Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

słoneczna panienka

Przegrywam walkę z internetem-

Polecane posty

słoneczna no co ty chcesz się od nas ulotnić. Trzeba mu przetumaczyć żeby do nas codziennie przychodził a nie ty wyskakujesz żeby zakładał nowy topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez tu jestem,ciekawe co z tego nowego topiku wyniknie?Chyba będe go ignorować z sympatii do tego topiku :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
torba borba możemy siedzieć na dwóch a tam pojawiła się jakaś zainteresowana deserkiem będzie flircik chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz uciekam,musiałam na parę maili odpisać,troche mi to zajęło.No a teraz trochę tym malym wampirem muszę sie zająć:oSpadam więc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to pewnie do jutra ja to jeszczę posiedzę teraz na dwuch czytam jak tam romansik się kręci u deserka.Miłego wieczorku i aby ci bardzo wampirki nie dokuczały ucałuj ich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Torba, jak tam z ranka? Hana - u mnie ok. jak do tej pory. Mój M. wczoraj stwierdził, że w internecie nic już ciekawego nie ma:-) I że powoli go zaczyna nudzić, jego krąg zainteresowań internetowych się zawęża:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie ok,mąż ma wolny dzień,pewnie jakieś zakupy dla naszej trody zrobimy ogromniaste.Nie lubię tego,ale to konieczność:o Fajnie,ze ładna pogoda! Słoneczna,to chyba dobrze,że go internet zaczyna nudzić,a może Ty bardziej go interesować:):):):D:D:D🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×