Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

najpier perla teraz Pijawa czy to jedna i ta sama persona jest????:D:D:D ale w jaakim kraju??????? no to kosmatych Lubiska🖐️;) szkoda ze juz tak fajnie nie mozna "rozwlekac" postow;) szkoda t a k w l a s n i e :D;) i sama sie ostalam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Setunia....Grecja...:) nie wiem ...czy Perła i Pijawka to ta sama osoba...ale chyba nie;) nie zostałas sama....:) jestem...pije kawe...i walcze z leniem...a musze go szybko pokonac:D praca....;) Olinka...zapisałam sobie Twoje gg:) miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis🖐️ no to Pijawa sie ladnie opali i sobie pozwiedza troche , bo jest co:), super sie opala w tych poludniowych krajach. ja tez kawe pierwsza pije :P ] dzis chbya ma byc nawet do 28stopni!;) a u mnie chbya 25zapowiadali;) moze pojde na kocyk troche:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w koncu,juz nawet teskinilam za Wami:-)) Lubis--->🖐️ Setunia🖐️ Hakuna🖐️ Pozdrwie🖐️-jak sie pojawi:D i dzisiaj u mnie cos troche slonecznie-ciekawe na jak dlugo:D Czekam jak wszyscy w koncu wstana ,aby sniadanie zrobic:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka my za Toba tu tez tesknilismy:) likendzik udany?:) ide na telewizornie i moze cos zjesc🖐️;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia--->po wikendzie super,ale tylko w sobote pogoda nam sie udala-to troche zabawilysmy,a wczoraj tak bardzo padalo,ale i tak wyskoczylysmy nad wode :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka to super:) Libis czyzbyc miala kaca;) zaraz ide na kocyk a noz sie cos opale:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia ..to nie kac..to wiatr:o pije herbate z dzikiej rózy:) tez bym sie poopalała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odprowadzilam kolezanke na autobus:-((,a tak bylo fajnie:-)) ....przegladam fotki:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis tez lubie taka jherbatke , rozne kombinacje:D tzn ostatnio zas zaczelam pic takie;0 a z opalania jednak nici bo dlugo to slonce nie pobylu zachmurzylo sie i pozniej to juz padalo i padalo sobie:) Asiulka to teraz Ty musisz kolezanke odwiedzic:) rewizyta:classic_cool::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haj Wszystkim🖐️ ide obsłużyc klienta..[ale to brzmi]..... a jest nim moj były:o miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upppppppppp
Piję kawke .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis--->to i obsluga bedzie \"milsza\":D;-)) Witam wszystkich🖐️ Sniadanie ide robic:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hakuna tez bym chciakla miec takiego kolege, ktorego , ktory zabieralby sie za robienie jagodzianek i jeszcze pozniej na konsumpcje zaprosil tudziez wpadl do mnie ze swierzymi8, cieplymi buleczkami:classic_cool: ojjjj ale mi sie marzy:D:) tymczasem udaje sie na sniedanie🖐️;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hakuna a sa juuz te buleczki?:D no to\" malo\" spalas:P ja spalam niecale 7h jak nie 6:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam z lanczu:) całkiem miły ten mój były:D...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️reszte kobitek:-)) Ciasto jem i czekam na tel.:-))) P.Si pogode mam...........w koncu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoziaaaaaa
rozmyslam nad beznadziejnoscia mego istnienia:o no ale za 9 dni do domu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Objadłam się lodami i czereśniami a teraz siedzę i czekam aż mi przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka...:) goscia mam..nocuje...dobry jest w omletach...jajeczka prosto od kury swiezutkie mam...to moze sam zrobi;) uciekam🖐️ do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×