Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Dzięki ci wielkie Maatyla ; * Na stare miasto napewno jedziemy a do jakich galerii to jeszcze nie wiem :) Jak będzie mi się nudzic w drodze to napisze z fona . buziaki ; **

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ;) chciałabym sie was coś poradzić.. no to tak mam 14 lat włosy łonowe i pod pachami śluz jest ok 1.5 roku piersi mam rozmiaru 75A lub B . Czasami na wkładce zauważam takie czarne paprochy co to jest ? Czasami boli mnie brzuch ale chwilowo . Ostatnio przez 3 mies. przytyłam 5 kg. Wogule taka grubsza się zrobiłam i często o wszystkim zapominam ! czy to są te objawy ?? bo nie wiem co myśleć .. ; ) pomóżcie proosze ; *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry Aduska: ostatnie pytanie. Jest ktos????????? PS: strasznie sie cieszę ze jadę na te zakupy z mama:) to są moje pierwsze po staniki- serio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) sorry że mnie nie było , pojawiam się i znikam no ale nic nie poradzę . maatyla ja na zakupy stanikowe nigdy nie chodzę z mamą ,idę sama albo z kumpelami . z mamą bym się krępowała :/ w gronie kumpel jest mi najlepiej , choc z mamą mam dobre układy . póki co :P aduśka miłej wycieczki ! :) udanych zakupów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotek: rozumiem ze nie Miałas jeszcze okresu??:) to są objawy:) czarne paprochy to poprostu sluz pochwowy:) jest ok:) przygotuj sie na przyjazd cioci z Walizka, oczywiście czerwona:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fortuna: hej:) o chodzi o to ze to są moje pierwsze stanikowe zakupy!! Znaczy od dwóch lat nnosze sportowe ale to bedą usztywnuane:) wiem obciach- mam 12,9 lat i pierwsze prawdziwe staniki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za godzine jade ale moge jeszcze pogadac :) Kotek - tak to objawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igorek
część mogę pomuc komuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igorek
36\80 taki materiałowy nie z gombką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igorek
a wiecie że teraz kto dostał okres jest bardziej nararzony na zapalenie pęcherza moczowego i cewki moczowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to w takim razie ja jestem bardziej narażona :P Ja właśnie siedze sobie w autobusie i zaraz ruszamy . Buziaczki ; *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) już jestem . aduśka buzki nareszcie odpoczniesz ! :D maatyla ja mam 12 lat i rozmiar stanika 70 aa . może niezbyt dużo , ale małe jest piękne :P staniki mam głównie push up i materiałowe takie sportowe :) polecam push up bo są wygodne ( przynajmniej dla mnie) , i dobrze podtrzymują ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fortunaa: ja 12 i 11/12 lat i rozmiar 70A/70BB/70B moja Kolezanka ma 14 lat i staniki 70aa sobie wypycha, wiec nie martw sie:) ona jest totalna decha- 70aa jest dla niej za duża!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igorek
ale dziewczyny jak siedzicie ma zieni czy na podłdze jeden pieron i ten sam namy mniejczą cewką maczowwą niż chłapaki buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) co u was?? Co u mnie?? Nawet nie uwierzycie co sie stało!!;) Slychajcie:) Moja mama znalazła genialny sklep z biustonoszami!!;) Profesjonalnie ci mierza i określają rozmiar i dobieraja:) pózniej jeszcze mówią jak dbać i pielęgnować biust:) We wtorek z Nia ide!!:) Ale sie cieszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyy....
żal mi was dzieci.. mowicie ze chcecie przestać myślec o tym ze nie macie miesiączki, a wciąż tu wchodzicie, nie wiem, moze sie nie orjentujecie ale to forum wam nie pomoze w zapomnieniu, jeszcze wam o tym przpomni.... na serio odposcie sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yyy: żal mi Cie. Naucz sie czytać. I nie mów do mnie dziecko bo nie wiesz ile mam lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyy - tobie się chyba bardzo nudzi , że czytasz taki " żałosny " wątek o pierwszej w nocy... poszukaj sobie lepiej kogoś na kim wyładujesz swoje frustracje życiowe a nie pisz bzdur po forach internetowych ... jak ci się nie podoba to tu nie wchodź . maatyla to super ! fajnie miec w mieście taki sklep :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja akurat ze stanikami mam ogromny problem ;(... Wstydzę się powiedzieć do mamy tak wprost "chcę nowy stanik" czy coś w tym rodzaju. Czasem kupujemy 1 jak jesteśmy w sklepie, ostatni raz kupiłam 2 w grudniu. Powinnam kupić nowy wg was? W ogóle moja mama ma mało staników (jakieś 5), więc myślę że mi też nie kupi za dużo. Jak na razie noszę 2 na zmianę, reszta jest niewygodna ;). Powiedzcie jak mam jej powiedzieć żeby nie było to natarczywe i kiedy?? Bo mam 3 braci starszych i 1 bliźniaka ;( oni są wszędzie i słyszą wszystko, jak jakieś duchy... Do tego niedojrzali i głupi... Będą się śmiać jak cholera... A co do rozmiarów ja mam 13 lat i 75A albo B (ale szczerze wolę nosić A bo B są jednak o ciupinkę za duże ;)). To duże czy małe? Na skali klasy wypadam bardzo kiepsko ;D może dlatego że jestem od nich rok młodsza... Aaa i nie miałam jeszcze okresu ;( miałam takie brązowe upławy, przez 5 dni, moja mama się przestraszyła i nakrzyczała że nic jej nie mówiłam... że to jakieś zapalenie czy jakoś tak... To prawda? Maatyla zazdroszczę ci... :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×