Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Co do tego że chodzi na golasa to jak najbardziej normalne ono nie rozumie co to wstyd , to jeszcze dziecko , a to że sikała czyli na noconik nie mogła zdążyć , ty też byłaś dzieckiem . O ja mam siostrę starsza co ma już 2 małe dziewczynki i 1chłopczyka :) he he i mieszkają ze mną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha .. z kądś to znam mam brata który ma 1 rok i 5 msc ;p . O nawet fajną rozmowe mieliście . Ja to może w 16 lat zobaczymy co życie przyniesie ;] . A tak wgl. to jest ktoś ? pozdrawiam magde madziale diamentową i lusie : **

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzialala katana to taka dżinsowa narzuta na rękawy , kąnierz , i guziki na zapinanie :) he he jezu ja po dyskotece spalam godzinę o boże ! Ja spadam sprzątać . :) ja bardZoo kocham dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O edysia ja cb też bardzo a ja jestem ciocią za niedługo 4 letniej dziewczynki , już 2 letniej dziewczynki i nie dawno narodzonego chłopczyka he he :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spadam sprzątanie mi ucieknie :) a i tak tu na mnie nikt nie czeka no to pa ;* pozdrawiam edysie , madzialale , magde także diamentową choć z nią jeszcze nie pisałam , cekinka ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ! Piszcie bo pusto jakos i nudno... lusa... Ty masz starsza siostre ktora ma 3 dzieci ? Dobrze zrozumialam ? :) dzieci sa slodziutkie... Jak moge godzinami sie gapic jak w TV... XDeeeee... Hmmmm... Sama mam pelno kaset ze mna gdy bylam mala i jak ogladam sama siebie to nie moge przestac wtedy jest zakaz zblizania sie do mnie bo 'warcze' gdy ktos przeszkadza :) i luska ! Jak dyskoteka ? Co u chlopaka ? Padl jak cie zobaczyl ? Cos sie dzialo ? Pozdro :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzialala : chyba nie wybiorę się sprzatac tu nowa notka zaraz jak odświeże he he :) tak ciocia 3 dzieci he he , starsza siostrę tylko mam :) he he na dyskotece wszystko pod kontrola było , he he nie pilam ankocholu ani nic , chłopak mnie jeszcze pilnował , he he ja go przy okazji . :) ale było świetnie :) przynajmiej myślałam trzeźwo :) no i się bardzo z tego ciesze . W prawdzie na dyskotece tam mało wypije albo nic. Bo moim zdaniem ankochol to głupota w tym wieku poczytajcie sb artykół z bravo girl np tej najnowszej ! Szok , a ja po bierzmowaniu więc wiecie do 18 roku życia nie tkne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie tkne ani łyczka , na dyskotece też nie ani w towarzystwie w końcu przyrzekalo się to :) he he ale racja . A ty madzialala pijesz jeszcze wiesz że to wyniszcza szare komórki ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o juz sie dzisiaj znowu stronka rozkręcaz tego co widzę ^^ . ale w końcu o to chodzi ;d . no to o czym popiszemy ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ile miej więcej po pierwszej miesiączce pojawiła wam się druga ? Jeżeli macie pisać . Tak z ciekawości pytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aa ja spadam już naprawdę sprzątać :) wrócę wieczorem , bo jeszcze bd dzieci pilnować ;) takie kochane he he .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie wkurza mnie to ze jak ktoś coś napisze to tego nie widać tylko dopiero po odświerzeniu :( !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusia... Pije okazjonalnie lampke szampana raz na maiesiac()co miesiac jakas imreza) za zgoda rodzicow a tak to nie pije... :) nie chce byc tak glupia jak maciej xD co do okresu... Hmmmmmm.... Tego nie da sie powiedziec... Mozesz dosteac po 20 paru dniach a mozesz za miesiac albo za pol roku wiec sie nie martw... I 'plodna'(sorry jesli to glupio zabrzmialo) bedziesz tak po 3 okresie :) hehehehehehe... Pytajcie dalej ! :) a tak w ogole to jak macie na imie ? Bo moje latwo zgadac a i tak mowilam wczesniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam na imie edyta ;d . no mam nadzieje ze juz niedługo bo mam pare objawów ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doobra mykam paa . pozdrowienia dla cekinka diamentowej madziali lusi i magdy - ali ;* haah xdd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pulka
jadę za parę miesięcy na wycieczkę. Czy mam coś wziąć na wszelki wypadek? (np. wkładki?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pulka nie pamiektam dokladnie. Twoich wypowiedzi ale odp na pyt :) to zalezy czy do tego czasu nie dostaniesz okresu. Jesli dostaniesz to bierz i wkladki i podpaski :) a jesli nie to i tak na wszelki wypadek wez tez i to i to... Nigdy nicc nie wiadomo :) pozdro :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pulka
dzięki, pewnie wezmę pzdr :{)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pulka
madziala: moje na imię P. łatwo się domyslić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O pulka :) zalurz sb najlepiej wkładki na codzień . Jak nie masz miesiączki to sb weź 2podpaski schował :) ja się nazywam lena :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzialala He he jak bym się teraz z nim bzyknela nie zaszła bym w ciążę he he :) oczywiście żartuje ja tam sobie pytałam z ciekawości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×