Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

słoneczna panienka

Przegrywam walkę z internetem-

Polecane posty

Masz racje z ta aura. To jakas taka moc przyciagania. nie kazdy ją ma widac :( nawet nie wiem, jak ją zmienic, zebym i ja mial powodzenie. Ja juz nawet nie umiem sie usmiechac, a wiem, ze to jeszcze bardziej odrzuca :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz Ty masz rację, smiech przyciąga ludzi. Ja jestem zawsze uśmiechnięta, nawet jak jestem zła. Mój M. się smieje ze mnie, że spię z uśmiechem na twarzy... Ogólnie jestem lubiana i potrafię złamać nawet swoją srogą-zlośliwą i nadętą szefową:-) Ale tej aury raczej nie posiadam, bo mimo jakiego - takiego wyglądu powodzenie miałam srednie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to zacznij się uśmiechać może to coś pomoże .A co do aury to może jak zaczniesz być pogodny to i aura się pojawi i nie marudz tylko zacznij działać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz sie nawet usmiechac nie potrafie 😭 a marudzenie powoli mi przechodzi ;) teraz sobie wmawiam, ze tak widocznie ma byc i nic sie nie da zrobic :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przestań wmawiać sobie takie głupoty i poskładaj się do kupy i to raz dwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to pewnie teraz obiedzik będziesz gotować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noto ładnie słoneczna.Ale uspokuj sie złość piękności szkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wytarłam, ale żółte plamy z herbaty zostaly:-( A tam, pierdzielę, najwyzej zjebkę dostanę i już:-P Pomału zbieram się do domu bo dzisiaj wychodzę chwilkę wczesniej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jutro wpadniesz . No to wtakim razie trzymaj sięciepło, a papierzyskami się nie przejmuj złośliwość rzeczy martwych jakoś tam musi być przecież każdemu się to może zdarzyć więc głowa do gury i uśmiech na twwarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogłaszam wszem i wobec,że nie spałam o 23,poniewaz wróciłam pijana ze spotkania z koleżankami .Przeholowałam z piwem,a ze rzadko pijam,a nie upijam się nigdy(tzn czasami:()to dzisiaj jestem wymięta i wymiętolona i wogóle do niczego:o Zapomniałam się przywitać,eloł eloł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj torba borba no to poszalałaś, ale należy ci się od czasu do czasu a co tam.No to chyba kac cię dzisiaj męczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko dzisiaj się nie lecz czym się wczoraj raczyłaś,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mogę nawet myśleć o alkoholu,a co dopiero leczyc się nim fujj :oNajważniejsze,że fajnie było i sympatycznie,tylko głowę mam dziś wielką jak stodoła:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide polezeć sobie,bo zmęczył mnie ten komputer.Pozdrawiam i do jutra,bo chyba już nie dam rady dziś zajrzeć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok odpoczywaj to do jutra ja też się powoli zbieram się do domciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz co Betonu ,mnie tez odrzuciło.Myślę jednak,ze przesadzasz,piszac,ze nie bedziesz szukał dziewczyny.Jedna dupodajka opisała swoją przygodę seksualną,a Ty od razu myślisz,ze wszystkie takie.Byłam na Calabrii,ale nie słyszałam,zeby to była norma,że oni tam na swoich oczach kochają sie zbiorowo.Co do Polek tam przebywajacych,pracujących,to niestety,często było tak,że po prostu,dawały dupy,żeby mieć lepszą pracę i kasę.Włosi sa pod względem sexu wyluzowanym narodem,nie ma dla nich tematów tabu w tym względzie.Posiadanie kochanki,mniej lub bardziej oficjalnie to norma.W domu żonka,a gdzieś tam stęskniona,piękna kochaneczka. Ty Betonu już lepiej nie czytaj tych głupot na kafeterii,bo faktycznie mozna sobie troszkę skrzywić postrzeganie innych ludzi.Czytając niektóre watki ,można odniesc wrazenie,że co druga robi to z kazdym napotkanym facetem,byle gdzie i byle jak,ale zapewniam Cie,ze tak nie jest. Są wartosciowe normalne dziewczyny,którym nie tylko jedno w głowie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
torba borba - ale zobacz ile osob sie z nia zgadza, zeby to zrobila. I to nie pierwszy taki watek :( I te wszystkie watki o przygodnym seksie, ze to niby korzystanie z zycia. Zdrady. 😭 Albo zostaja prostytutkami, zeby zarobic pieniadze 😭 Tragedia :o Moze inaczej bym patrzyl na te sprawy, gdybym sam mial kilka dziewczyn, ale tak nie jest. I dlatego mi z tym tak ciezko. Nie chce, zeby moja dziewczyna taka byla. Wiem, ze nie wszystkie takie sa, ale skad mam pewnosc, ze ja akurat trafie na te porzadna? Az mi sie odechciewa miec dziewczyne. Bo nie chce miec takiej, ktora miala kilku czy nawet kilkunastu partnerow seksualnych :o Moze to i lepiej ze nie mam dziewczyny, sam juz nie wiem co myslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam też ten topik, który przesłałeś Torbie borbie. Masz rację, to jest żenada co dzieje się na tym świecie, wieczne zdrady, romanse na boku, różne perwersje seksualne typu Pissing itp. Jest to tak beznadziejne, że aż obrzydliwe. Popieram Cię betonu w tym 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×