Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

makkara

Mieszkania socjalne i spoldzielcze w UK

Polecane posty

Umnie cieniutko z mieszkaniem,jak pytalismy to wszystkim w takiej sytuacji,ze nie maja kasy na rachunki kaza szukac tanszego wynajmu,albo z kims,znajomy ma zone ktora ma stwardnienie i porusza sie na wozku i tez mu powiedzieli ze ma marne szanse...wczoraj maz mowil,ze jego kolega z leicester to ok 30min od nas dostal z cousilu dom,4 pokoje,ale wszysciutko do remontu podlogi sciany okna do wymiany bedzie placil 60pare f,na tydz,ten kolega ,ma ciezko chore dziecko,urodzilo sie z bardzo powazna wada serca,a zobacz jaki dom dostal wszystko musi robic,nie wiem czy dostanie cos na remont,mowilam mezowi zeby mu powiedzial zeby sie staral o jakies dofinansowanie,takze ja nie robie sobie nadziei... DZIEWCZYNKI KOCHANE A JA DZISIAJ NIESPODZIEWANE ZUPELNIE 2 KRESECZKI NA TESCIE...!!! WITAJ OKON JAK WAKACJE!WIDZISZ LEDWO DALAS KALENDARZ CHINSKI A JA NAWET NIE WIEDZIALAM ZE JUZ SIE POSTARALAM...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anecia moje GRATULACJE,GRATULACJE,GRATULACJE. Miejmy nadzieję że dziewczynka...ale najważniejsze żeby było zdrowe. Rodzinka się powiększy...:) Fajnie, wesoło będziesz miała. Jeszcze raz GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okonku Tobie również życzę super urlopu, wiem że pogoda w Polsce dopisuje... Widzisz Anecia teraz Twoje szanse na mieszkanie wzrosły, uważaj na siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z kalendarza jest,ze sisiol kolejny,ale moze sie nie sprawdzi...zobaczymy...wlasnie z mezem rozmawialismy o tym ze na mieszkanie mamy szanse wieksze,bo wczoraj po poludniu zrobilam pierwszy test,ale dla pewnosci rano drugi,maz cieszy sie chyba bardziej ode mnie,planowalismy gdzies za rok....ale trudno Chcialabym dziewczynke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zta pogoda roznie w polsce,gdzies zalalo,a tam z kad pochodze wczoraj strasznie lalo i burza byla A tu u mnie sloneczko od rana,ide pranie wstawic synek przy drzwiach na ogrodek stoi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anecia najważniejsze żeby było zdrowe. A czy dziewczynka czy chłopiec... wszystkie dzieci są słodkie...:) Moja królewna jest diabełkiem, krzyczy jak prawdziwa baba, wszystko jej nie pasuje:). Mój mąż ma z nami przekichane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem wiem uwielbiam dzieci❤️sa cudowne!!! Chcemy w nastepny tydzien pisac o mieszkanie ze spoldzielni,nie bardzo chcem z counsilu bo sa w strasznym stanie,ale nie wszystki wiem,jakie dadza szybciej zobaczymy moze akurat bedzie w miare ladne,ja i tak po tych molach nie chcem wykladzin dywanowych tylko jakies panele...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję ,że wam sie uda i szybko dostaniecie. Nie zawsze te counsillowskie mieszkania są w złym stanie no ale większość, trzeba być dobrej myśli ja będę trzymała kciuki za was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anecia mam nadzieję że u Ciebie wszystko ok i czujesz się dobrze. Upały takie nie do wytrzymania. Jutro wybieram sie nad morze miejmy nadzieję że pogoda się nie popsuje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anecia gratuluje ci z calego serducha,ja to jeszcze nie moge uwierzyc,ze nam sie rodzinka powiekszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za gratulacje!!! Czyje sie dobrze tylko z rana jest mi niedobrze,ale nie wymiotuje...w czwartek mam skan...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi bylas nad morzem?jak bylo?Kurcze rano mi zoladek odmawia posluszenstwa... Bylam wczoraj u sister,bo do lekarza nie bylo juz miejsc,w czwartek mam usg w leicester w szpitalu,mam nadzieje,ze bedzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Anecia,nie byłam nad morzem. Wypadło mi kilka spraw i niestety...Mam nadzieję, że w końcu się wybiorę.Upały okropne, że moja mała była bardzo marudna. Ale kolki jej przechodzą...całe szczęście. Robi się zabawna. Zaczyna gadać po swojemu i to tak dużo a jak jej nie wychodzi to się denerwuje. Moja ciąża była spokojna, ja nie miałam żadnych dolegliwości tylko jak pracowałam to kręgosłup mnie bolał. Dopiero pod koniec ciąży wymiotowałam bo mała mi się przekręciła o czym nie wiedziałam i główką uciskała mi na żołądek... przez to miałam cesarkę.A co jadasz, jak jesz słodkie to dziewczynka... ja jadłam duuużo słodkiego:) no i 20kilo było do przodu:) a przed samym porodem wyglądałam jak balon na buzi. heh i dziewczynki przeważnie rodzą się przed terminem... będzie dobrze... początki są czasami dokuczliwe ale przeżyjesz:) trzymam kciuki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuje sie podobnie jak z chlopakami,z pierwszym mialam wstret do wszystkiego,z drugim troche lepiej,a teraz mam wstret do kawy tej mielonej,rozpuszczalna moze byc,moj maz pije mielona,co do slodkiego to z pierwszym jadlam slodkie,a z drugim smazone najlepiej frytki,placki ziemniaczane,to chyba zalezy od organizmu,czegos mu brakuje i juz,teraz jem wszystko narazie,zobaczymy pozniej. Mi pierwszy i drugi przekrecil sie glowka do dolu juz okolo 5 miesiaca,takze porody byly nie takie zle,drugi wazyl 4150 po smazonym,objadalam sie ogorkami gruntowymi ze skorka kilogramami je jadlam i jablka U mnie pogoda sie popsula od wczoraj wiatr i pada troche,dzisiaj zachmurzone od rana. Kurcze kolega w tamtym tygodniu dostal mieszkanie z counsilu co pisalam ze wszystko do remontu,mial ciezko chore dziecko,zmarlo w piatek czy w sobote...szok mialo 10mies...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie jak juz dzidzia zaczyna gaworzyc wczesniej tylko je i spi,ja zawsze czekalam na gaworzenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze ale przykra sytuacja, no ja sobie nie wyobrażam czegoś takiego. No u mnie cisza z mieszkaniem. Wczoraj byłam w banku, zapytać się o kredyt na dom i byłam w szoku bo powiedzieli że możemy dostać. tylko teraz nie jesteśmy w stanie spłacać i musimy odpuścić sobie przynajmniej na trzy lata jak mała dorośnie. Chciałabym bardzo mieć już swoje mieszkanko bo już mam dosyć mieszkania z ludźmi a przede wszystkim mam dosyć tego pokoju. Anecia czy dostajesz dofinansowanie do mieszkania? Bo myślę wynająć coś i starać się o housing benefit. Może wiesz coś na ten temat?. U nas kolejny dzień słoneczny .... znowu upał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No okropnie caly czas mysle o tym,to dzieciatko bylo bardzo chore serce,nerki,juz w ciazy wiedziala,pytali czy chce usunac czy urodzic,bo bylo bardzo mozliwe ze zaraz po urodzeniu umrze,zdecydowali,ze urodzi... Ja dostaje housing benefit,zlozylismy jakos w grudniu i za 8tygodni dostalismy odpowiedzi wyrownanie jakos 2ooL,na poczatku dostawalismy 23L na 2tyg,ale jak zmiejszyli taxy to podwyzszyli do 65Lna 2tyg,dostajemy poczta czek,moj maz tyg ma jakies 200L plus taxy 100 na tydz i child benefit 120 na miesiac wynajmujemy sami dom 3pok,living za 525/mies ledwo dajemy rade na oplaty bo w PL mamy mieszkanie i wysylamy tam 200L,ale nie pojde napewno na mieszkanie z kims,wole czekac na swoje:)Evi,a u ciebie po ile wynajem domu albo flatu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas są drogie mieszkania ale myślimy o przeprowadzce mamy możliwość wynajęcia całego domu za 700 i zastanawiam się ale nie wiem czy dostaniemy dofinansowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawdze na takiej stronie czy pisze ile trzeba miec rocznie,rzeby to dostac,a dostajecie jakies taxy700f to sporo kasy,ale nie ma jak samemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anecia a może wiesz jakie jest maksimum jakie musisz mieć zarobki żeby dostać taki zasiłek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tej chwili nic nie dostajemy czekam na child benefit. u mnie gdzie mieszkam za flat z jednym pokojem chcą 600 masakra. Ja za pokój płacę 400. A jak jest z opłatami ile to tak wychodzi. Płaci sie raz na miesiąc. Przepraszam że pytam ale poprostu muszę sie zorientować czy damy radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oplaty ja mam tak za pol roku woda 120 i prad z gazem co3mies ok 450 w okresie grzewczym a w letnim 200L do tego council tax 110 co mies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam,ze ja mam 3pokoje ogromny living,kuchnie...jhest co ogrzac he caly dzien telewizor i2komputery,bo syn tez ma,znajomi co maja 2pok placa w sezonie grzewczym ponizej400f za prad i gaz razem oczywiscie za3mies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Evi co porabiasz?Niunia ok?Bylam na skanie wszystko ok to 6ty tydzien:) Ijak obliczylas czy wam starczy jak wynajmiecie?A ty pracowalas przed ciaza?Dostajesz maciezynskie czy tylko macie to co maz zarabia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Anecia. Niunia dobrze, kolek nie ma, chyba pomógł jej ten lek co jej daje. Zrobiła się taka spokojna, dużo się śmieje i gada po swojemu. Chyba coś wynajmiemy. Chcemy domek z jednym pokojem salonem. To kosztuje 590 więc jakoś damy radę. Ja dostaję macierzyński bo pracowałam. W zasadzie żadne dofinansowania nam się nie należą bo mamy za duże zarobki. W przyszłym roku będę mogła się starać bo moje P60 będzie niewielkie. A teraz musimy przycisnąć pasa:( i jakoś wytrzymać. Uważaj na siebie bo pierwsze miesiące to trzeba być ostrożnym. I nie stresuj się bo dziecko wszystko czuje:) . Cieszę się że wszystko jest dobrze. Jestem ciekawa co będzie. Następny chłopak?:) Heh z tyloma facetami... Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CIIIIIIIICHO MA BYC DZIEWCZYNKA.Zreszta teraz o tym nie mysle,maz sie smieje,ze druzyne pilkarska bedzie mial:)Staram sie nie denerwowac,ale wczoraj tesciowa mnie wku...moja matka zreszta tez jak jej pow,to mowi,ze chce wnuczke...denerwuje mnie takie cos z mlodszym tez przezywala,ze wnusia tak jakby musiala byc parka i juz,... denerwuje mnie to,robila na drutach sweterek,a jak sie dowiedziala,ze chlopiec to nie dokonczyla go...ciesze sie,ze jestem daleko i nie moga przyjechac hehe mnie do pl tez nie ciagnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wszyscy chcieli chłopaka... i wyszła dziewczynka. Jak się dowiedzieli to też byli hmm nie pocieszeni. Moja mama się cieszyła... A teraz mąż wariuje na punkcie małej. Obojętne byle było zdrowe...Tylko sie nie denerwuj... hmm a z teściowymi to jest różnie...niestety:P moja potrafi mi w garnki zaglądać co gotuję dla synusia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ECH tesciowe i mamusie nieraz daja popalic,nie potrafia zrozumiec ze juz samodzielni chcemy byc,moja tesciowa wczoraj do meza powiedziala NO SYNECZKU BEDE W KONCU BABCIA? a on NO PRZECIEZ JESTES!(ma 3 wnuczkow,chlopcow) a ona NIE JA JESTEM ZONA DZIADKA!hehe Masz racje oby bylo zdrowe!!!Dzieci mam dla siebie,a nie dla kogos!Unas council sie spalil i nie wiem gdzie mamy sie pytac o mieszkanie,musze na internecie poszukac moze tam pisze cos.Kurcze wczoraj dostalismy tylko 35f taxu zamiast 100f...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę nadal i coś wynajmiemy z mężem. Ale dopiero jak wrócę z Polski, bo jedziemy we wrześniu na chrzciny małej. Jak wrócę to pomyślimy, teraz odkładamy pieniążki na wakacje:) już się nie mogę doczekać. Odpocznę trochę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×