Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Nie no spoko :) Mi tylko chodziło o to, żebyśmy miały takie osobne miejsce do rozmowy żeby wam nie przeszkadzac :P Ale nie wracajmy do tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aduska; sorry, ze dopiero teraz pisze, ale Juz jestem:D. U mnie ok;) trochę brzuch mnie boli, no ale.. Widocznie taki Moj żywot:D a u Cb??^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj mam duużo śluzu. :P I wkurzam się na wszystkich . Normalnie przed chwilą się wkurwiłam bo nie mogłam wieszaka znaleźć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Memory; Aha:D ja tez mam duzo sluzu, czekam na spóźniony czwarty okres, poprzedni był strasznie krwiisty.. Ja jestem żywa, ale Robie lekcje wiec nie bede odpisywc od razu, ok?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
memory: mam dokładnie to samo tylko nie mogłam znaleśc masła orzechowego xd czyli się zbliża bo mam zachcianki i wgl. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się spóźnia od wtorku .. Najlepsze jest to, że moja siostra też jest przed i przez cały weekend siedzimy w piżamach przed telewizorem i wpierdzielamy cały zapas masła orzechowego, ogórków i pijemy hektolitry pepsi. :D:D Mama już z zakupami nie nadąża xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aduska; mi sie chce ciagle jeść i mam humorki. PS: zazdroszczę, ja nie mam starszej siostry:( tylko dwie młodsze:(... Memory: nie martw sie;) napewno dostaniesz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, pa ja lecę;****** 3majcie sie kobietki;D Memory: nie martw sie- bedZie git;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol ; )
już myślałam że nie wrócicie ! ale jednak !! : ** u mnie chodzi jak w zegarku raz czy 2 sie spóźnił o 2 dni ; p dzisiaj mam zawroty głowy i ból pleców ; ( zaraz zdechne ; p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol : )
już myślałam że nie wrócicie ! ale jednak !! : ** u mnie chodzi jak w zegarku raz czy 2 sie spóźnił o 2 dni ; p dzisiaj mam zawroty głowy i ból pleców ; ( zaraz zdechne ; p (sory ale zapomniałam nicku ..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już myślałam że nie wrócicie ! ale jednak !! : ** u mnie chodzi jak w zegarku raz czy 2 sie spóźnił o 2 dni ; p dzisiaj mam zawroty głowy i ból pleców ; ( zaraz zdechne ; p dobra to ten xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lol - to masz szczęście :) Ja właśnie szukam jakiś sposobów na przyśpieszenie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dużee ; p jak chcesz troche przyśpieszyć to bierz gorące kąpiele i brzuszki ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie poza bólem pleców i głowy ; p a u cb ?? (memory)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×