Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

słoneczna panienka

Przegrywam walkę z internetem-

Polecane posty

piona wszystkim sory że dopiero teraz ale raz w miesiącu mam zapierdol i to akurat dzisiaj ale jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dzisiaj niezłą jazdę jak nigdy .Jadę dzisiaj na dwa front .Trafiła mi się jeszcze dzisiaj obsługa stypy i byłam rano przygotować sobie wszystko o 13 znowu mnie nie będzie bo zchodzą się na stypę i trzeba obsłużyć gości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale o was nie zapomniałam .Widzę że niezły wątek zaczeliście z betonu, co on taki zdołowany przecież nie wszystkie dziewczyny myślą o tym żeby pierwszemu lepszemu do łóżka wskakiwać na sex i różnego typu dewiacje. betonu zacznij szukać a napewno na jakąś godną twojej uwagi trafisz, jeszcze będziesz nam dziękował żeśmy cię zagonili do tego abyś poszukał dziewczyny.Do roboty chłopie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodki deser
można się zalamać widząc to co wyprawiaja niektóre dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deser dobrze powiedziane niektóre dziewczyny Może rzeczywiście betonu po jakić przejściach i nie może się pozbierać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodki deser
ciekawe czy w tym temacie są tylko "normalne" :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słoneczna popieram cię lafiryndy psują nam opinię słodki tylko w jakim temacie i o jakie ci dziewczyny chodzi sprecyzuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"można się zalamać widząc to co wyprawiaja niektóre dziewczyny\" no wlasnie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
betonu ileż można ci powtażać że nie wszystkie są takie i dlatego deser napisał niektóre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodki deser
"normalność" to pojęcie względne dla mnie puszczalska dziewczyna nie jest normalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, ze nie wszystkie, ale co bedzie jak ja na taka natrafie? Nie interesuja mnie wymowki, ze \"te wybryki\" byly kiedys, a liczy sie to, co teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy nie wiesz na co trafisz myślisz że ja wiedziałam jak to będzie z moim kochanie tak od razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem, ze nie wiem (hehe) na koogo trafie i tego wlasnie sie boje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodki deser
tylu jest wrażliwych, czułych chłopaków nie rozumiem dlaczego jest deficyt na takie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ty mas zjaja czy wydmuszki w portkach że się boisz no wiesz ty co taki hcłopa a się boi .Czy ty miałeś jakiś zawody miłosne że masz takie zdanie na temat związków z drugą osobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój M. mial kilkanaście dziewczyn przede mną i wcale go nie przekreślam. Teraz jest inny niż kiedyś (wiem jaki był z opowieści). Na początku bałam się, ze skoro tak skakal z kwiatka na kwiatek to pewnie będzie mnie zdradzal na prawo i lewo. Okazalo się inaczej. Myśle, że z czasem przychodzi opanowanie i chęć ustatkowania swojego życia. Pewnie i lafiryndy też mają ten czas i powiem szczerze, że takim trafi się zawsze najlepszy facet:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze byłam trzymana pod kloszem, surowy tato nigdy nie pozwalał łazić tam gdzie chciałam. Wtedy byłam wściekła, a teraz za to mu dziekuję bo jestem KIMS a nie byle kim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to pa ja spadam do jutra jak będę wolna to zapadnę potrzymać topik miłego weekendu trzymajcie się ciepło całuski dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodki deser
a może jednak ten facet Ci zaipmonował tym że miał wiele dziewczyn? bo to oznacza że miał powodzenie, że jest doswiadczony w seksie itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam deser, nie chodzi tu o seks tylko o to co kto sobą reprezentuje. Poznajac go nie wiedziałam o jego podbojach... Ujał mnie sobą, poprostu - swoim charakterem. Ma to czego nie mial poprzedni facet na którym zawiodlam sie bardzo bardzo bardzo, a byłam z nim 8 lat ... Hana - do poniedzialku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodki deser
tak samo Ciebie ujął, jak ujął inne dziewczyny. I po Tobie też by potrafił ująć inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Być może, nie twierdzę że nie. Pozostaje mi tylko ufać że tak nie bedzie. Jest ta różnica, że ze mną jest dłużej niż z innymi. W tych kilkunastu dziewczynach tylko z jedna spotykal się 4 lata. Ja jestem druga i mam nadzieję że tak zostanie. Jesli nie, to nie, nigdy nie rzucam sie na nikogo, to będzie jego decyzja z którą sie pogodzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wita m na chwilkę:) alez ten Słodki bierze ciebie Słoneczna pod włos!!! Smutne,ze jedna lafirynda pisze takie rzeczy(chodzi o tamten topik z Włochami)a faceci zaraz myśla,że wszystkie są takie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słodki deser ----> \"tylu jest wrażliwych, czułych chłopaków nie rozumiem dlaczego jest deficyt na takie dziewczyny \" to samo mogą powiedzieć dziewczyny,tyle jest wrażliwych dziewczyn,dlaczego jest deficyt na takich facetów. Wszystko zależy od punktu widzenia. Mój mąż tez miał wiele lasek w swoim zyciu,ale jakos mnie to nie zraziło.Potem i tak wyszło szydło z worka.......:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×