Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

A w 3gim mam średnia 4.50 coś niskooo jest ale poprawie jest drugie półrocze jeszcze :) hi hi :) pozdrawiam serdecznie was wszystkie ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzialala Bo jak coś chcesz to ja wiecznie jakaś wymowka :) jak bym mogła to bym do cb napisała a tak tu laptop zepsuty i jakoś mi tak dziwnie :( ale cóż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez przesady... Hmmmm... Pisze z diamentowa i kilezanka i ogladam sedzia anna maria wesolowska... A ty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ja i moje wyrzuty sumienia :) Oglądałam jakiś film licencja na miłość fajny był he he :) na tvn . :) a teraz oglądam coś na tv4 :) hi hi . Spadam pa ;] pozdrawiam wasss wszystkiee kafeterowiczki czy jak to się tam pisze ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ja i moje wyrzuty sumienia :) Oglądałam jakiś film licencja na miłość fajny był he he :) na tvn . :) a teraz oglądam coś na tv4 :) hi hi . Spadam pa ;] pozdrawiam wasss wszystkiee kafeterowiczki czy jak to się tam pisze ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj i jeszcze dodałan dwa razy to samo eh . . Z tym tel :) ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wercia55
hej boję się trochę i mam wąpliwość i przed pierwszą miesiączką od pewnego czasu boli mnie brzuch i mam wydzieline już od roku jest kooru białego często boli mnie głowapersi takze rosną i nie wiem czy dostanę miesiączkę prosze o komenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem :) właśnie wiedzę nikt nie pisze ale jednak jeszcze ktoś tu dycha . :) ale wyrozumiałość ferie się im poknoczyly:) Wercia : ile masz lat? :) hm rok ma się go od 1 roku - 3 lat :) lecz zawsze można szybciej dostać . A ten brzuch w jakim miejscu cię boli ? Mnie np bolał też szybciej na dole nie pamiętam ile z 2 lata takie podbolewanie , potem to tylko tydzień przed i chlup xdd he he . Ale na pewno dostaniesz gdzieś do 2 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he małe pytanko ? Takie hm krępującę . . . :) nie no żartuje :) jest tu ktoś ? xddd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he właśnie to "jest tu ktoś ?" to było właśnie te krępujace pytanie . . :) oj takie bzdury pisze :) alee mi się nudzi a tak nie dawno tu było nas tak pełno hyh xdd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja trylko na chwile. Bo moja psychiczna matka tel mi zabiera i mam go tylko godzine po szkole i godzine o 20... Stwierdzila ze skoro mam neta w tel to 2h dzieennie mi wystarcza... Czy wam tez wydaje sie to chore ? Kurde ! Ona ma cos z glowa... Grrrrrrr... Jak ja jej NIENAWIDZE !!! Ojca tez ! Wrrrrr... Wlasnie cos malo postow... :/ i zastanawialam sie czy sie nie odpisac z forum ale jeszcze nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzialala :Hm . . Ale po co jak inni mieli ferie to teraz naukaa czasu nie mają :) a da się wypisać. ? A z jednej strony konto się przyda . A teraz tu się pisze o "niczymy" . :) ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pulka
a ja mam średnią ponad 5.50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pulka :A jaka klasa ? :] madzialala : taki "wiek" , że mówisz że nienawidzisz rodziców . Ale czy to ma jakiś sens ? ;] too trochę nie dojrzałe myślenie ;] ale chyba każdy tak ma hyh ja też tak ;] ale cóż taki wiek takie życie . Nie złość się :) policz sobie do 10 . Może mają rację w tym że zabierają ci telefon może wiedzą że za długo siedzisz i naukę masz . Hm oni tak mają głowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadomo że mówisz to w nerwach a naprawdę ich bardzo kochasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pulka
LUSIA: racja co do rodziców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pulka
ja do 6 klasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hlip ja też chce do 6 kl :( ale cóż starzeje się eh . . :( ja w tej klasie miałam ciut niższą niż ty :) byłam z siebie zadowolona hyh xdd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też własnie leci przeźroczysty śluz. A pierwszą miesiączkę miałam (nie pamiętam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też własnie leci przeźroczysty śluz. A pierwszą miesiączkę miałam (nie pamiętam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pulka
pamiętacie, kiedy ostatnio pisałam o tym różowym z śluzem? teraz już nic takiego nie mam, pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pulka
a i jeszcze coś, zastanawiam się nad grzywką co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej boję się trochę przed pierwszą miesiączką. Boli mnie głowa piersi mi rosną od 1,5 roku, i też mnie czasami bolą . Boli mnie też w podbrzuszu nie daleko pępka. Czy to są pierwsze objawy miesiączki??? Proszę o odpowiedzi w komentarzach. Plis jak byście mogły to zaraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej boję się trochę przed pierwszą miesiączką. Boli mnie głowa piersi mi rosną od 1,5 roku, i też mnie czasami bolą . Boli mnie też w podbrzuszu nie daleko pępka. Kapie mi też czasami przeźroczysty śluz. Czy to są pierwsze objawy miesiączki???. Proszę o odpowiedzi w komentarzach. Plis jak byście mogły to zaraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×