Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

słoneczna panienka

Przegrywam walkę z internetem-

Polecane posty

Gość owszem tylko Ty
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od czasu do czasu będę tu zaglądać może ktoś się pojawi.Dziewczyny no i może któryś z chłopaków jak się pojawicie wyślijcie mi e-meila to i ja wtedy zajrzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma sprawy
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odwiedzam tak jak pisałam we wcześniejszych wypowiedziach.Widzę że jednak nikt tu nie zagląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt tu widze nie zaglada, a ja ciekawa byłam co u Slonecznej slychac, jak tam jej milośc?Co u Ciebie Hana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim, dawno mnie tu nie było. U mnie ok. w życiu prywatnym, w pracy tragedia. Nie odzywam się bo mam w pracy poważne problemy.Poza tym byłam na urlopie.Zajrzę jeszcze za pare dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piona dziewczyny ja dzisiaj pierwszy dzień po urlopie kurcze przydał by się jeszcze tydzień ale cóż tżeba wracać do żeczywistości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak się pojawicie to dajcie znać na e-meila to sobie pogadamy ciekawa jestem co tam u was jak tam się poukładało u ciebie słoneczna i jak tam dzieciaki u torby borby i czy już się przyzwyczaiła do obecności męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie wszystko ok.Wlasciwie już po wakacjach.Teraz muszę wyposazyć dzieci do szkoły.Maatko tragedia z tymi mundurkami!!!!Haana jak zwykle zadowolona i wesoła, a jak tam Sloneczna?Pisze , ze dobrze, ale czy coś sie z mieniło w zachowaniu jej ukochanego?Mam nadzieję , że tak :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do meża sie przyzwyczaiłam,ale czasami mnie drazni i wkurza.To chyba przez to, że kiedyś mnie oszukał.Palant:o:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też jestem ciekawa jak tam u słonecznej sprawy damsko męskie i czy tam w pracy jej się układa bo coś napomkneła że jest źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, zaglądam na chwilkę póki nie ma tego dziwoląga, który ma czelność nazywać się moją szefową:-) W pracy jest nieciekawie, szefowa ostatnio wariuje i zaczynam mieć tego dosyć. Szukam innej pracy bo z tym debilem ciężko wytrzymać. W sprawach sercowych ok. rutyna. Kochanie moje interesuje się mniej internecikiem, ale ostatnio mamy problem typu \'ślubnego\". Otoż mój m. nie chce ślubu twierdząc, że modne są wolne związki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak całkiem nie chce???Moja siostra żyła w takim zwiazku.Wyszła w samych skarpetach...wszystko jej zabrał.Razem dorobili sie mieszkania i wyposażenia.Dobrze ,że nie mieli dzieci.W wieku 35 lat zaczynala wszystko od nowa.Skończyła studia ,jakoś sie otrząsnęła, aale juz nigdy nikomu nie zaufała.Owszem mogła isć do sadu, ale trauma była zbyt duza.Szkoda trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słoneczna wkońcu nabieże ochoty na ślub zobaczysz ale nie naciskaj zabardzo.Torba borba ja bym takiego huja na suchej gałęzi powiesiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorsze jest to, że on chce dziecko... A ślub tak średnio, tłumaczy zlymi warunkami mieszkaniowymi, u niego nie moglibyśmy mieszkać, u mnie nie chce, nie stać nas na mieszkanie, wynajmować nie chce. Ehhhh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to życie zawsze pod górkę dogadacie się napewno najlepiej to iść na przysłowiowe swoje a nie z teściami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
torba borba dzięki za emeile te dzieciaki o miłości niezłe jednak najlepsze jest z górą i z dzieckiem przyklejonym do ściany trochę sadystycznie ale cóż.Słoneczna odezwij się jak tam sprawy u ciebie się układają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×