Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

makkara

Mieszkania socjalne i spoldzielcze w UK

Polecane posty

Gość IDz stad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba jestes bardzo
nieszczesliwym czlowiekiem...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uhahha
A wy drogie panie, zamiast isc pod polski parlament z waszymi dziećmi i domagac sie od WASZEJ OJCZYZNA i WASZEGO RZADU godnego życia, to jesteście na to za tchórzliwe i tylko jazgotac po polsku (bo po angielsku ani w ząb) na forum potraficie, że płacicie podatki w UK to wam sie należy. JESTESCIE OBYWATELAMI POLSKIMI, ale jesteście tez tchórzami, bo o swoje w swojej własnej ojczyznie tego robic nie potraficie, a czekacie az ktos to za was zrobi nasza ojczyzna ma nas w dupie , niczego nie chcemy od waszego rzadu!! to jest WASZ rzad!! jaki sobie wybraliscie taki macie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja napisze jeszcze raz
a co prawda w oczy kole? Nie potraficie krytyki przyjąc do siebie? Forum jest nie tylko poto, żeby sobie kwiatki wysyłać i całusy. Ja pisze jak to wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uhahha
ok .niech ci bedzie . przyjmuje krytyke. :D zadowolona/y? mam gdzies twoje zdanie. ZYJE TAK JAK mi wygodnie!!!! DOTARLO?? mam w dupie wsz rzad i wasza ojczyzne. TERAZ TU JEST MOJ DOM!! I BEDE ROBILA TAK JAK UWAZAM ZA SLUSZNE>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja napisze jeszcze raz
uhaha dopóki jestes obywatelem polskim to jest też twój rząd, a ty jestes tchórzliwym pasozytem, który bedac w Polsce bał sie jape o swoje prawa otworzyc, a tutaj potrafi jape drzec do obcego rządu. Głosowałeś na rząd w UK, jaki teraz rządzi? Chyba nie bo nie masz takiego prawa. Więc zastanów sie co piszesz. A nieszczesliwa nie jestem, tylko ja byłam taka jedna osobą, która walczyła o prawa pracowanicze dla siebie i kolegów i kolezaki w pracy, gdy przyszło co do czego pokazali tchórzliwe tyłki i zgieli karki jak niewolnicy, mnie nazwali głupią i wichrzycielką, opisuje fakty. POLACY SA TCHÓRZLIWYMI, SPRZEDAJNYMI PASOZYTAMI. Polski rząd ma was w dupie, bo wie, ze sie nie ruszycie, nie bedziecie walczyc o swoje prawa, bo jesteście tchórze, a prędzej zgnieciecie tych co w waszym i swoim imieniu beda walczyc o prawa do godnego zycia, niz sie przeciwstawicie urzędnikowi, który moze z wami zrobic co chce.. Taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurwiona na maksa
do a ja napisze jeszcze raz- a ty po co przyjechałaś do UK?Skoro to Polska jest naszym krajem"miodem i mlekiem płynącym"to co szukasz tutaj?Wracaj tam skąd przyjechałaś!Flądra jedna. Musiałam,chociaż nigdy nikogo nie obrażałam w necie.Wkurwiają mnie na maksa takie mądralińskie moralizatorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uhahha
nie glosowalam na rzad bo juz wtedy bylam w UK jestem tu juz 6 lat wiec nie rozsmieszaj mnie ze to moj rzad W POlsce bylo nam ciezko wiec dlatego wlasnie wyjechalismy i NIC ci do tego!!!!!!!! gdyby w Pl bylo dobrze zapewniam cie ze NIKT by z niej nie wyjechal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z glupkami sie nie dyskutuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani Mądralińska sie znalazła
co nam jeszcze ciekawego Pani powie? ze jestesmy nieudacznikami? pasozytami... buehehehhehhehhe cos jeszcze? czekamy. nie , to WON!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imigranci zarobkowi są wsparciem dla brytyjskiej gospodarki. Ich napływ na ogół nie ma negatywnego wpływu na poziom zatrudnienia oraz na płace - stwierdzono w opublikowanym we wtorek raporcie brytyjskiej Konfederacji Związków Zawodowych (TUC). Raport nie odnosi się konkretnie do wpływu na gospodarkę imigrantów z nowych krajów UE, których w ostatnich latach jest najwięcej, lecz do ogółu imigrantów aktywnych na brytyjskim rynku pracy. \"Zagraniczni pracownicy wnoszą do gospodarki wartość netto. Ich wkład do podatków przewyższa koszty zapewnienia im świadczeń socjalnych\" - napisali autorzy raportu. Przyznają oni zarazem, iż napływ imigrantów może wywołać lokalne problemy społeczne np. na tle rosnących czynszów za wynajem mieszkań albo większej liczby dzieci cudzoziemskich w szkołach. TUC ostrzega jednak, iż imigranci narażeni są na wyzysk ze strony pracodawców, nie przestrzegających podstawowych praw pracowniczych i wykorzystujących ich niewiedzę. Dlatego zapewnienie przestrzegania obowiązujących standardów, zwłaszcza w zakresie ustawowej płacy minimum, powinno być priorytetem związków zawodowych. \"Jeżeli imigranci traktowani są sprawiedliwie i opłacani rzetelnie, to ich wkład do gospodarki może być tylko pozytywny\"- powiedział sekretarz generalny TUC Brendan Barber. Podkreślił, iż zatrudnienie imigrantów nie może oznaczać, iż rząd czuje się zwolniony z odpowiedzialności za walkę z bezrobociem i szkolenie rodzimych pracowników, tak by mogli polepszyć swoje perspektywy na rynku pracy. Według danych ministerstwa finansów, imigranci wnoszą ok. jedną dziesiątą do ogólnego wzrostu gospodarki brytyjskiej. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pocieszajcie się tak długo
i ciągnijcie ile sie da, aż nas stąd wszystkich wypierdolą, bo anglicy to nie takie tchórze i cichacze jak polacy, jak sie wkurwią to szybko bedziecie pakowac manatki, rząd w UK dba o swoich obywateli, ponieważ wie, że anglicy sie zbiorą razem i spalą im parlament, premierowi i jego rodzinie wysadzą dom, a ich powieszą na pobliskich drzewach, polacy sa za tchórzliwi żeby to zrobic, dlatego rząd mimo ciągłych oszustw i ogólnego w dupie mienia narodu, moze robic co chce, dlatego tylko uciekac bedziemy musieli z tego kraju, az zaczną opuszczac polske i ruszac w świat, te szumowiny co takiego gnoju w swoim kraju narobiły, dochodząc własnie do wniosku, że już uczknąc więcej sie nie da i trzeba kombinowac gdzies indziej, i to własnie sie dzieje. NAJPIERW NAROBIŁO SIE, ALBO POZWALAŁO NA ROBIENIE GÓWNA W SWOIM KRAJU, A POTEM ROBI SIE, ALBO POZWALA NA ROBIENIE GOWNA W CUDZYM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dlaczego mamy sie nie starać o coś co sie nam należy jako pełnoprawnym członkom Unii Europejskiej!!! Skoro Polska jest 50 lat cofnięta gospodarczo i prawnie to z jakiej paki mam cierpieć za coś za co jednostkowo nie jestem odpowiedzialna!!! Tu moja niepełnosprawna córka idzie do szkoły integracyjnej- bezpłatnie,gdzie w Polsce musiałam płacić 1500 zł ,ma doskonałą opieke specjalistów w krótkim czasie.Mam pomoc o jakiej mogłam marzyć w PL! Skoro nie znasz naszych sytuacji i lubisz generalizować wszystkich polaków to nie wtryniaj sie na forum! Życze wszystkim powodzenia!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pocieszajcie się tak długo
jesteś odpowiedzialna za wszystko co sie stało z Polską tak samo jak miliony Polaków, pozwalałaś okradac dochód narodowy i pewnie też okradałaś, tj. każdy w Polsce, sami sobie jesteśmy winni, że polska jest jaka jest, jesteśmy tchórzami, który jeden drugiego okrada, i dlatego tak w polsce jest jak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurwiona na maksa
do pocieszajcie się tak długo-a gdzie byli ci Anglicy jak był kryzys za rządów pani Thatcher,co?Czemu wtedy nie wyszli na ulicę i nie wysadzili parlamentu ?Były strajki ale rząd nie pozwolił sobie na to by robili wielkie zadymy.Uważasz,że dziś są wstanie sobie na to pozwolić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W jaki sposób moge okradać jakiekolwiek państwo? Czy możliwość życia na normalnym poziomie jest karalne? Dlaczego jako matka chorego dziecka byłam dyskryminowana,burzyłam sie ,robiłam awantury,nic nie pomogło a wręcz przeciwnie zostałam stłamszona przez otoczenie!?Państwo dało mi 50 zł na rehabilitacje córki gdzie takowa kosztowała 1200 zł miesięcznie i była skuteczna!Dlaczego mam pozwolić na wegetacje córki z powodu honoru lub opinii ludzi takich jak TY!!! Skoro inne państwo daje możliwość ŻYCIA dla mojego skarba to podaj mi konkretny powód dla którego mam wracać do Polski i pozwolić jej UMRZEĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika,daj spokój i tak takiej nie wytłumaczysz.Ona po prostu wie lepiej;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz POMARANCZOWA (nie wiem nawet jak sie do Ciebie zwracac-a tak duzo mowisz o tchorzach)...Tobie chyba tutaj tez nie jest lekko, pewnie w Polsce przezywalas dokladnie to samo co my........wiec co ma na celu to Twoje dolowanie innych....kazdy ma swiadomosc kim jest, skad jest itd., kto dal Tobie prawo mieszania ludzi z blotem...przeciez tu nikt od nikogo nic nie chce....my np.wynajmujemy dom prywatnie od lat w UK i dalej by tak trwalo gdyby nam nie wypowiedziano bez naszej winy umowy i nie kazano w ciagu 2 miesiecy znalezc zakwaterowania dla naszej 5-osobowej rodziny....tylko dlatego poszlam do Councila....daj juz spokoj...zrob sobie herbatke z melisy i....swiat stanie sie piekniejszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jezeli chodzi o dzieci....nasz Antos wczoraj zaczal chodzic i takie Twoje pieprzenie jest niczym wobec tej radosci...powodzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z wp.pl
Pół miliona Polaków - mimo recesji - postanowiło pozostać w Wielkiej Brytanii. Wyjeżdżają głównie osoby samotne - informuje dziennik "Rzeczpospolita". Chociaż w ostatnim roku z Wielkiej Brytanii wyjechało około 200 tysięcy Polaków, zdaniem ekspertów były to głównie osoby samotne lub pary bezdzietne. Z raportu opublikowanego przez Zjednoczenie Polskie w Wielkiej Brytanii wynika, że pół miliona przybyszów z Polski, głównie rodziny z dziećmi, decydują się zostać dłużej na emigracji. Zdaniem wielu rodziców ukończenie przez dziecko angielskiej szkoły i doskonała znajomość języka to najlepsza inwestycja w jego przyszłość. Rodzice nie chcą narażać dzieci na powtórny stres związany z przeprowadzką i zmianą otoczenia, dlatego decyzję o wyjeździe jest im podjąć o wiele trudniej niż osobom samotnym. Równie ważną rolę odgrywa poziom opieki socjalnej. Polakom przysługuje między innymi zasiłek na dziecko - średnio 60 funtów miesięcznie. Po legalnym przepracowaniu 12 miesięcy mogą też otrzymać zasiłek dla bezrobotnych, który wynosi około 50 funtów tygodniowo. Istnieje ponadto specjalny dodatek dla osób mało zarabiających. A po pięciu latach legalnego pobytu Polacy będą mogli ubiegać się o brytyjskie obywatelstwo. W maju tego roku mija właśnie pięć lat od przyjęcia Polski do Unii Europejskiej i otwarcia brytyjskiego rynku pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z wp.pl
Pół miliona Polaków - mimo recesji - postanowiło pozostać w Wielkiej Brytanii. Wyjeżdżają głównie osoby samotne - informuje dziennik "Rzeczpospolita". Chociaż w ostatnim roku z Wielkiej Brytanii wyjechało około 200 tysięcy Polaków, zdaniem ekspertów były to głównie osoby samotne lub pary bezdzietne. Z raportu opublikowanego przez Zjednoczenie Polskie w Wielkiej Brytanii wynika, że pół miliona przybyszów z Polski, głównie rodziny z dziećmi, decydują się zostać dłużej na emigracji. Zdaniem wielu rodziców ukończenie przez dziecko angielskiej szkoły i doskonała znajomość języka to najlepsza inwestycja w jego przyszłość. Rodzice nie chcą narażać dzieci na powtórny stres związany z przeprowadzką i zmianą otoczenia, dlatego decyzję o wyjeździe jest im podjąć o wiele trudniej niż osobom samotnym. Równie ważną rolę odgrywa poziom opieki socjalnej. Polakom przysługuje między innymi zasiłek na dziecko - średnio 60 funtów miesięcznie. Po legalnym przepracowaniu 12 miesięcy mogą też otrzymać zasiłek dla bezrobotnych, który wynosi około 50 funtów tygodniowo. Istnieje ponadto specjalny dodatek dla osób mało zarabiających. A po pięciu latach legalnego pobytu Polacy będą mogli ubiegać się o brytyjskie obywatelstwo. W maju tego roku mija właśnie pięć lat od przyjęcia Polski do Unii Europejskiej i otwarcia brytyjskiego rynku pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może sie zdziwicie
ale wiecie co coraz cześciej pojawia się na angielskich forach? "Will the last English person to leave England please turn out the lights?" Czy te zdanie nie wydaje się wam znajome? :D A to wszystko w zwiazku z coraz większym napływem pasożytniczych-emigrantów, którzy nawet języka dobrze sie nie nauczą, nawet paru lat nie popracuja, a juz dzieciaki rodza i raczki po benefity i inne przywileje wyciagają, niestety my -Polacy zaliczamy sie już do tej klasy imigrantów co ci z Afryki, czy krajów Arabskich, robimy dokładnie to co oni, dlatego wielu anglików, tych cięzko pracujacych i wykształconych opuszcza ten kraj, niedługo w uk naprawde tylko same pasożyty zostana i trzeba bedzie tez stad emigrowac, tylko gdzie, żeby mnie ta chołota nie dopadła? Cwaniactwo wszedzie sie wcisnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w polsce siedz
Masz swoj kraj????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurwiona na maksa
A ja mam w dupie gadanie pomarańczy!To,że dziś Wielka Brytania jest właśnie taka a nie inna to sama sobie na to zapracowała.Kolonizacja Indii,niektórych regionów Afryki.To,że dziś jest jednym z bogatszych,prężnie rozwijających się krajów(pomijam obecny kryzys)to zasługa właśnie tej taniej siły robotniczej.Jako Polka też nie mam wyrzutów,że tu mieszkam i korzystam w różnych przywilejów.Dlaczego?A dlatego,że gdyby nas nie zostawiła WB w 1939r na pastwę Niemców a później w 1945 r.Rosjanom to dziś nie mieli byśmy tej sytuacji.Nic dla nas wtedy nie zrobili,ale korzystali z naszych pilotów(o których później bardzo szybko zapomniano)naszych żołnierzy,którzy walczyli za wolność Europy.Wykorzystali nas a później wyrzucili jak stary,niepotrzebny kapeć.Dziś przyszedł czas zapłaty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakos tu goraca?Znowu to COS sie przyplatalo nie tam co trzeba!Dziewczyny olejcie to COS ta osoba nie jest warta naszych nerwow!!!!!! Magda75 jak mozesz odezwij sie na gg!?POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A gdzie ona napisala ze jest
6lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra 79
dlaczego skoro nie biore benefitow a dostalam duzo punktow beda zwlekali z mieszkaniem dla nas??? przeciez to smieszne. Ci co biora benefity dostaja mniej okolo 30 pkt. i mieszkanie po pol roku. Wszystko jest takie poplatane:( I tak bede czekac nie mam innego wyjscia:) No chyba ze kryzys sie skonczy i bedzie wiecej pracy:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do sandra79...przyznam ze pierwszy raz slysze ze otrzymanie mieszkania z Councilu jest uzaleznione od pobieranych na dzieci benefitow...mamy troje dzieci i nikt nie chcial ode mnie dokumentow poswiadczajacych otrzymywanie czegokolwiek na nie...owszem musialam je dostarczyc ale tylko przy staraniu sie o doplate do Council Tax (ktorej nie otrzymalismy)...nie wiem moze to jest zalezne od czesci kraju jaka sie zamieszkuje, ale nie chce mi sie wierzyc zeby w jednym kraju przepisy byly tak diametralnie rozne... roxelka masz racje...ja tez nie uwazam sie za zadnego nieudacznika tylko dlatego ze jakas pomaranczowa tak mnie ocenia (i innych)...rowniez znam jezyk (kilka), rowniez mam bardzo dobry zawod (nawet kilka zawodow) i nie mam zamiaru sie dolowac...swoja godnosc czlowiek ma i wartosc zna...pozdrawiam wszystkich....elizabeth odezwe sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Czy ktoś się orientuje do ilu lat dzieci rożnej płci mogą mieszkać w jednym pokoju? Byłabym wdzięczna za informację. Chodzi mi o mieszkanie w Szkocji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra 79
dzieci jednej plci moga mieszkac w jednym pokoju do 7-mego roku zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×