Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

Witajcie dziewczyny🖐️ Setunia-->🌼ciasto oczywiscie wyszlo,W-Zetke robilam,chcesz troche ?:D jeszcze zostalo:-)) Lubis-->:-))ja tez taka pieczn robie ,tylko nie ze sliwek suszonych ,a Ty z jakimi robisz? Beza-->milo Cie znow widziecgdzie bylas jak Cie nie bylo?:D Hakuna-->:-))zazdroszcze Ci tych pazorkow,ja jeszcze nigdy nie bylam:-((wszystko zawsze sama ...ech Spokojnej nocki ,dla tych ,ktore sie wybieraja na \"biala sale\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka jasna ze chcem:classic_cool: domowej nigdy nie jadlam;) Lubis ja narazie nei zaczynam zadnego roku akademickiego, moze dopiero od zimy zaczne , a moze niebawem;) od 7mej nei spie:classic_cool::D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie urlopuje;) po prostu zawalilam sprawde krzywde sobie wielka wyrzadzilam i teraz za to pokutuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️przy sobocie grzybiarze z osobistym w lesie...a ja zrazikow piluje...zupka kurkowa juz gotowa:classic_cool: zostałam w domu..ładna pogoda..w ogrodzie troche popracowałam:classic_cool: teraz kawusia...:classic_cool: ciasto kruche...z wegierkami ...nawet sie udało;)wszystko dla tych moich gosci....czym chata bogata:D Seti ...bedzie dobrze:)na wszystko w zyciu znajdzie sie czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis a to jakies kolezanki z Twoim osobistym poszly???:D nie ejstes zazdrosna:P widze, ze calkiem dobrze sobie radzic z tym przy\\jmowaniem gosci:) achh ta polska goscinnosc:classic_cool: no mam nadzieje, ze bedzie dobrze:)dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no..jego kolezanki:o ale i koledzy:p nie jestem zazdrosna...:D czekam az wroca...bo obiad mam gotowy:classic_cool: i nudzic sie juz zaczełam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey🖐️ dziewczyny Z pracy wrocilam ....pracowity dzien dzis mialam:o,nogi mnie strasznie bola:-(( Czekam na znajomych ,umowilam sie na cos \"mocniejszego\",a pozniej na wesole miasteczko jeszcze -chce sie wystrzelic powietrze:D Hakuna --->udanego i milego baletowania:-)) A reszcie zycze udanego wieczorku:-)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale bym sobie poszla na balety :O A tu niestety tylko łóżeczko i lulu... miłej zabawy dziewczyny :D idę łyknąć syropek :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) hakuna co tak wczas po baletach wstalas?;) pije kawe i niew iem czy chopra nie bede spalam przy maksymalnie otwartym oknie,,,,chbya mi zatoki przyatakuje:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)🖐️ sprawdzam cos...zablokowali mi dostep do forum...ze słuzbowego lapa...musze to jakos odkrecić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hakuna...chciałam sie podłaczyc z lapa...aby szybciej było...a tu komunikat...Twoj dostep do tego forum został zablokowany.. i to za co...za krawat..czyli zwis męski ozdobny;) zdaje sie ,ze hurtem nas zablokowali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kompa domowego nie zablokowali...jeszcze... czy Oni tu w ogole sa dziasiaj...w niedzię... sprawdze pozniej;0 do potem🖐️ udanego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti:D dopiero idziesz spac? na rower sie wybieramy:classic_cool: wpadłam na chwile...sprawdzic czy mi lapa odblokowali...ale jeszcze nie...no coz niedziela... do potem🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczyny🖐️ U mnie pada jak cholera i nic sie nie chce tylko spac,chyba kawe wypije i ciach zjem :-)) Matko ciagle tych kg.mi przybywa przez te ciacha :O Hakuna -->i co zrelaksowalas sie :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haj🖐️ od samego rana urwanie głowy...dopiero teraz z kawa mogłam usiasc... mnie tez cos w nosie kreci...moze nosem mi wczorajszy basen ...wypływa?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadlam zaj**sta jajecznice z moim dziadkiem:classic_cool: a teraz musze zabrac sie za obieranie grzybow no i za obiad mnie jeszcze troche w pluchach drapie:o aa'propos basenu , to ja jutro planuje ale nie wiem czy pojde, bo jestem taka "pociagajaca" :P:P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis a z czym masz?:classic_cool: kurde jak mi sie nie chce :( zrobie szybko co mam zrobic i sie klade chbya:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bułeczka...taka z ziarnami słonecznika...masełko..sałata...zołty serek...i szyneczka...swojska:classic_cool: juz nie mam..zjadłam:classic_cool: a na obiad..nie wiem co bede miała... Seti...moze Ty sie przeziebiłas?:( marsz do łózka...i to juz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3500:classic_cool: :D Lubis mmmmmmmm,,,,,pyszniasta na pewno byla:)skoro juz jej nie ma:DS;) no pewnie sie przeziebilam:( narazie nei jest jeszcze tragicznie tylko troche to mnie spowalnia w dzialaniu:D ide te grzyby obrac na obiad zrobie albo kapusniak albo duszona kapustke:) do potem🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti...napój sobie zrób...duzo soku ze swiezo wycisnietych cytryn...duzo miodu...i pic ciepłe...mnie zawsze stawia na nogi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×