Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

Asiulka jasne:_) chociaz nie wiem czy tego juz nei zrobilysmy;) ja za tydzien troche pogotuje bo moja sis ze szwagrem z Londka przylatuja na pare dni:classic_cool::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia-->🖐️,ale szarlotkami sie jeszcze nie wymienialysmy:D Z pracy wrocilam-nogi mnie bola,a nikt nie chce masowac:-((ide sie prysznicowac,moze to mi dobrze zrobi:-)) Milego wieczorku:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haj po weekendzie:)🖐️ Asiulka...kup sobie taka ...miske z masazerem do stóp..polecam...po całym dniu na nogach...taka ciepła kapiel z masazem przynosi ulge:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny🖐️ A co to taka cisza?:-(( Lubis-->hmm dobra mysl,moze to by pomoglo,ale do jasnej ciasnej-facet powinien mi stopy masowac:P Setunia-->gdzie TY?😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochanienkie:) u mnie w miare oki;) likend nawet ciekawie mi minal w sob. kino wczoraj bilard wydawalo mi sie ze sie tu wpisywalam i pisalam o tym;o ale chbya mam juz amnezje jakas:P:D czy skleroze:D teraz w tym tyg moze mniej mnie tu bedzie:( ale pozniej napisze dlaczego dobrej nocy chbya spac juz pojde🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haj🖐️ Asiulka...z mezczyzna u stóp to masz racje...powinien masowac:classic_cool: Seti🌻...stopka nie wrozy niczego dobrego.....mam nadzieje ze wszystko oki.... pracowałam w ogrodzie...od 9....10 min temu usiadłam na tyłku.... jeszcze jutro mam wolne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti:) to bardzo dobrze...ze dobrze:D dopijam kawe....i chyba ostatkiem sił na spacer z psem sie udam.... nawet ciepło...i bardzoooooooooo...duzo słonca:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dałam dzisiaj po robocie w ogrodzi:classic_cool: rąk nie czuje....ale warto było;) jutro zakopie koszyki z tulipanami i narcyzami...i moge czekac az wszystkie liscie opadna;) jakies winko chodzi za mna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️wszystkim:-)) Z pracy wrocilam,obiado-kolacje zjadlam i mysle,co dalej z wieczorem zrobic:O O spacerku myslalam,ale pogoda fatalna -od rana pada :O Lubic-->i ja sie chyba dzis wina napije ,bo wczoraj nie pilam :D Milego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za walanie konia((((((((((((((((((((((((((((((🖐️))))))))))))))))))))))))))))))) nie wolno znecac sie nad zwierzetami:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ odpoczywam... zgłodniałam...i zastanawiam sie co zjesc na obiad... Asiulka...winko było...a jakze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti...jeden pomaga...ale dwa...albo trzy jeden po drugim ...to wrecz przeciwnie...usypiaja... na spacer..za jakies 10 min sie wybieram:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczyny🖐️ Ja po ciezkim dniu pracy juz w domu-wykapana w olejkach eterycznych odpoczywam przy lampce wina:D i tak jakos goraco mi sie zrobilo:D A jak wasze zdrowka ?dobrze?Pozdrawiam serdecznie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis wiec przedawkowac musialam:D ale po prostu wczesnie wstalam i dlatego wiec spac zaraz pojde🖐️😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ pada deszcz...wieje silny wiatr...mgliscie jakos...za chwile zasne przy biurku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem w pracy siedze przy biurku i prubuje znalezc sobie cos do roboty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam posiedziec troche na gadulcu...ale albo działa...albo nie działa.... posiedze wiec i popatrze sie w ogien w kominku:classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)🖐️ był przymrozek.... Seti...opisz...jak sie bawisz...tym prysznicem:D...dokładnie.... kawa...banan był w domu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemanko🖐️:D wypilam kawe zjadlam kanapke zaraz wychodze,,,,,,wiec jak wroce to MOZE:p opisze co z tym prysznicem robie:classic_cool: tymczasem milego dnie🖐️🌻:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny🖐️ jak tam ?wszystko dobrze?:-)) Ja juz po pracy,dzis w duzo lepszym nastroju,hmmm ciekawe co tak na mnie podzialalo:D Setunia--->czekamy na opowiesc z prysznicem :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis a ja ide sprzatac;) Asiulka a Ty co porabiasz? J\\Hakuna?? Bezik Ty juz calkiem nas opuscilas:( ?????? na prysznic przyjdzie czas:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×