Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

słoneczna panienka

Przegrywam walkę z internetem-

Polecane posty

no to chyba trzeba go wyprubować .Wyobraż sobie że u mnie się chmurzy i chyba będzie padac .Ja nigddy nie urzywam samoopalaczy a od czego jest słońce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to do poniedziałku i na wzajem .Jak będziesz wolna to możesz jutro zajrzeć ja będę bo mam do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja zrywam się do domciu pa pa wszystkim jutro będę bo pracuje. Miłego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedzę i sie denerwuje,bo mój synio do szpitala pojechal.Mąz go zawiózł na zabieg i nie wiem,czy wróci dzisiaj,czy nie.Martwię się,bo cos mu sę w uchu zrobilo,albo sobie sam wsadził i nikt nie wie co jest grane:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już od 6 grasuję tutaj,bo nie mogę sobie miejsca znaleźc.Nie mogę być przy synu w szpitalu,bo nie mogę małego zostawić z nikim,bo się drze.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tam u Ciebie Hana słychać?u mnie ładna pogoda,ale mąż do pracy,więc wyjazdu nad jakieś jeziorko nie będzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie,ja tak nie potrafię.Dostaję te wiadomosci od znajomych.nie wiem jak ktoś ma czas i ochotę produkowac takie rzeczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Ci ,ze dzieciaki kochaja chlapac się w jeziorku,ale i kochają równiez swój PRL-owski plac zabaw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli nalerzycie do spółdzielni to napiszczie petycje to powinni wam go odnowić u nas obok po drugiej stronie ulicy napisali i tak im odwalili plac że ho ho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezu jak mi się nie chce dzisiaj w pracy siedzieć jak nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma wlasciciela placu,kawalek należy do kogo innego,a kawałek jest jeszcze czyjś.Żeby wymienili piasek w piaskownicy mój mąż chodzil 3miesiace,nawet byl w sanepidzie,wszedzie go zbywali.W końcu sami z sąsiadem wymienili. Wybywam,bo muszę obiad zrobić,mąz wczesniej do pracy idzie.Teraz wygoniłam ich na spacer i na zakupy to mam chwilę.Jakos od rana działają na mnie drazniąco wszyscy.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przejdzie ci pod wieczur, od kilku dni jest jakieś wredne powietrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jak bym tak chodziła to bym chyba prezesowi hujów nawstawiała i by coś ruszyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ty długo jeszcze w pracusi?Moi chlopcy chlapią się na placu,sąsiadka basen dzieciakom wystawiła,ale mają frajdę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do 15 tu gniję.Basen to nie jeziorko ale lepszy rydz niż nic i bezpieczniej.Ja myślałam że ty już z dzieciakami na spacerek wybyła,a ja muszę w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest tak gorąco,ze nie ma się gdzie skryć.Szkoda,ze nie mieszkam na wsi,albo nie mam jakiejs działeczki.Wyjdę chyba dopiero jak troszkę chłodniej będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkońcu jesteś jak tam zabawy z dzieciakami.Ja siedzę i przeglądam stronki o naszym miście z nudów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chlopaki chlapią sie w basenie na balkonie.Poganiali trochę po dworze,ale za gorąco.W normalnych warunkach wogóle ich nie można zgonić z placu,chyba musi być piekielnie,skoro sami przyszli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×