Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Hej:) Dopiero co lekcje skończyłam robić...:( jeszcze musze sie umyć:( jestem strasznie zmęczona a jeszcze musze sie do sprawdzianu nauczyć.. Ja już wymiekam.. Wam tez tak duzo zadają?? Fortuna: ja mam tak, ze u mnie w klasie wszyscy sie ze wszystkimi przyjaźnią;) mam takie 4 bliższe koleżanki:) i 5 z poza klasy:) Martyna; wyluzuj:) na początku tez sie nie mogłam przyzwyczaić, ale zrozumiesz to gdy będziesz starsza:) Magdusa: u mnie nic nowego:) dziś 11 dzień cyklu, a jutro piątek!!;););) Dobranoc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :D Maatyla: Oj zadają, niestety zadają .. Siedziałam z lekcjami i nauką do 2 w nocy ;/ Ale nie mogłam się wcześniej zabarc za nauke, ponieważ wróciłam ze szkoły o 15:3- zjadłam obiad wziełam torbe i na trening. Wróciłam p godzinie 18. Zjadłam kolacje chwile odpoczęłam, umyłam się i była 20. I weź tu miej czas dla siebie :P U mnie 17 dzień cyklu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie nie zadają dużo ;) no ale ja jestem dopiero w 6 klasie , niestety za rok się rozkręci *_* niestety. a teraz jestem i tak chora więc nauki nie mam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fortuna: Grypa ?. :( Ja jade w środe w nocy na wycieczke 3-dniową do Warszawy to sobie odpoczne :) Ale i tak musze się uczyć na sprawdzian z Biologi przez weekend bo musze mieć z niego 5 lub 6 :D Oj, w gimnazjum się zacznie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Aduska: do drugiej w nocy??! Strasznie długo!! Wiesz, tak sobie czytam ten twój post i nie moge sobie wyobrazić wycieczki do Warszawy, bo w niej mieszkam:) Fortuna: ja gdy miałam angine to na początku sie cieszylam "a odpoczne sobie.." wracam a mam tyle zaległości...:( i Choc ju drugi tydzień minął kiedy jestem w szkole od nieobecności to skutki nadal odczuwam..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe :) Odwiedze twoje miasto :P No długo, ale co poradzic, że mamy tyle zadane .. ehh . nareszcie sobie odpoczne na tej wyciecze :) A zaległości są zawsze duże ale jak ja jestem chora to koleżanka zawsze jak wraca ze szkoły (mieszka koło mnie) przynosi mi lekcje. Przepisuje notatki z zeszytów i co jest zadane, opowiada mi co się dzisiaj działo w szkole (trzeba byc na bieżąco :D). A potem powolutku robie lekcje i czytam temat, żeby mniej więcej byc na bieżąco :) PS. i chyba mnie niestety bierze jakaś choroba bo sie jakoś źle czuje, głowa boli i wgl. nie nawidze byc chora ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aduska: Uu..:( przykro mi:( Matko! Slyszaltscie o tym co sie stało w Japonii? Straszne!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maatyla: Wezme jakiś rutinoscorbin i aspiryne na noc i może sie wykuruje do wycieczki :) Słyszałam .. straszne, straszne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okropne!:( To niemożliwe- życie ludzkie jest takie kruche!:( Aduska: oby:) A tak poza tym to mam strasznie duzo zadane:( teraz Robie niemiecki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maatyla : Zyczę powodzenia :P Ja właśnie siedze owinięta kocykiem i z kubkiem kakao nad biologią razem z moją koleżanką o której juz pisałam :D Mamy 'nocną nauke' :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc:) Ja lekcje zostawiam na jutro:) dziś ide spać:D Aduska: No to życzę miłej nauki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej mam do was pytanie, właściwie dwa... Jedno to ostro nie na temat.. Jak nie życzycie sobie pytań nie związanych z okresem to napiszcie to nie bede wiecej zdawać, ok? 1. W jakich godzinach jesteście najczęściej na forum?? (2.) (Mialyscie kiedyś taka sytuacje, ze mialascie przyjciolke i koleżankę, która wasza przyjaciółkę naatawiala przeciw wam?? Jeśli tak to jak sie zachowalyscie??)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny!!!!!!!!!!!!!!! dostalam kres bylo to dzis rano i wcale nie bolalo mnie pobbrzusze no tylko 2 dni temu jak sie przebudzilam o 5 rano to wtey bolalo :) dzieki wam dziewczyny za dobre rady zwlaszcza tobie Maatyla!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny!!!!!!!!!!!!!!! dostalam okres bylo to dzis rano i wcale nie bolalo mnie pobbrzusze no tylko 2 dni temu jak sie przebudzilam o 5 rano to wtey bolalo :) dzieki wam dziewczyny za dobre rady zwlaszcza tobie Maatyla! :) :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdusia: gratki i witaj w świecie kobietek:) gdybyś miała jeszcze jakieś pytania- służę pomocą:) i pamiętaj, teraz siE musisz przygotować na co miesięczne krwawienie:)! Ale mam nadzieje ze zostaniesz z nami, tak??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol ; )/ : (
heej ale tu długo mnie byłam łoooch nie chce mi sie czytać tych wszystkich stron. ; ) u mnie z miesiączką jest ok a u was ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol ; )/: (
hej matylaa ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol ; (/: )
kurcze nick zapomniałam xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) ja Robie lekcje:o Lol: "u mnie z miesiaczka jest ok.," to znaczy?? Wiem, ze na 100% Miałas Juz pierwszy okres, ale kiedy?? I ile Juz Miałas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) co u was?? Czemu nikt nie pisze?? Odpoqiedziecie mi na moje pytania??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maatyla oczywiscie ze zostane jak mozna by opuscic taki fajowy portal ! :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam jeszcze do was jedno pytanie; macie jakiś kalendarzyk miesiaczkowy w internecie? Jeśli tak to podajcie link, ok? No bo szukałam ale nie wyszło mi..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×