Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Krypton :Ale zawsze możesz kupić sb test ciążowy ,ale wątpię :) i nie jestem tutaj jedna stara jest tu przynajmiej 17latka he he :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie takie z ciekawości jak gadalam z kol która ma regularny okres , a jak zbiorowała , brała leki polopiryne rutinoskorbin to jej się spóźnił gdzieś z miesiąc tak samo mówiła kol która miała nie regularny słyszałam ostatnio :) to prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krypton
To dlaczego tak strasznie boli mnie prawy jajnik? :( Znaczy on się pojawia co jakiś czas ten ból i trwa chwile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusia... Co do wieku. Ja tez mloda nie jestem :) Krypton... IDZ DO GINEKOLOGA ! Innego wyjscia(chyba) nie ma skoro cie to boli, dreczy i meczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krypton
Mama twierdzi, że to normalne w moim wieku i że jest wszystko w porządku, a ja jej ufam :P Aktualnie mnie nie boli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusia... Hmmmm... Co do tego z tymi tabletkami to nie wiem. Ja tego nie lykam i nikt mo nic takiego niw mowil. Ale moze to naprawde jest prawda. Ja nie wiem. Sorry. krypton. Jak twoja mama mowi ze to normalne to to jest normalne :) w ciazy nie jestes wiec sie nie martw. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krypton
Dzięki wielkie :) Nawet nie zdajecie sobie sprawy jakim jesteście dla mnie wsparciem :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krypton... Zawsze do uslug :D hihihihi... A tak w ogole to co u was ? Wezcie cos piwszcie bo sie nudzeeeee... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiek.!
U mnie spoko. Problem w tym że jutro mam kartkówkęz chemii na którą nic nie umiem ...:-/ A jak u was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmmm... Z chemiii ? A dokladniej z czego z chemii ? Moze pomoge :D u mnie tak sobie. Dzisiaj i wczoraj bylam na zakupach. Kupilam sukienke, bolerko, koszule, bluzke, spodenki i zakiecik... A jutro mam jechac do Bydgoszczy na badania... I mam miec kreww pobierana :( ale sie boje jak chol.era... Bo kur.wa jak mozna komus wbijac igle w ZYLE i wyciagac KREW ?!?!?! K.u.r.w.a !!! Pobieranie krwi chybak jakis psychol bez mozgu wymyslil ! To chore jes ! No sorry... Nie wiem ale ja tak mysle i kluc sie NIKOMU NIGDY nie dam. Tylko nie piszcie: bd dobrze, to nie boli, dasz rade itp bo i tak nie bd... Ja po prostu mam dosc zycia... Jeszcze matka probuje mnie przekupic: pojdziesz to kupie ci, to pojedziesz do, to obejrzysz... Itd. Grrrrrrrr... Fuck !!! Fuck !!! Fuck !!! ps. Sorry ze przeklenstwa ale mnie rozsadza !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krypton
Ja na szczęście mam ferie :D A co pobierania krwi to ja bym chyba zemdlała! Dx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krypton... Ja tez mam ferie :D no ale sorry... Pobieranie krwi jest chore ! A jak jestes w szpitalu i masz wentlon i masz go przez na 1,5 tyg to znaczy ze 1,5 tyg maz w ZYLE IGLE !!! K.U.R.W.A ! Kto jeszcze uwaza ze tylko psychol bez mozgu mogl to wymyslic !? Ja sie tne itd, ale to sobie robie JA a nie jakis ktos ze szpitala ktory ma gdzies to czy mnie to boli czy nie... Ja nie chce zeby mi ktokolwiek grzebal w ZYLE a potem bawil sie moja KRWIA !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krypton
Bleh Dx Ja też bym nie chciała i doskonale Ciebie rozumiem... Cholera... Znowu mi łażą te myśli po głowie, dlaczego tak przytyłam przez styczeń. Ważyłam na początku 48kg, kiedy zaczął mi się okres (wtedy mam wzmożony apetyt) i jadłam i jadłam i na komputerze pracowałam, więc ruchu nie było i nagle BUM! 55 kg Dx I najgorsze jest to, że nie wiem jak mam się tego pozbyć! ;( Obwiniam też to jedzenie przez stan emocjonalny... Jak skończył mi się @ to mój związek się zakończył i byłam trochę w rozłamce i jadłam... Tak sobie to tłumaczę, że to przez stres, brak ruchu no i ten @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K.u.r.w.a ! Krypton ! Nie jestes w ciazy ! To nie jest mozliwe ! Co do tego ze przytylas... Ja tez o 5kg i od poniedzialku na diete... Z diamentowa ja 'opracowalysmy' i w necie poszukalam tez troche potraw. Wiec jesli chcesz to pisz na maila to ci podam to co bd jesc i jak bd jesc :) mozemy byc naa diecie razem :) moj mail: ultramalinowa@interia.pl pisz nawet teraz bo malila mam w tel :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krypton:Madzialala01 ma rację...!Razem z nią opracowałam listę posiłków dietetycznych.I to NIEMOŻLIWE żebyś była w ciąży...! Pisz do mnie na e-maila jakby coś...:) justka_115@o2.pl PoZdRaWiAm;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzialala bez wulgaryzmów ;* he he nudziiii nie się chora już od wtorku leże w łóżku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzialala : pytałam się z ciekawości bo ja biorę coś od gardła antybiotyk i takie małe witaminy czyta się rutina c nie wiem coś takiego :) a one tak normalnie to przeżywały :) ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusia... No bez przesady. Kazdy musi sobie pozadnie przeklnac czasem :) ty nie ? Wspolczuje z choroba... Ja padlam w ferie :( ale cos malo sie ostatnio udzielasz. Co jest ? :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ? Oczywiście :) Nie mam siły :) z chłopakiem jest cudownie . Nie dość że jestem biorą to idę tylko na chwilę tutaj , on do mnie przychodzi i wgl he he teraz się już lepiej czuję ale właśnie minie mnie dyskotekaaa eh :( i właśnie nadrabiam zaległości wszelkie w nauce :) a mi się nie chce .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale pomotalam nie biorą tylko chora :) słownik was przeprasza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To milego wkuwania xD a juz cie komp dziala ? Bo tee foty... :) Chyba tylko 'totalne kujony' nie przeklinaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzialala : :) nawet do naprawy nie mam jak go dać eh . :( ale co do zdj to raczej chce pozostać anonimowa :) kujony oj napewno przeklinają w jakiś sposób . Ale nie wypada przy chłopakach przeklinać nie podoba im się to , mi przy chłopakach się to nie zdarza może przy przyjaciołach , kolegach z kl . Mam nadzieję że nie przeklinasz przy chłopakach za bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaa...!Też czasami przeklinam...A nie jestem kujonem..!(owszem dobrze się ucze,ale to co innego :P).Rzadko słyszę osoby,które by nie przeklinały...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmm... Przy chlopakach ? Jesli ktos mnie wkurzy... To mi sie zdarzy... Ale przy chlopakach ktorzy mi sie podobaja to nie przeklinam... Problem niestety taki ze bym chciala sie tego oduczyc ale to jest trudne... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzialala :) głowa do góry . Nie da się zbytnio tego oduczyć :) ja nie mam z tym problemu . Jak już ktoś mnie na maxa wkurzy tak , zdarzy się ale nie często rzadko :) nie obrazilas się na mnie ? ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diamentowa : do której klasy chodzisz ? Jaką masz średnia ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem... A za co mialabym sie sie obrazic ? A diamentowa chodzi do 6 klasy i ma srednia 5,09 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzialala : no za wszystko :( ale coś :) ooo ja miałam 5.30 coś w 6 klasie nie zapomniane czasy :) eh warto powspominac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×