Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

słoneczna panienka

Przegrywam walkę z internetem-

Polecane posty

Hej Hana, jestem jestem. Musiałam pilną robotę zrobić żeby mieć potem troszkę luzu. Co u Ciebie? U mnie ok, weekend jak każdy - bez rewelacji, nigdzie nie byłam, tzn. byłam na zakupach w Galerii Echo bo wyprzedaże są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak myślałam że coś cię zatrzymało. U mnie też weekend bez rewelacji wesele a niedziela odsypiałam tylko wieczorem na piwko ze znajomymi wyskoczyliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja jako obsługa a nie jako gość. Ja dopiero jako gość będę w sierpniu u brata ciotecznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już przyzwyczajona już 3,5 roku tak sobie dorabiam prawie co sobota jak nie jadę do szkoły ,ale masz rację nabiegać się trzeba ale jak są fajni ludzie to nawet zmęczenia się nie czuje a i czasami to się jeszcze potańczy nieraz jest i śmiesznie a nieraz nawet niebezpiecznie.Mimo wszystko to ciekawa robota jak się wynudzę cały tydzień to dla mnie odskocznia coś innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra nie wnikam i przepraszam że ruszyłam ten temat Jak tam praca zlatuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nieszkodzi, skąd mogłaś wiedzieć że cos nie tak jest. Ja dzisiaj mialam więcej luzu niż w inne poniedzialki. Zaraz zbieram się do domku, poleniuchować a co. Potem pojde do koleżanki bo mnie zaprasza już miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki nie zauważyłam że się pojawiłaś ja też dzzisiaj pracy po uszy bo koniec miesiąca był

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra po ptakach jak na razie się obrobiłam ło jezu jak ja nie cierpię takich dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawzajem i do jutra ja juz jutro powinnam być wolna bo już się obrobiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj słoneczna dzisiaj już mam luzik i lajtowo w pracy to możemy sobie dzisiaj poplotkować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok nie ma sprawy może się szybko uwiniesz to pogadamy.Ja tu cały czas jestem jak się pojawisz to się i ja odezwię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znowu ja w następnym dzionku .Słoneczna mam nadzieję że się ze wszystkim już uporałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×