Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

słoneczna panienka

Przegrywam walkę z internetem-

Polecane posty

a co ta kolezanka na przyczepkę chciała jechać i za materac robić ty się jej przyjrzyj może ma jakieś skryte plany co do twojego kochania.Powiem ci życiową mondrość jak masz faceta to nie miej przyjaciółek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeee nie, on jej nawet nie lubi. W sumie to miała znaleść sobie faceta na wakacje. Ale ja nie chcę żeby jechała i mój M. też nie chce bo ona tak lubi ponarzekać, ponarzucać komuś swoja wolę. Narazie nie ponawia prośby, chociaż pare dni temu wspomniała co z tym wyjazdem, a ja jej nie powiedziałam że my już mamy pokój zarezerwowany. Skoro jej mówię że jedziemy sami to nie chce zrozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co on głupia że nie potrafi zrozumieć wy macie bycwe dwoje nie potrzebna wam przyzwoitka ,a ty może wkońcu pozbędziesz się wontpliwości co do niego takie wypady we dwoje zawsze działają kojąco. Staraj sie temat wakacji omijać przy niej szerokim łukiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Watpliwości się pozbędę jak kiedys zamieszkamy razem, albo po ślubie - chociaż i to nie jest pewne na 100%. Narazie on ma opory żeby się zmienić, mówi że kocha a łapie co chwilkę jakiegoś dąsa, czasami mu się nie chce do mnie przyjechać. Nie rozumiem jak może mu się nie chcieć... i konflikt gotowy bo ja zaraz się zloszczę że on nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie on pracuje że taki zmęczony, a po drugie faceci czasem tak mają a my wpadamy z tego powodu w szał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słoneczna jak bym długo nie odpowiadała to znaczy iż u mnie burza i mam kompa wyłonczonego bo się zbiera niezła burza właśnie wiatr po drugiej stronie złamał drzewo więc może być zaraz niezła burza więc się nie gniewaj jak się nagle wyłącze ok ale jeszcze jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze jestem nie może na dobre się ta burza zacząć albo idzie bokiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma sprawy musisz coś znaleść zajebistego aby twoje kochanie nic nie mugł powiedzieś na twój widok w stroju kompielowym. Znalazłaś już coś godnego uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest dużo tego, ja chcę strój z szortami i biustonoszem wiązanym na szyi. Tylko taki mi się marzy, najlepiej brązowy lub turkusowy ;-) Ale mam wymagania co? Na allegro drogie są, myslę ze w sklepie kupię taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radzę ci wybrać turkus jesteś blądynką to ci będzie pasować i ładnie komponuje się z opalenizną a brąz nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już dawno kupowałam coś na allegro a odzieży to wogóle ja muszę przymierzyć zanim coś kupię moje kochanie to co chwila coś znajomym kupuje bo oni nie mają kont i przez niego kupują.Ja to ostatnio papier czerpany na zaproszenia ślubne bo jak przyjdzie co do czego to sama chcę sobie zaproszenia zrobić moja znajoma sie takimi pierdułami zajmuje i mi pokazała takie zaproszenia są rewelacyjne zawsze to coś innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a niech pada w pizdu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a niech pada w pizdu
pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×