwana nocka bo za huj....a nie wyrobie :D Fortuna: Przestań o tym myślec to w końcu dostaniesz . Ze mną tak było i z wieloma innymi dziewczynami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Już w Polsce jestem:) Slychajcie! Dziś dostastalam okres!) tyyle krwi:p Wczoraj wieczorem ide se do łazienki sie umyć, patrzę a tam na majktakch duuza brązowa plama, myśle sobie- "ee tam.." Rano sie budze mam pizame w zaschnietej krwi, to ide do kibelka, podcieram sie i cały papier w krwi! Było tego mało, i gdy tylko szlam do kibelka to miałam czysta bieliznę, a gdy sie podcieralam to było tego Straasznie duuzo. Dziś miałam tez lot samolaotem:( miałam tylko wkładke, bo myślałam ze wystarczy, bo to wcale nie leciało.. Pozalowalam, poszłam po locie do łazienki- wkładka cała we krwi tak samo jak majtki.. Oh... Sorry, wiem przecież to Juz Moj trzeci okres, ale krwisty!!;) PS: macie jakiś sposób żeby ta krew splywala? Martyna: ja Juz 4x cwiczylam na wf z okresem, trochę bolalao... Ostatnio powiedziałam ze mnie brzuch boli:) tylko ja mam gorzej- mam faceta!:( a jutro mam wf na 1 lekcji!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka:*
haha maatyla witaj w klubie tez dostalas okresu 3 dzisiaj ja tez dostala 3 okres dzisiaj i tez mam duzo xd ale sposobow na spywanie nie znam a chyba ze jak chcesz zeby ci wiecej lecialo to bardzo duzo sie ruszaj cwicz biegaj ip i rob z 200 brzuszkow ale jak chcesz zeby ci mniej lecialo to lez i odpoczywaj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dostałam lekkeigo ząka . Bo tak dziś po 16 poszłam do kibelka patrze a tam majtki mam całe u mazane w czymś brązowym więc pomyślałam że to plamienie nie wiem czy dobrze myśle. Więc zawożyłam wkładkę i teraz znowu poszłam i znowu to samo tylko że mnie co to może być ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik-skoro miałaś to 2 razy,to możliwe,że to okres. Zobacz,co będzie jutro. I zamontuj w razie czego podpaskę ;) No i gratulki kobietko ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×