Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Przy okazji miała bym drugi raz :) ale nie chce i tyle :) a tak wgl jest tu ktoś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zostawiajcie mnie samej :( okk ja też lecę papa ;* pozdrowienia kobietki i za niedługo kobietki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KurWa mać (sorki za ruganie się),ale znowu ominęła mnie jedna z ciekawszych rozmów na całym temacie!!!!GRRRRR....Co tam u was?U mnie dalej okres...Chociaż wydaje mi się ,że troszku mniej obfity;) PoZdRaWiAm i pisać...!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusia, edysia, diamentowa w ogole wszystkie dziewczyny macie super imiona... Ja swojego nie lubie... Madziu, magdusiu, madziuniu, dusiu... Bleeeeee... I tak ciagle. Nie lubie swojego imienia... Okropne jest. luska to sie bzyknij XD moze on sie zgodzi... Hahahahaha... :D a opisz jak bylo na dysce ? Co sie dzialo ? Jak ten twoj chlopak ? Jesli nie chcesz na forum to na mila: ultramalinowa@interia.pl pozdrawiam :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeeeh....!Dziewczyny ,już chcecie to robić?? Nie za wcześnie troszkę? ja wolę przeżyć swój 1 raz z tym jedynym...xd;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzialala Wiesz ten mój drugi raz wolałam bym odczekać he he : * madzia masz ładne imię naprawdę . Diamentowa wiesz my już po he he no niestety ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UuU...Jak było??? Proszę o wszystkie szczegóły...!;p Właśnie Magda to prześliczne imię.Proste i można mieć różne spoko ksywy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co laptop mi się zespół ale założe sb tutaj pocztę i popiszemy . Normalnie było świetnie tańczyliśmy całowaliśmy się , on był taki zadowolony że ma mnie koło siebie że szok :) zazdrościli mu nie wiem czego i czy się nie napili :) ha ha. :) ale było bajecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diamentowa ; he he jak było mm moim zdaniem powinnam odczekać i nie iść na ta domowkę , poczytaj sobie poszednie strony to tam jakoś zlepisz w całość a ile masz lat ty ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ! Jestemle tylko do 20.. Sorki ze nie pisalam ale tel sie psul :/ grrrrrr... Diamento wa... Lusia ma racje mamy to juz za soba... Opowiadalam juz o tym wczesniej jak chcesz to poczytaj poprzednie strony :) a ja nie lubie mojego i mienia... Jest takie... Takie dziwne... I te debilne zdrobnienia... Grrrrrrr... Wszystkich nauczylam zeby mowic: magdalena ewentualnie magda... Na inne nie reaguje... luska zazdroszcze dyyskoteki... Ja ciagle w loxku... A ty jestes w 3gim czy 1lo ? Hmmmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusia... A ty ile lat mialas gdy to zrobilas ? Bo nie wiem czy mowilas... Ja w te wakacje... :( grrrrrrrr.... piszcie ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi moje ujdzie bo jest takie troszkuu oryginalne ;p . Maga ty naprawde masz ładne imię ale coż ... każdy ma inny gust :) . też bym sie wybrała na jakąś zabawe naszczęscie w pon. mam szkolna 4-6 :) . A dziewczyny diamentowa i madzia ile wy miałyście testów próbnych ja 2 ?. pozdr. :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ! Chodzi o test szostoklasisty ? Ten probny ? Hmmmm... Ja teraz jestem w 1gim :) wiec ja mialam tylko jeden napisalam 30/40... A potem ten glony i napisalam 35/40 to bdb rodzice dostali list gratulacyjny za bdb wyniki w nauce. XD a wlasnie jaka macie klase i wasze srednie ? Hmmmm... Klasa moja teraz 4,14 a ja 4,54... :/ a w 6 klasie to ja 5:09 a klasa 5,00... Same kujony... Hehehehehehe... sorry ze dopiero teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zwykle najlepsze rozmówki ,a mnie nie ma.JA jestem w szóstej klasie (same kujony).Średnia nasza to 4,9 a ja mam 4,8 ale uważam ,że to dobry wynik.Test próbny z firmy "operon"miałam 33 pkt.W miare dobrze.Prznajmniej ja tak uważam.:) Pozdro dla wszystkich dziewczyn z tego forum:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja 1 próbny napisałam na 34 a drugi jest w trakcie sprawdzania ;p. moja średnia na półrocze to 4.9 tylkoo . :( a klasy 4.67 nizutka a le 2 średnia w sql . ;p pozdr. ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem w 1gim i jest trudnij :( no wiecie... Wiecej przedmiotow... No ale na polrocze zawsze mi gorzej szlo XD co do 6klasy... Hmmmmmm... Od 1 klasy podstawowki wiadomo bylo ze 'C' to ta najlepsza :) hehehehehehehehehehehehe... Od 4 klasy bilismy rekordy sredniej szkoly :) a w 6 klasie pobilismy swoj wlasny rekord. I jet to najwyzsza srednia w historii szkoly... Nie ze sie chwale ani nic xD teraz w gim tez jestem w najlepszej klasie wsrow klas 1 hihihihihihhihihihi... No wiecei... 10 osob srednia z wyroznieniem... A inne maja po 3 osoby. Najpierw my z 10 a potem klasa 'A' z 3(osobami) moze skonczmy temat szkoly :D. Choc to ja zaczelam ten temat. Mniej wiecej.... pozdro :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeej,dziewczyny mam pomysłaaa...!!Niech któraś z nas założy własny temat dyskusyjny i tam będziemy pisac ...:) W tym temacie zawalamy niepotrzebne miejsce ,inne dziewczyny również potrzebują porad dotyczących okresu.. Co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diamentowa... Z jednej strony spoko ale z 2 bez sensu... Wiesz... Dziewczyny gdy wchodza na ten temat i przegladaja rozmowy widza ze panuje tu przyjazna atmosfera. Ze pomagamy we wszystkim, ze nie przeganiamy innych, ze mamy czas i zawsze odp na wszystkie pytania... A jesli bedziemy pisac w innym temacie to tutaj bedzie sztywno... Bedo tylko. Pytania, odp, pyt, odp, pyt, odp i tak ciagle... Dziewczyny zobavza ze przestajemy tu pisac... Ja tutaj zaczelam pisac bo widzialam ze panuje tutaj przyjazna atmosfera, ze pomagaja itd. Nie balam sie opowiedziec o macieju... Gdyby tu bylo tylko pyt-odp, pyt, odp, pyt, odp itd. To nigdy bym tu nie zaczela pisac :) a jesli zaczniemy pisac na innym temacie to tu bedzie pusto, tu czas zatrzyma sie na jednym dniu i inni nie beda pisac bo bedzie tu pusti. ja tak mysle. ktos mysli podobnie ? Hmmmmm... pozdro :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diamentowa... Hehehehehehehehehehehe... Ciesze sie ze jestes 'za' mna... :D co do sredniej... Hmmmmmmm... Dobrze cie poszlo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×