Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

słoneczna panienka

Przegrywam walkę z internetem-

Polecane posty

otóż o ale zanim na słoneczko to pare domowych pożądków i pomyśleć nad jedzonkiem na jutro chyba sobie zrazy zawijane albo szaszłyki zrobię jeszcze nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to miłego wieczorku i niedzieli dla was i spotykamy się w poniedziałek rano .Ucałuj swoje bobasy odemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodki deser
to tylko pozorna pustka :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodki deser
nawet kiedy mnie nie ma, to gdzieś tam jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ komus sie podoba to, co pisze? hehe, dziwne :P zazwyczaj jestem bardziej normalny, tylko czasem, jak mnie cos najdzie i dostane dola, to pisze rozne dziwne rzeczy :P Chociaz widze, ze ta osoba sie juz tu nie pojawia. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim w ten ciepluśki dzionek.Sorki że ja dopiero teraz ale własnie zjawiłam się w pracy bo miałam załatwień od rana, aleście się rozpisali od rana nawet nie wszystko zdąrze przeczytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj ładnie jest,ale ja jakaś nie do życia,to chyba starość.Normalnie spalabym ,jeśli mogłabym,ale na szczescie jadę cały czas na dopingu w postaci tego małego berbecia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to niezły doping masz,a tak przy okazji to chyba powietrze i ciśnienie na to ospanie wpływa.Ja wczoraj w szkole ale u mnie też lało i strzelało ale póżniej się ociepliło.Ale dzisiaj wszyscy rozmowni jak weszłam na topik to nie wiedziałam od której strony zacząć czytać( aluzja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy wszedl coś tam bąknął i tyle go widać.Laska Betonu też sie gdzieś zapodziała,mam nadzieję,ze jeszcze zajrzy przydałby sie tutaj mały flircik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak on nie zaglądał to i ona straciła nadzieję ale może się pojawi bo i on też zajrzał.Jak tam dzionek leci u ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nIC MI SIE NIE CHCE,MALEGO UŚPILAM I MAM BAŁAGAN W KUCHNI.jEDNAK WOLĘ SIEDZIEC PRZY KOMPIE I SIE ZRELAKSOWAĆ:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to masz chwilkę oddechu a kuchnia nie zając nie ucieknie posprzątasz wieczorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo siedzi i nas czyta lub też grasuje po innych topikach mógł by zasiedzieć się na dłużej chociażby na godzinkę.Ja myślałam że zlokalizowałaś go gdzieś na jakimś topiku innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lecę,bo ten mały wampir sie obudził.chyba wyjde z nim na spacerek.On lata a ja za nim,chyba kondycję będe miała niezła.Czekają mnie wczasy nad jeziorem,czarno to widzę,bo bez męża.Nie ma juz urlopu:(niestety,ale chyba pojadę,to przynajmniej starsi chlopcy bedą mieli frajdę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a myślałam że troszkę dłużej pośpi i sobie pogadamy ale cóż może jutro wszyscy się bardziej rozkręcą a ty będziesz miała więcej czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to wszystkim miłego wieczorku życzę i zbieram się do domci.Do jutra wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do betonu
Pojawiam sie :) czekalam az Ty sie pojawisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×